מי אכל את הפייסבוק שלי?! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אכל את הפייסבוק שלי?!

Cereal  Killer

Recommended Posts

קטע הזוי ממש... כבר בערך 24 שעות כשאני מנסה להתחבר לפייסבוק אני מקבל את ההודעה שמצורפת בתמונה למטה

כאשר חברים שלי מנסים לצפות בפרופיל שלי הם מקבלים הודע שהמשתמש לא זמין כעת... WTF?!

מישהו נתקל במשהו בסגנון?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן והספאמת את הדיון

הדיון הוא לא על מי יותר מגניבולא הולך אחרי העדר אלא הדיון הוא על "מה ההודעה ההזויה הזאת באמצע החיים"

עדכון: הבעיה נפתרה

חיים?

צר לי לאכזב אותך אבל זה לא הכל בחיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיים?

ואיפה בדיוק הוא אמר שפייסבוק זה הכל בחיים? :s05:

אני לא מבין מה הבעיות שלכם, למה ברגע שמישהו רשום לפייסבוק או משהו כזה ישר אומרים שהוא מכור לזה ואין לו חיים?

אני נכנס לפייסבוק פעמיים-שלוש ביום לדקות ספורות אלא אם כן ממש משעמם לי, אז אני מכור לפייסבוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההסבר הוא נורא פשוט... בדיוק כמו שאנשים שקונים פריוס מסתובבים עם האף למעלה כי הם לא חלק מהעדר (למרות שפריוס זה אחד הרכבים שמסבים הכי הרבה נזק לכדה"א אבל לא משנה...) אותו דבר אנשים שהם "אנטי רשתות חברתיות" כי לכולם יש אז הם מאאאגניבים ואין להם (בתור עניין של פרנציפ) והם מרגישים שהם מחוייבים להציג את ה"עליונות" שלהם בכל פעם שיש קשר קלוש לנושא...

חיים?

צר לי לאכזב אותך... יש לי חיים קצת יותר פעילים משלך.... בוודאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקטע של חברתיות זה נטו בזבוז זמן, כנ"ל היכריות דרך האינטרנט - רוצים להכיר בחורה? לכו למועדון

צר לי לאכזב אותך... יש לי חיים קצת יותר פעילים משלך.... בוודאות.

טוב אחי, תכתוב לי על הקיר כשיהיה לך קצת זמן אלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה..

יש לי חידשו בשבילך, היא צורת תקשורת חינמית שכוללת דואר, הפצת מדיה ומסרים מיידים הכל באחד וחינם נורא נוח כשחצי מהחברים שלך מפוזרים בכל רחבי העולם. אתה נכנס לאינטרנט קפה מקליד שם משתמש אחד וסיסמא אחת ואתה מחובר להכל.

המשפט שרצית להגיד הוא - אתה רוצה להכיר מישהי תגיד לה שלום, במועדון אתה לא מכיר אפחת, מקסימום פלינג קצרצר וזהו.

אחיין שלי כותב על קירות... אני הפסקתי עם זה לפני 20 שנה בערך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...