אינטרנט מכל מקום בעזרת כרטיס USB מפלאפון - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט מכל מקום בעזרת כרטיס USB מפלאפון

aviram20

Recommended Posts

היי

מזמן ראיתי שפלאפון מוכרים כמו דוק כזה , שהוא בעצם מתחבר ללפטופ בחיבור USB

ואז יש אפשרות לגלוש מכל מקום בעזרתו...

יש דבר כזה?

זה עדיין תקף ועובד?

מישהו התנסה ויכול להמליץ?

אני מעוננין לפנות אלייהם ולקנות אחד כזה בישביל הEEE שלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש כזה לסלקום, הוא דורש שהפלאפון של בעל החשבון יהיה לידו אחרת הוא לא עובד. בכלליות זה עובד בסדר, בלי יותר מדי ניתוקים וקצב

סביר. כמובן שתצטרך לעשות חבילת DATA במכשיר אם אתה לא רוצה שישחטו אותך בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבלבל בין שני דברים:

1. כל חברות הסלולר מוכרות מודם אלחוטי שמתחבר לכניסת ה-USB במחשב. באופן זה ניתן לגלוש בחיבור סלולרי בכל מקום שבו יש כיסוי סלולרי. במצב הזה לא צריך שום טךפון סלולרי והוא בטח לא צריך להיות ליד המחשב.

2. לחילופין, חלק מהמכשירים הסלולריים יכולים להיות מודמים בעצמם והמחשב יכול לגלוש דרכם על ידי חיבור חוטי או אפילו ב-.

בכל מקרה, כל השיטות הללו יקרות למדי ובשיטה הראשונה גם חלק מהחברות מגבילות את נפח התעבורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה בעצם לא שווה?

אם זה מסתכם ב50-100 שקל אני אוכל לעמוד בזה..

מעבר לזה אני כבר יוותר ....

יש דילים של גלישה ללא הגבלה (עד 11GB ) בחודש כולל מודם במאה שח לערך-צריך להתמקח-אבל תהיה מוגבל בקטע של הורדות מאתרי שיתוף קבצים

ערן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבלבל בין שני דברים:

1. כל חברות הסלולר מוכרות מודם אלחוטי שמתחבר לכניסת ה- במחשב. באופן זה ניתן לגלוש בחיבור סלולרי בכל מקום שבו יש כיסוי סלולרי. במצב הזה לא צריך שום טךפון סלולרי והוא בטח לא צריך להיות ליד המחשב.

על המקרה הזה דיברתי. דורשת (בודאות) שיהיה מכשיר שמקושר לחשבון הזה והמודם לא יעבוד בלי שהמכשיר לידו (לצרכי אימות לא גלישה).

אי יודע זאת מניסיון. (אא"כ הם שינו משהו בחודשים האחרונים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המקרה הזה דיברתי. דורשת (בודאות) שיהיה מכשיר שמקושר לחשבון הזה והמודם לא יעבוד בלי שהמכשיר לידו (לצרכי אימות לא גלישה).

אי יודע זאת מניסיון. (אא"כ הם שינו משהו בחודשים האחרונים).

WTF? היו לי לפחות 3 סוגים שונים של מודמים מסלקום ובאף אחד מהם לא היה את השטות הזו. גם לא ראיתי אף דרישה מגוכחת שכזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...