איזה מהטאבלטים (לוח כתיבה אלקטרוני) הכי כדאי? (טווח של 200-400 ש"ח) - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מהטאבלטים (לוח כתיבה אלקטרוני) הכי כדאי? (טווח של 200-400 ש"ח)

ryu

Recommended Posts

אהה, אין מה לעשות במקרה כזה, לא קרה לי ששלחו לי משהו מחו"ל והוא היה "תקול".

כן קרה לי ששלחו לי בארץ פעמיים והיה תקול אבל החנות גם שילמה על המשלוחים , על כולם.

אומרים להם שיארזו את זה כמו שצריך וזה מה שהם עושים.

ואם צריך להתחיל לשלוח את זה אז הם גם ישלמו על משלוח חלקי לפחות, סך הכל באיביי האנשים רוצים לשמור על רמה, לא עושים בכוונה.

ותמיד יש את הסכנה הזאת אבל בנתיים (טפו טפו) לא קרה לי שמשהו הגיע לא תקין מחו"ל (בארץ כן קרה פעמיים ברצף :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה :)

למרות שאני עדיין לא רואה מה הטעם בלוח כתיבה פיצי כל כך :)

אם אני מזמין מחול אני מזמין בכלל את BAMBOO שהוא A6 אני חושב? (שזה הכי קטן חוץ מPENPARTNER :jump:)

בכל מקרה אומרים שהוא ממש איכותי יחסית למחיר ולמתחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה טובה, זה יהיה די שימושי כרגע לדעתי, ולעתיד אולי אני אעשה עם זה עוד דברים.

אבל באמת אני מתלבט קשות אם לקנות או לא ועד כמה זה באמת שימושי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע ההכי דפוק בלוחות האלה הוא שאתה לא רואה על הלוח את מה שאתה עושה...

וכל תזוזה קטנה יכולה להיות משהו משמעותי.

אם היית יודע לכתוב בכתב מחובר הכל, אז לא הייתה בעיה, אבל בעברית שאתה מזיז כל שנייה את ה"עט" הנושא הזה בעייתי מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע ההכי דפוק בלוחות האלה הוא שאתה לא רואה על הלוח את מה שאתה עושה...

וכל תזוזה קטנה יכולה להיות משהו משמעותי.

אם היית יודע לכתוב בכתב מחובר הכל, אז לא הייתה בעיה, אבל בעברית שאתה מזיז כל שנייה את ה"עט" הנושא הזה בעייתי מאוד!

מה זאת אומרת? כשאתה מזיז את העט מעל הלוח אז זה כאילו אתה לא כותב, רק כשאתה נוגע בלוח אז זה באמת כותב, ואתה רואה על המסך את הסמן כאילו זה החוד של העט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון

אבל תחשוב רגע שאתה רוצה לכתוב אות, כמו "ה"

אתה לא רואה שום כתיבה על הלוח עצמו, לכן אתה יכול להתחיל לעשות את ה"ר", ואחר כך שתצטרך לעשות את ה"," (כאילו החלק השני של ה"ה") זה לא בהכרח ייצא לך טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון

אבל תחשוב רגע שאתה רוצה לכתוב אות, כמו "ה"

אתה לא רואה שום כתיבה על הלוח עצמו, לכן אתה יכול להתחיל לעשות את ה"ר", ואחר כך שתצטרך לעשות את ה"," (כאילו החלק השני של ה"ה") זה לא בהכרח ייצא לך טוב...

למה אבל אתה רואה על המסך בדיוק מה יש לך ואיפה אז אתה מכוון את העט לפי זה, לא? כאילו המסך זה הדף שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר לא מתכנן לכתוב בזה ספר, רק אותיות כל פעם אות ושיהיה לי את זה מסודר במחשב ואולי לצייר\לעצב עם זה קצת בפוטושופ (בשביל המטרות האלה זה שימושי לא?) אפשרי לעשות את זה עם זה כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...