הציעו לי ספק בנועה PCPOWER&COOLING 750W בטענה שהוא יותר טוב מקורסייר - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הציעו לי ספק בנועה PCPOWER&COOLING 750W בטענה שהוא יותר טוב מקורסייר

Kukishin

Recommended Posts

יותר טוב- ברמה העקרונית, כן. מדובר פה על ייצור של סיסוניק בתכנון של PCP&C. הספקים שלהם נחשבים לבין הטובים ביותר בשוק.

יותר שקט- במצב מנוחה, הקורסאייר שקט יותר חד משמעית. במאמץ, הרעש שהם מפיקים דומה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשווה את הליברטי לאף ספק אחר, ליברטי נחשב לאחד הפאשלות הגדולות של Enermax.

אני אישית חובב Enermax וממליץ לך על הספקים החדשים שלהם, סדרת הספקים החדשה שלהם REVOLUTION מצויינת (והכי שקטה).

בקשר להשוואה שאתה עורך פה, PCP&C מעולים, אך משתווים לקורסייר בהחלט, ואף קורסייר יותר שקטים במידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם שקטים, לפי דעתי לך על זה שיש לו יותר אחריות או זה עם המחיר הטוב יותר

ובלי קשר יש לי גם את הPCP&C המדובר וגם את הליברטי 400 אין מה להשוות בין הרעש שלהם

עריכה: עכשיו גם ראיתי שבאתר שלהם הקורסייר יותר זול ב65 שקל ולשניהם 5 שנים אחריות, אז לא נראה לי שיש הרבה מה להתלבט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר להשוואה שאתה עורך פה, PCP&C מעולים, אך משתווים לקורסייר בהחלט, ואף קורסייר יותר שקטים במידה.

הספקים של קורסאייר מתחלקים בתכל'ס בין כמה יצרנים, ככה שקשה להגיד ש "PCP&C משתווים לקורסאייר". ההשוואה צריכה להיעשות דגם מול דגם.

במקרה של שני ספקי ה 750W, הספק של PCP&C עדיף מבחינת רכיבים ובניה, פחות מבחינת שקט.

אז למסקנה - את מי אתם אומרים לקחת מבין השניים. השקט חשוב לי...

איזה מארז ומערכת בכלליות אתה מתכנן לקנות? בעיקרון, אם אתה הולך על מארז שקט כמו P182 ורכיבים עם קירורים שקטים, אתה תמצא את ה PCP&C קצת רועש במצב מנוחה.

אם אתה הולך על אחד המארזים שסטנדרטיים פה בפורום (כמו הקולרמאסטר 690/הטמפסט של NZXT/מארזים אחרים בסגנון), הרעש של הספק גם ככה יבלע לחלוטין ברעש שמאווררי המארז ושאר החלקים במחשב מפיקים.

זה לא שה PCP&C כ"כ רועש, זה פשוט שהוא פחות שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למסקנה - את מי אתם אומרים לקחת מבין השניים. השקט חשוב לי...

לספקי PCP&C יש מאווררים של 80 מ"מ, אז סביר להניח שהוא יהיה פחות שקט מספק של קורסייר עם מאוורר של 120 מ"מ.

דעתי שספקי PCP&C טובים יותר, אבל... אם הפרמטר של השקט חשוב לך, זה כבר עניין אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הפלצת את זה שליברטי אחד הפאשלות? :screwy:

ספק מעולה עד היום.

קל מאוד למצוא היום שלל ביקורות רעות על הליברטי ברשת, יחסית לשאר הספקים בשוק, הספק הזה ממש לא טוב.

Scron

דגם מול דגם, עדיין אני חושב שה-TX750 עדיף, לכן העדפתי מלכתחילה את קורסייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...