פתרון הבעייה ?!?!?!? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתרון הבעייה ?!?!?!?

KoM

Recommended Posts

נראה לי הצלחתי לפתור את הבעייה ! ומזל שלא פירמטתי !!

הבעייה הייתה נעוצה, תתכוננו... במגירת ההארדיסק שלי ! הם לא מגירות משהו כלל וכלל, עשויות פלסטיק עם מאורר 40 מילימטר קטן שבקושי זז, IIB העיר לי בקשר לחום, ובדקתי את חום ההארדיסקים והוא היה על 38-39 מעלות !!! אני רק אזכיר לכם שהמגירות גם צבועות...

חיברתי אחד ועוד אחת, ראיתי שאחרי מנוחה רצינית המחשב עולה כרגיל, והסרתי את שתי המגירות ושיחררתי את ההארדיסקים לאויר המארז הקריר ב-25 מעלות, וכרגע ההארדיסקים על כ-32 מעלות בשיא... והכי חשוב כבר שלוש פעמים עלה כרגיל !!! אמנם האקס פי כנראה מת סופית אבל נפרמט את המחיצה וזהו... אני למגירות לא מתקרב יותר !!! נקווה רק שזה לא כבר דפק את ההארדיסקים, כי כזה הרבה זמן עם חום כזה, לא נראה לי שהאי בי אמ יספוג את זה... :-/

הנה התמונות של המגירות הסוררות !

1738523.jpg

9890378.jpg

אני עדיין לא מאמין !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנה, וחיישן נוסף...

אגב, עכשיו אני מארגן דלתא של 92 מילימטר לשים על שני ההארדיסקים, ועוד שני 80 מילימטר, אין דבר כזה שהמחשב של KOM לא יהיה קר !!! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שם של 7200 בתוך ארונות קבורה דחוסים כאלה?

אתה צריך לומר תודה לערנב שהכוננים שלך לא התפחלצו ונקברו חיים!

אם היית אמר לי את זה קודם הייתי אמר לך שזה מזה, כי ראית שאמרתי לך שזה נראה לי משהו שקשור לכונן הקשיחים(כי חשבתי שזה בגלל מהירות האפיק). במגירות קבורה כאלה צריך לשים רק כונני קבר של 5400, שמעתיקים להם מדי פעם דברים, ורק במידה של שריפה אתה מנתק אותם ובורח מהבית עם כל מה שחשוב לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מה שישמור על המחשב שלי זה זה, אז אני אשים כמעט את כל המלאי שלי :

שני מאוררי 120 מילימטר, אני אקנה דלתא אחת של 120 מילימטר על המעבד והצ'יפסט, שלושה מאוררי 80 מילימטר מפוזרים במקומות שלהם באנרמקס דלתא 92 מילימטר על ההארדיסקים שני 60 מילימטר על כרטיס המסך !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת נסחפת עם כמות המאווררים. יותר עדיף ללכת על מארז טוב כמו האנרמקס המאוורר היטב מאשר לדחוף מיליון מאווררים רועשים לתוך המארז.

בכל מקרה סחטיין על הפתרון ! מיטב המוחות לא עלו על זה ! :lol:

נראה לי טיפה מוזר בכל זאת כי גם אצלי במשך תקופה מסוימת היו שני דיסקים קשיחים (מקסטור ו-IBM) בתוך מגירות נשלפות "סטנדרטיות" ועוד ביטלתי בהן את המאוורר הרועש, ולא היה נוסף ובכל זאת לא היו קריסות במחשב שפועל כל הזמן.

או שהיה לי סתם מזל או שהדיסקים הקשיחים שלי איכשהו עמידים יותר לעבודה בטמפרטורות גבוהות.

עכשיו בתוך האנרמקס הם כבר מותקים במקום טוב ומולם יש מאורר שעושה עליהם פוווווווווווווווווווווו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר עדיף ללכת על מארז טוב כמו האנרמקס המאוורר היטב מאשר לדחוף מיליון מאווררים רועשים לתוך המארז.

נראה לך שהכמות הזאת הייתה נכנסת במארז אחר חוץ מאנרמקס ? יש לי אנרמקס אם לא הבנת...

אולי המגירות היו דפוקות, ואולי השילוב של באס ב-150 וההארדיסקים במגירות לא הלך כל כך טוב...

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר עדיף ללכת על מארז טוב כמו האנרמקס המאוורר היטב מאשר לדחוף מיליון מאווררים רועשים לתוך המארז.

נראה לך שהכמות הזאת הייתה נכנסת במארז אחר חוץ מאנרמקס ? יש לי אנרמקס אם לא הבנת...

אולי המגירות היו דפוקות, ואולי השילוב של באס ב-150 וההארדיסקים במגירות לא הלך כל כך טוב...

::)

לא שמתי לב שיש לך אנרמקס, אבל בכל מקרה - טוב שכך ! :D

תזכיר בבקשה באיזה דיסק קשיח מדובר ?

קראתי בכל מיני בנצ'מרקים שיש כוננים שיודעים יותר טוב להתמודד עם עודף חום מאשר דגמים אחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...