לאחר שינוי רזולוציה בפדורה 10, לא ניתן לבצע לוג אין - מחפש פתרון - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר שינוי רזולוציה בפדורה 10, לא ניתן לבצע לוג אין - מחפש פתרון

ExploiT

Recommended Posts

אתמול משום מה החלטתי שיהיה רעיון טוב לעלות קצת את הרזולוציה, העלתי להכי גבוה שיש בפדורה 10 עם שולחן עבודה של גנום, דריבר לכרטיס מסך לא התקנתי כי זאת התקנה חדשה ונקייה.

מיד לאחר העלאה ולחיצה על apply המסך מקבל עיוותים כמו ארטיפקטים ומשחיר כולו, לאחר 10 דקות בערך הוא שוב נדלק ומיד מתחילים שוב העיותים, נקודות שחורות והמסך כולו מתעוות, ושוב פעם משחיר, העניין זה קורה לבדיוק שנייה שאני יכול לראות מה קורה אז אין לי שום דרך לשנות את הרזולציה ככה.

השאלה היא כזאת, המערכת נותנת בוט ומגיעה למסך לוג, שם מופיעה השם מתשמש והוא מבקש ממני סיסמא, עד לפה אין בעיות, איך שאני מכניס את הסיסמא והיוזר שלי עולה כול הבלאגן מתחיל מחדש.

הבנתי שאני צריך איכשהו להגיע לקובץ /etc/x11

xorg.conf

ושם אני יוכל לשנות את הרזולציה חזרה למשהו נורמלי שיתן לי לפחות להכנס

ניסתי לעשות בוט עם קנופיקס ואז לעגן את המחיצה המתאימה אבל קנופיקס רושם שהוא לא מצליח עקב שהוא לא יכול לזהות איזה מערכת קבצים זאת. כנראה בפדורה 10 לא מתשמשים ב ext2-3 ואני לא יודע גם מהו הסוג כי נתתי בהתקנה הוראה שיעשה פרמוט והכול לפי הדיפולט

איך אני כן יכול לגשת לקובץ הנ''ל, האם יש אפשרות להכנס בתור רוט למערכת ואז לשנות את הקובץ אפשרי ?

איך אני עושה את זה? בפדורה 10, בוט לודר גרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...