Modu82+ 625W במערך CrossFire ? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Modu82+ 625W במערך CrossFire ?

r1sk

Recommended Posts

ברשותי ספק Modu82+ 625W של Enermax.

אני מעוניין לשדרג את המחשב בכמה דרכים:

1. HD4870 1GB TOXIC X2 CrossFire

2. WD 500GB SATA2 16MB in RAID0

3. Kingston HyperX 2GBx3 triple channel 1600mhz

ברשותי המפרט הנ"ל:

Core i7 920 8mb

Gigabyte EX58-UD5

Sapphire HD4870 1gb Toxic

Kingston 1GBx3 triple channel 1600mhz

WD 250GB SATA2 16MB

Antec Nine Hundred (5 fans)

+ צורב .

השאלה שלי היא האם הספק יעמוד בשידרוג החדש? אם כן, באופן גבולי או מוחלט ?

ואם לא, איזה ספק מודולרי מומלץ עליי לקנות ? (850w יספיק אני מאמין)

נ.ב - התקציב הוא אינסופי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע עשיתי חישוב באתר הזה http://extreme.outervision.com/PSUEngine

ויצא שהמערכת תצרוך 607 W ..עכשיו בגלל איכות הספק שלך אני די בטוח שזה יספיק

אבל ברגע שהספק מתיישן הוא מספק פחות כוח ואז תהיה בעיה

אם תוכל למכור את הספק הקיים ולקנות חדש זה יהיה מצויין ..

יש פה מישהו שמתלבט לגבי קנייה שלו אז אולי תוכל למכור לו את זה בפחות ואז יצא לך מאוד משתלם

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=391083.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כנראה יחזיק דבר כזה, אבל למה לעזאזל אתה חושב שאתה צריך מפלצת כזאת? אם המסך שלך הוא לא ברזולוציה של 2560X1600 אתה פשוט לוקח כסף, קורע אותו לחתיכות, שורף אותו, ואז זורק את האפר לים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' תודה רבה על הדאגה.

ב' כן, יש לי מסך 24".

ג' כסף זה לא המגבלה פה, למזלי.

ד' לא אני לא פריק שמבזבז כסף על מחשבים, פשוט אחרי 6 שנים עם מעבד CELERON אני חושב שהגיע הזמן להרגיש עליונות בתחום הזה :)

אני מאמין שקודם כל אבדוק את המערכת החדשה כאשר אקנה אותה על ה-Enermax , נעשה ממצאים והוכחות בזמן אמת ולאחר מכן נגבש החלטה סופית לגבי קניית ספק חדש.

בכל אופן, האם למישהו יש המלצה ספציפית לספק 850W ומעלה ? הבנתי של-BE QUIET יש ספק 850W שמדורג הכי טוב בשוק היום, אבל מאוד קשה למצוא רכיבים של החברה הזו בארץ למעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

r1sk

קח את ה"סיכון".

אני מצידי מבטיח לתת לך גיבוי טכני למקרה שאתה חושש להעמיס את הספק ולגרום לו נזק.

אגב, במחצית החדש הבא תגיע לארץ הסדרה החדשוה של REVOLUTION בהספקים של 850W ו- 1050W

אשר זכתה ב- SILVER ב- 80+.

http://enermax.com/home.php?fn=eng/press_b_1&no=1

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך צביקה על הגיבוי, ואני מאמין שאני אקח את הסיכון עם הספק הנ"ל, אחרי הכל האחריות עליו עדין תקפה ל-4 שנים הקרובות, כך גם לגבי שאר הרכיבים לכן זהו סוג של סיכון בטוח.

וכן, הבחור החביב מעליי, אתה צודק הספק הזה אכן מאושר ע"י ATI, אך ATI מאשרת אותו בהספק המינמילי שעל מערך CF 4870 , לדוגמה 300W, ללא התחשבות במעבד, כוננים, פתרונות קירור למיניהם וכמובן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך ATI מאשרת אותו בהספק המינמילי שעל מערך CF 4870 , לדוגמה 300W, ללא התחשבות במעבד, כוננים, פתרונות קירור למיניהם וכמובן .

אשמח לדעת על סמך מה אתה מבסס את זה (בהתעלם מהאוברקלוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

ע"פ בדיקה זו ההספק שדורש המחשב המשודרג שברצוני לבנות, שהוא כולל CF 4870, חורג מתחום ה-625W, כלומר שחור על גבי לבן הספק לא יעמוד בדרישה, אבל שנינו יודעים שזה לא משנה עם ה-MODU82+.

כמובן שזוהי לא הבדיקה היחידה ברשת ולכן לא ניתן להסתמך רק עליה אז בדקתי בכמה "מחשבי-הספק" למיניהם וקיבלתי תוצאה דומה בכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המחשבי הספק האלו, חד וחלק, לא שווים כלום.

בניגוד למה שהרבה מכם חושבים, זה לא טוב גם בשביל "לקבל כיוון" או משהו בסגנון, הם חד וחלק, לא שווים כלום.

ואגב, לאיכות של ספק אין קשר לכמות הנקיה של הוואטים שהוא מוציא בסופו של דבר על כל מסילה.

כרטיס 4870 בודד מגיע לצריכת שיא של 136 וואט, צמד כאלו מגיעים ל 270. (נעגל 2 וואט למטה. מותר?)

מעבד i7 920 מגיע לצריכת שיא של 130 וואט (בתכל'ס פחות, אבל ניחא. ניקח את הגבול העליון)

עד כאן, עם ה "בומבות הכבדות", הגענו לצריכה של 400 וואט על ה 12 וולט.

מפה והלאה, מה שלא תזרוק- מאווררים, קתודות, בקרים למיניהם, רקדנית הולה בחיבור מולקס, או מה שלא יהיה- אני אתפלא ואדהם אם תגיע ל 60 וואט נוספים.

אז בהגזמה פראית, ובצריכה מלאה 100% של כל רכיבי המערכת (דבר שהוא גם ככה בלתי אפשרי גם אם תנסה עם תוכנות ייעודיות), אתה יושב על 475 וואט על ה 12 וולט (וזה במידה ויש לך 2 דיסקים קשיחים+כונן אופטי)

האנרמקסים 625W מסוגלים לתת בסביבות ה 520W על ה 12 וולט ב MAX (לא PEAK, כאמור), ככה שאחרי כל החגיגה הזו שזרקנו פנימה, אתה עוד נשאר עם רזרבה לא קטנה, לכל דיסק קשיח או תוסף אחר שתרצה להוסיף אי פעם. (ותזכור, לקחנו בחשבון מספר מאווררים, אם אתה רוצה מספר- בסביבות ה 4, בנוסף ל 2 קתודות ורקדנית הולה שמתחברת במולקס)

זה, כמו שאמרתי, רק במקרה שאתה מוצא איזו דרך פלא לאמץ את המערכת על כל רכיביה ב 100% בבת אחת.

הרשה לי להבהיר שאפילו אם תפעיל FURMARK+תפעיל Heat up test של Prime 95+הרצה של HDtune+מבחן תעבורה לזכרונות של אברסט, אתה לא תצליח להגיע ל 100% של כולם בבת אחת, במקרה הקיצוני.... ל 80.

המודו/פרו 625W יספיקו, ולא רק שיספיקו- אלא ישאירו לך רזרבה, ואם קורה שזה לא מספיק- יש לך ספק חדש על חשבוני.

נ.ב- זה שמעליי, אני לא יודע איך ועם מה חישבת, אבל לי עם:

Core i7 920

3XDDR3 DIMM's

4870 Crosfire

2X SATA HDD

2X DVD+-RW

1 PCI card

4 FANS

4 DEVICES

ב TDP של המעבד על 100% ומאמץ של המערכת ב 100%, יוצא 594 וואט.

אתה בטוח שלא שמת 4870X2 בקרוספייר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...