hx620 או modu82 625W ? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

hx620 או modu82 625W ?

gilad121

Recommended Posts

היתי הולך על האנרמקס שאם אני לא טועה צריך להיות מעט שקט יותר וכולל יותר חיבורים. אבל ברמה הזו של הספקים קשה לשים את האצבע ולהגיד חד משמעית שזה עדיף על זה כי שניהם מהפסקים הטובים ביותר שיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם ההמלצה על אנרמקס, אחד הספקים השקטים שיש ועם יבואן עם שירות מעולה.

אבל למה אתה צריך ספק כזה חזק? רוב הסיכויים שאתה לא צריך, ואתה סתם מבזבז כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי התופעה מוכרת :(

חנויות, על מנת למשוך אליהן לקוחות מפרסמות מחירים נמוכים למוצרים שאין ביכולתם לספק.

אך הדבר אינו מונע מהן לחייב ולסלוק את כרטיס האשראי של הלקוח.

אז, לאחר שהלקוח ממתין לאספקה הן חוזרות ללקוח ומספרות שהמוצר: לא קיים אצל היבואן/

היבואן מושך אותן בלך ושוב/ מוצר לא טוב/ שירות גרוע, ומשכנעים את הלקוח להחליף את המוצר שהוזמן באחר.

אציין שאנו מנסים כמיטב יכולתתנו לעקוב אחר המחירים שמפרסמים לקוחותינו וזאת על מנת למנוע מצב של פרסום מחיר "שגוי".

אך לצערנו אין לנו שליטה על פרסומים של חנויות שאינן נמנות על חוג לקוחותינו וניזונות מיבוא מקביל, אם בכלל.

שבוע טוב

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, שניהם מספקים אותו כוח בפועל, אך משניהם ניתן להוציא הספק יותר גבוה בעומס (אני מעריך 700w-800w) ולכן אלו נמנים בין ספקי הכוח הטובים ביותר, כאשר איכות הרכיבים הטכניים בהם (קבלים, סליל וכו') היא מצויינת כלומר יציבות משופרת.

לגבי הרעש, בשהייה - שניהם מאוד שקטים ושווים ברעשם. אך בפעולה ומאמץ - האנרמקס מנצח בהפרש של בערך עשרה דציבלים ולכן יש הבדל כאשר האנרמקס יותר שקט.

אגב, אני כרגע משתמש ב-Modu82+ והוא ספק מצויין ומעט יותר איכותי ודגש על מעט (מתבטא ב-טמפ',נצילות,רעש) מה-HX620W ולכן הוא עולה גם מעט יותר (ראה KSP), אז אם אתה פנטי לגבי שקט - לך על האנרמקס.

נ.ב - חשוב לציין שמעמסה על הספק היא מסוכנת, ואתה מסתכן בשריפתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך לבדוק ב-KSP או IVORY שם המחיר הוא יותר נמוך, אך זה מתבטא בסיכון שאולי הספק יגיע במצב לא תקין ויהיה עליך להחליפו, מה שיקח בין שבוע לשבועיים במקרה הטוב. (חברות הנ"ל עובדות על כמות ולא על איכות לכן הסיכוי שהרכיבים שתקבל פגומים גבוה יותר).

לגבי TRG, אין לי מושג באיזו שיטה הם עובדים.

כמובן שלא לשכוח את עניין האחריות.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...