מפרט למשחקים בסביבות 4000-4500 ללא ציוד היקפי, שוקל OC. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים בסביבות 4000-4500 ללא ציוד היקפי, שוקל OC.

realistic

Recommended Posts

שלום לכולם,

העברתי המון זמן באתר כדי לבנות לי את המחשב שאני רוצה, אשמח לשמוע תגובות.

מטרת המחשב היא כאמור למשחקים ברמה הכי גבוהה.

עוד לא בחרתי מסך ספציפי אבל ניתן לצאת מהנחה כי הוא יהיה מסך 22' רחב.

בנוסף יש לי כמה שאלות:

1) האם מספיק ספק של 500W למפרט , או שצריך יותר?

2) כמו שנאמר בכותרת אני שוקל OC אבל השאלה היא כמה זה באמת תורם לביצועים, אם אני אצטרך להוסיף עוד גופי ,

כמה רועש זה יעשה את המחשב שלי ולאילו רכיבים באמת כדאי לעשות OC?

3) המלצה לכונן קשיח טוב, 500GB ניראה לי יספיק לי :)

מעבד - INTEL 2 DUO S775 3.0GHz E8400 45nm : " SLAPL" - BOX

לוח אם - P5QL-E

קרור למעבד: -COOLING FREEZER 7 PRO CPU COOLER FOR S775

זכרון: OCZ 4096MB (2048MBX2) 1066 CL 5-5-5-18 - REAPER HPC : OCZ2RPR10664GK

כרטיס מסך -toxic HD4870 1GB

מארז: ENERMAX PHOENIX ECA3160 (BLACK/BLUE) +25cm FAN w/o PSU

צורב: x22

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובות לשאילותיך:

1) 500W של איזו חברה? כעיקרון למפרט כמו שהצעת אני מציע ספק קורסאייר 550VX או אנרמקס פרו/מודו 525.

2) זה מוסיף מעט פריימים למשחקים (OC למעבד ו/או כרטיס מסך), ולביצועים כלליים כמו המרות וכדומה. במידה ואתה קונה בחנות כמו SKYPC או TMS הם יכולים לעשות לך OC חינם ובאחריות במידה ותרצה. במפרט ששמת ניתן לעשות OC בינוני (3.4-3.8 אם כי התדר משתנה ממערכת למערכת ככה ששום דבר לא מובטח). כדי לעשות OC גבוה מאוד (החנויות עושות OC קטן שהמערכת שהצעת תתמודד איתו), יש צורך בלוח אם מבוסס צ'יפסט P45 שכן הוא טוב יותר ל OC גבוה וקירור טוב יותר כגון הטרמלייט אולטרה 120. אם אתה לא בטוח בעצמך ולא רוצה להתעסק עם הביוס, עזוב את העניין.

אם תעשה OC בינוני או בכלל לא תענה, ניתן לקחת לוח כגון EP43-DS3L של ג'יגבייט.

3) אני ממליץ על 3 חברות- סמסונג, ווסטרן-דיגיטל וסיגייט. בנוגע לסיגייט לא מזמן הייתה לה בעיה קטנה בקושחה של הכוננים לכן איני בטוח אם יש כל ה"נגועים" תוקנו (אפשר גם לתקן אותם לבד אבל חבל על המאמץ) לכן אני ממליץ כרגע על סמסונג/ווסטרן.

הערות בנוגע למפרטך:

-המארז טוב, רק רוצה להביא לידיעתך שיש מארזים מעולים כמו אנטק 300 וקולרמסטר 590 או 690.

-אין צורך בזיכרונות 1066, קח 800 אין ממש הבדל ביניהם (לוקחים מעל 800 בעיקר אם עושים מאוד גבוה) ותחסוך כסף.

-אם אתה מסוגל להתפשר על פילטרים והגדרות מאוד מאוד גבוהות, ניתן לחסוך ולקחת HD4850 שהוא כרטיס מעולה לרזולוציה הטבעים של מסכי 22" (חוץ ממסכים כמו T220P שהרזולוציה הטבעית היא כמו 24"). במידה ואתה רוצה כרטיס חזק יותר, ניתן בהחלט לקחת את זה ששמת או GTX260 216.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא קונה מסך 22 רחב ( 1920X1200 כמו T220P )

HD4870 1GB מתאים לו בול ... אפילו הייתי שוקל GTX260 216 ....

בקשר למארז גם אני ממליץ על CM 690 ...

בקשר ל OC אם אתה לא מבין בעניין אין טעם שתקנה רכיבים במיוחד לזה ... לדעתי תתחיל בקטנה תבין תעניין ואז בפעם הבאה שתקנה מחשב תקנה לפי הדרישות החדשות שלך ... הצעה שלי קח קירור למעבד כמו שבחרת ותעשה לו OC לבד ...

המלצה לכונן קשיח ... 500GB רק וסטרן ...

תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...