Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 80 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

אחרי כמה משחקים אני פשוט לא מצליח להתנער מזה שהמשחק נראה פשוט חובבני לגמרי לעומת BF2.... זה פשוט כמו להשוות COMBAT ARMS לCOD

BC2 חובבני?! שתית משהו?

אם משווים BC2 ל-MW2 אז ה-MW2 אכן נראה חובבני לידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל זו טקטיקה טובה (לקחת את הקיט של המדיק)

ב-assault התחלתי לשחק עם ה-F2000.. ממש טוב, קצב האש שלו מועיל בהרבה מצבים. עד עכשיו הייתי משחק עם ה-XM8-P. גם הרעש שהוא עושה מטורף, קרה שיריתי על מישהו ומההלם הוא אפילו לא ירה בחזרה.

http://www.youtube.com/watch?v=zqg9mKqH1jo&feature=PlayList&p=521C7F44A4E29933&playnext=1&playnext_from=PL&index=26

:lol::o

עם מדיק מתוך ה-heavy MGs אני מעדיף את ה-T88.. אבל אני לא מת עליהם, אולי בגלל הבעיות של הבטא עם hit boxes/registration, לכן אני משחק עם ת'ומפסון או עם ה-SAIGA. ה-SAIGA רצחני לטווח קצר. בטווח קצר רק ה-shotgun השני יותר טוב ממנו, אבל כל עוד שהאויב עם אוטומטי אחר.. אין לו סיכוי כמעט.

אגב- אף פעם לא מאוחר מידי. הבנתי עכשיו כיצד יודעים מתי המשחק נגמר. מעל ה-minimap יש ספירה של ה-respawns הנותרים לקבוצת התוקפים. מוות לא נחשב עד ל-respawn, כלומר שאם אתם מדיק בקבוצת התוקפים ואתם משיבים חברי קבוצה מהמתים אז זה לא נחשב בספירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ה saiga קטלני בתוך מבנים, במיוחד בחלק האחרון של המפה כשצריך להגן על B, צוברים headshots בכייף, וזה גם הנשק הכי טוב כנראה ל engenir כי כל שאר רובי הפיקות פשוט לא מזיזים לאף אחד.

אתמול סוף סוף הצלחתי להוריד מסוק בעזרת tracer dart. זה ממש יפה לראות את ה rpg טס אחרי המסוק ולא משאיר לו שום סיכויי :))))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב לזה אני קורא highscore

http://img693.imageshack.us/img693/2712/bfbc2game20100208123340.jpg

זה רק בשביל להציג את הנקודה שהעלתי מקודם.. שאם אתם משווים ניקוד אז אל תתייחסו ל-award.

צודק. אבל אם תשלח את זה בFXP הם יתלהבו :lol:

כל כוכב זהב נותן איזה 5000 נקודות -יצא לך הרבה במשחק הזה.

Xtazy-Mike "

הוא כתב לא להתייחס לaward ,ואתה מתייחס .

אם לדוגמא קיבלתי כוכב זהב על מסויים ,אפשר לקבל עוד עליו? או שזה חד פעמי? [ ערד,כסף,זהב ].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערד > כסף > זהב > לאחר מכן שוב פעם מקבלים זהב כל 50 הריגות.. שוב ושוב ושוב

פשוט רשום GOLD 2.. GOLD 3... וכן הלאה. (חחחח שמתם לב ש-UFI זה "וכן" אם רושמים בעברית בטעות ;D)

לדוגמא: http://img189.imageshack.us/img189/8454/bfbc2game20100208152944.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני מעלה עכשיו סרטון קצר.

היו לי עוד המון פגיעות יותר טובות מהדברים שיש פה אבל רק היום למדתי איך להקליט וזה מהשניים שלושה משחקים שהבאתי היום בבוקר בלבד.

אני יודע שאני נוב והFPS האחרון ששיחקתי בו היה ביושוק (אפילו ב COD לא היה לי זמן לשחק עד עכשיו שאני מכור ל BC2) אבל תנו לנוב להתלהב :silly:

בקרוב... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xtazy-Mike

המילה לכם מתייחסת לכולם -אתה כנראה אוויר.

לך לשאוף קצת אוויר צח.

גם לי יצא סכום גבוה ,וכל אחד במשך מהימים יצא -זה תלוי במזל שנופל לך במשחק אחד הרבה כוכבים.

!_Nike_!

עכשיו השאלה 50 הריגות עם אותו נשק? הרי הכוכבים מצטברים לאותו .

אז בעיקרון יש להתייחס לניקוד שיש במהלך המשחק, ולהריגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xtazy-Mike

המילה לכם מתייחסת לכולם -אתה כנראה אוויר.

לך לשאוף קצת אוויר צח.

!_Nike_!

עכשיו השאלה 50 הריגות עם אותו נשק? הרי הכוכבים מצטברים לאותו .

אז בעיקרון יש להתייחס לניקוד שיש במהלך המשחק, ולהריגות.

רוני , רק חבל שיש לך בעיות בהבנת הנקרא , הוא רשם "אם אתם משווים ניקוד אז תתעלמו מהawards"

אני לא השוויתי ניקוד , אני החמאתי לו על הנק' הגבוה.

כה, התקנה מחדש פתרה 80 אחוז מהבעיות, והמשחק ממש מהנה. אפילו יותר מMW2, דווקא כי פה כל הכיף הוא לתאם את הפעולות עם חברים.

כן, גם אני החלטתי לקנות אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...