Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סוף סוף סרטון חדש :)

הוידאו הזה קצר אבל יש בו די הרבה פרטים מעניינים.

איך שהבנתי גם מי שלא קנה את הגרסא המיוחדת יוכל לעשות "אנלוק" רק בהמשך המשחק אחרי שהוא עולה בדרגה.

רק לא הבנתי 2 דברים :

תהיה אפשרות לעשות אנלוק גם לרובים המיוחדים של 1943?

המשחקיות במולטיפלייר של BFBC2 תהיה מהירה מאוד כמו ב COD MW?

בקשר לאנלוק אני לא בטוח

אבל המשחקיות תיהיה כמו בMW, מכיוון שהמשחק יוצא לקונסולות ומיועד לקהל יותר "קזואלי" מהקהל של BF2, אבל אני בטוח שDICE ידאגו גם לחברה היותר רציניים עם כמה מודים תואמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מקווה שהמשחקיות לא הולכת להיות כמו שאתה אומר שהיא תהיה כי אז זה אומר שזה יהיה בלתי נסבל לשחק באונליין כל 3-4 שניות מתקפת טילים ולא תהיה אפשרות לשרוד שם יותר מ2 שניות (ככה זה בMW).

איך שאני יודע יש את ה"rush mode" שזה בטוח יהיה עם סגנון משחק ממש מהיר אבל השאלה היא אם כל מצבי המשחק יהיו במהירות כזאת?

מה שכן בטוח זה שהמפות בBFBC2 יהיו גדולות יותר ממה שMW מציע ובגלל זה קרוב לוודאי שהסיכוי שהשחקן ימות מהר הם נמוכים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי זה יהיה כמו בBC הראשון, מהיר יותר מBF2 אבל איטי בהרבה מCOD4.

אגב, לשרוד בCOD4 זה לא בעייה אחרי שאתה מתרגל... במיוחד אם אתה הוא זה שמזמין את ההפצצות ;)

בכל מקרה, מפות גדולות לא אומרות שקשה יותר לפגוע בחיילי אויב, אולי הטווח של הנשק יגדל וכו' וכו' וכו'...

לפי הסרטונים ניתן להסיק שהקרבות הקרובים דיי מעניינים ואינטנסיביים מספיק בשביל לא לתת לך לקום מהכיסא לשעתיים הבאות :xyxthumbs:

נ.ב.

הנשקים מBF 1943 יהיו זמינים לכולם בדרגות מסויימות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה אם זה יהיה איטי בהרבה מMW, אני מעדיף שהמשחק יהיה באיטיות כלשהי שיהיה זמן ואפשרות לתכנן בכלל משהו נגד האויב ככה זה גם טיפה יותר ריאלי ומציאותי שהשחקן לא נהרג במהירות כי בקרבות מלחמה אמיתיים החיילים לא מתים יישר על התחלת הקרב להבדיל מMW.

מאיזה מקור ראית שהרובים של 1943 יהיו גם בגרסא הרגילה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מקווה שהמשחקיות לא הולכת להיות כמו שאתה אומר שהיא תהיה כי אז זה אומר שזה יהיה בלתי נסבל לשחק באונליין כל 3-4 שניות מתקפת טילים ולא תהיה אפשרות לשרוד שם יותר מ2 שניות (ככה זה בMW).

זה הפ-ח-ד שלי.

גם כל הקטע שהכל נהרס -כל פעם אפשר למות תוך כמה שניות.

http://www.youtube.com/watch?v=AtmirSjFxOk&feature=player_embedded

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שממש בקרוב (בחודש הזה אולי) DICE תשחרר את הבטא של המשחק :

EA Confirms Bad Company 2 Beta, Details Coming This Week

http://www.cinemablend.com/games/EA-Confirms-Bad-Company-2-Beta-Details-Coming-This-Week-20871.html

http://planetbattlefield.gamespy.com/fullstory.php?id=160581

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

זה זיוף.....

Fake BFBC2 Beta signup sites!

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2009/11/01/fake-bfbc2-beta-signup-sites.aspx

As of today there is no official Bad Company 2 Beta and I wanted to warn people out there of fake/hoax sites perpetrating to have a sign-up for one. We do not have any form of beta sign-ups, nor would we ever endorse such a practice or shady url to do so. Please do not let these e-tards take advantage of your enthusiasm for BFBC2 in their scam and only give them the middle-finger if anything. So, unless you read it here or from our official Twitter page it isn't real.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הזיוף שמעתי על הזיוף שגורדון דיווח עליו אבל איך שהבנתי לא מדובר בתרמית הזאת הם רשמו בלינק ששמתי שזה לא הזיוף למרות שאי אפשר להיות במאה אחוז בטוחים.

DICE מתכוונים שיש זיופים של הבטא בכל מיני מקומות באינטרנט ולכן הם מסבירים שעל הבטא האמיתית הם ייתנו פרטים בקרוב.

As for the beta, we'll have more details later this week," an EA rep told Blend Games"

ציטוט :

"Earlier today, GameStop had a page up explaining that if you preorder Battlefield: Bad Company 2 you would get beta access, which would start November 17th. The page was quickly taken down and the BFBC2 twitter had this to say:

Do not pre-order #BFBC2 from anyone for a Beta code until it's confirmed by DICE on Twitter and the Blog. Even if it's #GameStop!!!!

An EA spokesperson told Blend Games more details about the beta will be coming this week. "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן למרות שאין עוד עדכון רשמי לגבי זה בטוויטר ובאתר שלהם(מוזר שאין) עדיין יכול להיות שזה אמיתי ושזה יופיע שם בקרוב.

האתר שלהם התעדכן ועכשיו זה רשמי!!!

החדשות הטובות הם שיש בטא ב19 נובמבר! :)

החדשות הלא טובות הם שזה אך ורק לPS3.

מה שכן רשום שם שיהיה "open beta" לPC בדצמבר.

ודמו יהיה בתחילת 2010 דמו של מולטיפלייר לכל הפלטפורמות.

סליחה על הדאבלפוסט חשבתי שזה לא קלט את הפוסט אז לחצתי שיישלח פעם נוספת כי זה נתקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...