Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 126 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם לי המשחק לא עובד מי יודע מה, האופטימיזציה שלו מזכירה לי את הבטא לפני הפאץ האחרון שלו.. (הפאץ' העלה הרבה את הביצועים)

אני על 1680X1050 בלי AA וAF הכל מדיום, HBAO וVSYNC מבוטלים, מוציא בערך 40 FPS.. במולטי היה לי 60

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מוזר, אצלי לפעמיים גם יש מעל ל60 FPS הירידה הכי משמעותית זה 40 אבל הרוב על 55/60 .

זה על הגדרות הכי גבוהות וגם על 1680X1050 רק בלי AA ו VSYNC.

צריך לבוא מישהו עם מעבד 3/4 ליבות ואותו כרטיס-מסך ואז נראה מה הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמצע הסינגל והמשחק נראה מדהים !!

למרות שלא יהיה לי זמן לשחק כל כך לשחק את המשחק ברשת, הצתרפתי היום לקניה הקבוצתית המשחק פשוט עוצר נשימה וזה חטא לא לקנות יצירת אומנות כזאת.

עם זה מהגרפיקה [מיותר לציין שאני משחק על מקסימום הגדרות הודות ל GTX285 2GB ;),ואיך שכול העולם מגיב ביחס ללחימה .

אז רבים טובים יגידו זה לא CRYSIS שלא יהיה הלואי והמשחקים שיצאו מעכשיו יהיו בגרפיקה שלו ומבחינת הקלילות היחסית שהוא פועל בהשוואה ל CRYSIS.

אז באמת כל מי שלא ראה שיחק ממליץ לרכוש אותו

ולא לשחק פחות מ hard בSP .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר איזה נשקים הוא יקבל?

אני בדעה שמי שיודע לשחק לא משנה מי יהיה לו ביד [חוץ מאיזה גראנד אטום]

אני סתם לא אוהב את הגימיק של "הגירסה המוגבלת" וכול האלה כדי למשוך קונים לקנות דרך לא כזה להיט אין כמו קופסה ודיסק וחוברת .

מה לעשות שהכל פה זה עסקים ואת החברה פחות מענין שלמי שקונה בגירסת retail box לא יהיה את א,ב,ג למרות שאני בטוח שהם לא יתנו שזה יצא מאיזון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה,

כל העניין עם הLIMITED EDITION נראה לי קצת לא פייר.

אנשים שיקנו אותו יקבלו ייתרון על אלה שקנו משחק רגיל בכל מיני כלי נשק מתקדמים?!

ממש הזוי...

ממש אבל ממש לא קריטי והנשקים הם לא כאלה מתקדמים...

אני סתם לא אוהב את הגימיק של "הגירסה המוגבלת" וכול האלה כדי למשוך קונים לקנות דרך לא כזה להיט אין כמו קופסה ודיסק וחוברת .

מה לעשות שהכל פה זה עסקים ואת החברה פחות מענין שלמי שקונה בגירסת retail box לא יהיה את א,ב,ג למרות שאני בטוח שהם לא יתנו שזה יצא מאיזון .

מה הקשר? הLE הוא לא בלעדי בסטים , אני למשל קניתי מGame.co.uk את הLE בקופסא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי המשחק לא עובד מי יודע מה, האופטימיזציה שלו מזכירה לי את הבטא לפני הפאץ האחרון שלו.. (הפאץ' העלה הרבה את הביצועים)

אני על 1680X1050 בלי AA וAF הכל מדיום, HBAO וVSYNC מבוטלים, מוציא בערך 40 FPS.. במולטי היה לי 60

מעניין, לי יש אותו מעבד כמו שלך, אבל כרטיס מסך יותר חלש (9600GT) ועל אותן הגדרות כמו שלך בדיוק היה לי גם 60 FPS במולטי.

כנראה שמה שיותר חשוב במשחק הזה משום מה, זה המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...