Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 81 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

חברים.. take it easy :-*

עכשיו השאלה 50 הריגות עם אותו נשק? הרי הכוכבים מצטברים לאותו .

אז בעיקרון יש להתייחס לניקוד שיש במהלך המשחק, ולהריגות.

כן, לכל ולכל תוסף. אתה יכול לראות בתפריט הראשי. כנס למולטיפלייר ושם ל-my stats או ל-awards and weapons.

למשל הריגות עם 40mm grenade (מטול) גם כן נספרות בנפרד. כל 50 הריגות כוכב זהב. גם דברים מיוחדים כמו 50 הריגות עם מוקשים. 50 הריגות לכל דבר ודבר בנפרד במשחק.

אה בעצם לא ממש בנפרד.. כנס ל-awards and weapons -שם זה הדברים שנספרים בנפרד. ב-my stats כנס ל-vehicles.. שם זה ההריגות של כלי . שים לב שההריגות של כל קבוצת כלי היא בנפרד. כלומר אם הרגת עם אחד מהטנקים הקלים והרגת גם עם הטנק הכבד - זה נספר ביחד. הריגות של UAV ומסוקים - ביחד. לפי קבוצות. חוץ מכלי .. הכל בנפרד.

עריכה: רוני- טעות שלי. כל הנ"ל נכון חוץ מ-50 הריגות. זה לא קבוע. לפעמים 100 לפעמים 50, תלוי בנשק/רכב. פשוט תבדוק בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol:

nucleo- עלה לי רעיון מטורף לסרטון פיצוצי ה-MCOM שלך. רק שתצטרך עוד שחקן שיעזור לך.. אני אשמח, רק בשביל הוידאו:

שמים 6 C4 על ה-UAV.. ומטיסים אותו אל B בתחילת המשחק. :lol: :lol:

(ומן הסתם שהשחקן ששולט על ה-UAV צריך לרשום לשחקן השני שיפוצץ את ה-C4)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח רעיון גדול, צריך לתאם את זה מתישהו

אבל אני לא יודע לשלוט על UAV

תגידו, כמה זמן לוקח ליוטיוב לעשות processing לסרטון אחרי שהוא סיים לעלות?

טוב התלהבתי קצת יותר מידי אבל אני נוב, מותר לי :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, WTF????

איך הם פיצצו את A ו-B הראשונים? ואיך הם פיצצו את A האחרון?

יש איזשהו צ'יט או משהו כזה? ב-A האחרון אני התקפמרתי עליו חזק, אף אחד לא השתמש ב-C4 ובטח שלא חימש את הפצצה.

:o :o :o :o

עריכה: אני חושב שזה באג במשחק. באג עצבני ביותר!! :o :o

nucleo, סרטון חביב. עם ה-stationary שירית בו טילים.. אתה יודע שאפשר ללחוץ קליק ימני של העכבר ואז אתה נכנס ל-zoom... ? (בכל מוצב כזה)

לגבי ה-UAV, זה ממש לא בעיה. אתה שם C4 ואני מטיס את ה-UAV. אתה רץ ל-B כדי לצלם את כל העניין (שהרי בשחור לבן זה לא יפה) וגם ככה אתה יודע מתי בידיוק להפעיל את ה-C4. אולי זה ידרוש כמה פעמים של ניסוי וטעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, WTF????

איך הם פיצצו את A ו-B הראשונים? ואיך הם פיצצו את A האחרון?

יש איזשהו צ'יט או משהו כזה? ב-A האחרון אני התקפמרתי עליו חזק, אף אחד לא השתמש ב-C4 ובטח שלא חימש את הפצצה.

:o :o :o :o

עריכה: אני חושב שזה באג במשחק. באג עצבני ביותר!! :o :o

באחרון לא נגמר הזמן?

אין לי הסבר.

יש צ'יטים במשחק [ לא יודע עם בישראלי ],אבל החברה בכוונה לא מפעילה את הPB כדי לראות איזה סוגים של צ'יטים יש, במשחק המלא הם יעופו כמו לחמניות בוקר.

אני מתאמן עם הנשק הזה - [ בתמונה ] .

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי, תודה

אבל האמת ששמתי אותם רק בגלל שדיברנו על הטנקים שמתקמפרים רחוק

בלי העמדות האלה, חוץ משניים שיריתי להם בביצים והקיל אסיסט הכל הד-שוטס. 10 נדמה לי :silly:

זה בכלל התחיל כשחשבתי שלא מתאים שעדיין לא קיבלתי את הסיכה של 4 הריגות עם אקדח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני- כן, זה אחלה rifle.. אבל אני עדיין מעדיף את ה-M24.

לסיכום - צ'יטים או באגים. אין לזה עוד הסבר. בכל מקרה קרענו להם את הצורה, היה משחק ממש טוב.

ולא, לא נגמר הזמן. אין הגבלת זמן. יש הגבלה של כמה respawns יש לקבוצה התוקפת. המספר רשום מעל ה-minimap. לצידו יש את מספר ה-respawns של הקבוצה המגינה שהוא הסימן של אינסוף (8 במאוזן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי השראה מאיזה סרטון שהעלתם פה והתחלתי לדרוס אנשים עם UAV^^ הצלפים בביניין שמשקיף על B כבר לא בטוחים כ"כ ;)

אבל מה שמעצבן שאי אפשר להנחית את הUAV לתיקון, הוא מתפוצץ איך שיוצאים מהשליטה

אינעלבוק, רק צץ בי רצון עז לא לבטל את ההזמנה למשחק והתפנתה לי דקת מנוחה בשביל לשחק וזה לא מסוגל להתחבר לשרתי EA ONLINE...

טוב שלא ניתקלתי בתופעה במשך השבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שזה יתוקן (שה-UAV מתפוצץ אפילו אם נוחתים כמו שצריך).. ויש מצב שלא, במקרה הזה תצטרך לטוס אל engineer מהקבוצה שלך.

וכן, זה אחד הדברים הכי מספקים לעשות roadkill עם UAV :lol:

אגב.. הזמנתי BF2 Collection.. כך שעם Heroes אני נחשב veteran ויהיו לי כמה unlocks מיוחדים. דוגמא: M1 Garand, ניתן לראות אותו ברשימת הנשקים שבמשחק (שלא כמו בנשקים אחרים לא רשום ניקוד או דרגה שבה מקבלים אותו, רשום שצריך להיות veteran).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני- כן, זה אחלה rifle.. אבל אני עדיין מעדיף את ה-M24.

לסיכום - צ'יטים או באגים. אין לזה עוד הסבר. בכל מקרה קרענו להם את הצורה, היה משחק ממש טוב.

אני רוצה לשחק איתו נגד אוייבים מקרוב.

שים לב איז הכוונת יש לי על הרובה ,רוצה לדעת איך לשים את זה באופן פרטי :lol:? [ זה מין באג ]

מה עם BF2142 ? אפשר לקנות בגרושים -תבוא תראה מה זה שם קריעה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאני מכיר את הבאג. בוחרים אוטומטי עם כוונת red dot רגילה ואז מחליפים ל-recon עם רובה צלפים.. וכשאתה משחק זה ישאיר לך את הכוונת. לא?

אני לא ניסיתי אבל שמעתי את המצב ההפוך, שלקחו אוטומטי ונשארה הכוונת של רובה הצלפים (שזה ZOOM מטורף) חחחחח

לגבי BF2142.. לא יודע, קניתי כבר את BF2, מאוחר מידי (:

אבל כן, אתה גם תקבל unlocks אם יש לך את המשחק.. צריך 2-3 משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתחיל עם הצלף כי אצלו יש את הכוונת בביטא,ואז אתה נהרג מחליף לנשק אחר .

אבל אני ל אמשחק עם הכוונ תכי מקרוב זה לא טוב. ומרחוק -יש תקטע שהרובה עף באוויר -שם זה מורגש.

אני יותר התחברתי ל- BF2142 מאשר BF2 .

לדעתי תקנה גם אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...