איזה מאוורר 80MM הכי מומלץ להכנסת אוויר מקדימה למארז? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מאוורר 80MM הכי מומלץ להכנסת אוויר מקדימה למארז?

PrefaceAlumni

Recommended Posts

אני חושב שהבעיה של הט'רד הזה הוא שמי שפתח אותו ביקש המלצה למאוורר "טוב" או "כמה שיותר טוב"

כאשר ההגדרה מאחורי טוב אולי לא ברורה לאף אחד מהצדדים.

יש אנשים כמו מר דוד הכי טוב שבעיניו שקט זה הגורם המשמעותי , כמובן שככל שהמאורר שקט (כמובן במחיר הגיוני ולא אסטרונומי) ככה הוא מכניס (או מוציא) פחות אויר - הרי האויר הוא הגורם המרכזי ברעש !

יש אנשים כמוני שחשוב להם ב80MM כמות האויר ולא הרעש - ולכן בעיני מאוורר שקט שעושה קצת רוח לא עונה על ההגדרה של טוב אלא על "לא טוב אבל שקט !"

מה שכן מהנסיון של המארז הנוכחי שלי - יש לי 6 מאווררים במארז , ועוד אחד בספק ועוד אחד במעבד וכולם ביחד לא מגיעים לרעש שעשה ה80MM ההוא אבל עם תפוקה טובה לא פחות ממנו.

הסוד מאחורי ההצלחה שלהם זה לא המחיר אלא הגודל , ה80MM שהמלצתי עליו שאכן הוא יפה עושה הרבה רוח ומרעיש בטירוף - עושה הרבה רעש בגלל היחס בין כמות האויר שעוברת לבין הקוטר שלו.

לעומת זאת המאווררים שיש לי בגדול של 120 ו140 עושים אותה כמות אוויר על שטח גדול יותר ולכן מרעישים הרבה פחות.

לכן המליצו לך לעשות חיתוכים ולהכניס מאוורר של 120 כי היחס רעש/אויר שלהם הרבה יותר אפקטיבי מאשר ה80MM שכשהם שקטים הם לא עושים מי יודע רוח וכשהם מרעישים הם עושים אחלה רוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

^^^^

זאת הייתה כל הכוונה אבל פותח הדיון מתקשה להבין את זה...

אני נואשתי בניסיונות להסביר

לדעתי המאוורר הכי טו ביחס עלות תועלת רעש וביצועים זה ה- SFLEX 12CM

דוד, ביקשתי חוו"ד על מאורר 80ממ, לא 120.

האם בטווח של גג 30 שקל המאורר של AC נותן את התמורה הטובה ביותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי מה היא התמורה שאתה מחפש ? אויר או רעש ?

זה עניין של יחס כמו שאומרים בעולם התקשורת יחס אות לרעש.

ככל שיש יותר רוח יש יותר רעש - במידה והכסף לא עולה בהתאם :xyxthumbs:

לכן לשאלתך האם הAC נותן את התמורה הטובה ביותר , מבחינת איזה שיקול ? אויר ? רעש ? או היחס ביניהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני המלצתי לך על מאוורר שעושה רוח כמו פן.

מה שכן כמו שכולם ציינו 120MM ו140MM מכניסים אותה כמות אוויר כמו הפן הקטן שהמלצתי עליו וממש שקטים.

אל תנסה לדחוף לו מאווררים של 12CM ו14CM, כי אין לו מקום במארז לשים אותם!

ואין לי המלצות מיוחדות, אין לי ניסיון רב עם מאווררי 80MM, חפש באינטרנט אחד שנותן הרבה RPM ודחיפת אוויר וכמה שפחות רעש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

לחפש רק בביקורות מהימנות ולא באתרי יצרן - מזייפים שם נתונים ובדיקות המעבדה לא עומדות בסטנדרט אחיד

הכי חשוב לי כרגע זה הרוח.

אם זה המצב - יש מאוורר - אם בקר - שמגיע ל- 73CFM - שזה בערך 3800RPM

אתר יצרן - http://www.silverstonetek.com/products/p_spec.php?pno=fm82&area=usa

יש לי את המאוורר הנ"ל גם בתצורת 12CM וגם בתצורת 8CM

נותן דחיפת אוויר מאין כמוה - ובלילה ניתן להחליש למצב חרישי

מומלץ מאוד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש עד 30 שקל - אני חוזר ואומר - המאוורר שמצאת ב- 18 שקל יעשה את העבודה...

אם אתה רוצה לעלות ליגה זה קפיצה ל- 60

תחפש את זה 80mm Highest Performance DC FAN A2367 = יש לו דחיפה חזקה והוא בטווח התקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...