מחפש ראוטר חוטי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש ראוטר חוטי

HellBoY

Recommended Posts

שלום לכולם

4 שנים שיש לי BR-6104K של EDIMAX. עד עכשיו היתי מרוצה אבל כנראה שהוא כבר זקן ואין מה לעשות צריך להחליף.

איזה ראוטר יש היום מומלץ בסדר גודל של ה 200 ש"ח? חשוב לצין שהראוטר צריך להיות חוטי ואין לי שום שימוש באלחוטי גם לא בעתיד.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תודה על ההמלצה. חיפשתי קצת עליו וראיתי שהרבה אנשים מתלוננים על ניתוקים עם הראוטר הזה. האם יש משהו בדבר זה? אני צריך לחבר אליו 2 מחשבים בצורה חוטית ועוד מחשב אחד במרחק של קומה בבית ממנו. זה יתאים?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כל יש אנשים שיתלוננו על ניתוקים.

ה-6204Wg מניסיוני הוא אחד היציבים (אני עובד על אחד כזה כבר כמעט שנתיים), אבל לאחרונה יצאו כמה קושחות בעייתיות. אני עובד עם הנתב שלי רק עם 1.55, שהיא יציבה ולא עושה בעיות (שוב, מניסיוני האישי). אם תעשה חיפוש בפורום על המילים "קושחה" ו-"6204Wg" תמצא כאן דיון ארוך על העניין, שבו אני גם צירפתי את הקושחה להורדה לכל המעוניין.

הבעיה היחידה שנתקלתי בה עם זה היא אזוטרית משהו: אם אתה בחיבור כבלים ללא חייגן (כמוני) ויש הפסקת חשמל שמפילה את המודם והנתב, כשהחשמל חוזר, לפעמים הנתב מושך כתובת IP מהמודם לפני שמודם התחבר לאינטרנט, מקבל כתובת IP פנימית של המודם (192.168.100.XXX) ונשאר תקוע על כתובת זו (ללא אפשרות לגלוש, כמובן), עד אשר עושים renew ל-IP או reset לנתב כולו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...