האם מלחמת העולם השלישית בפתח?? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מלחמת העולם השלישית בפתח??

נמרוד2

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשיח (ע"פ היהדות) או משיח השקר (ע"פ הנצרות) אמור לעלות לשלטון בישראל. בנצרות משיח השקר נרקא אנטיכריסט, שפירושו "אנטי"-נגד, "כריסט"-צלב. ע"פ הנבואה היהודית המשיח אמור לסחוב אחריו בהדרגה את כל העולם לערכי היהדות, מה שמשתלב יפה מאוד עם הנבואה על אנטיכריסט.

אני חושב שמלחמת העולם השלישית וחזון אחרית הימים נראים יותר ויותר בבירור. לא היתה תקופה שהשתלבו כ"כ הרבה נבואות סוף-עולם באותו הזמן (אם לוקחים בחשבון גם את המאיה). הדמוקרטיה הישראלית מתבוססת בריקבון של עצמה, והעם צמא למנהיג חזק שילכד אותו (ראה ערך ליברמן (לא שהוא המשיח)). אם כך גם עלייתו של משיח בן-דוד נראית באופק.

לא מאמינים זה לא ישכנע, אבל למאמינים בהחלט יש סיבה לדאגה/תקווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"פ היהדות:

סנהדרין צז: "אמר ר' יונתן תיפח עצמן של מחשבי קיצין שהיו אומרים כיון שהגיע את הקץ ולא בא שוב אינו בא" (שימותו כל אלה שמחשבים תאריכים, בגלל שאנשים אומרים שכיוון שאמרו שיגיע התאריך ועבר, הוא כבר לא יגיע)

רמב"ם הלכות מלכים ומלחמות פרק יב:

ולעולם לא יתעסק אדם בדברי ההגדות, ולא יאריך בדברי מדרשות האמורים בעניינים אלו וכיוצא בהן; ולא ישימם עיקר--שאינן מביאין לא לידי אהבה, ולא לידי יראה. וכן לא יחשב הקיצין; אמרו חכמים, תפוח דעתן של מחשבי קיצין. אלא יחכה ויאמין בכלל הדבר, כמו שביארנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

הוא כבר לא יגיע

אין הכוונה כך -אלה אלו שנותנים תאריכים ואחר כך הוא אינו מגיע -אז יוצא שאנשים יגידו נו ראית סתם הם מקשקשים וכו'..

סלח לי אך אם התכוונת שהאנשים יחשבו זהו הוא כבר לא יגיע - זה נכון .

כמובן שחז"ל -התכוונו לכאילו שנותנים תאריכים ממש אבל אם אומרים הוא קרוב [לפי הסימנים אין בכך בעיה]

בעיקרון זה יוצא ככה- אלו שיודעים לא מדברים -ואלו שלא יודעים מדברים [תאריכים]

ישראל בסכנה-אני עוד צעיר בן 22 ולא מוכן למות בשביל הטירוף שקיים בעולם הזה

החכמים כל כך קיוו שלא יצא להם להיות בתקופה הזאת- אבל יש כמה דברים שמובטח לאדם שלא ימות -יעסוק בתורה ובגמילות חסדים.

[דבריי למנהל -שכמובן שאם יזהיר -זה רק אותי, אין קשר כאן לדת מדברים על מלחמת העולם השלישית וזה קשור לנושא.כמו כן רק השלמתי את דברייי המשתתפים]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה יוצא ככה- אלו שיודעים לא מדברים -ואלו שלא יודעים מדברים

הם יודעים את התשובה לכל דבר, אבל הם לא אומרים כלום כדי שלא יראו שהם טועים.

מי שבכול זאת מדבר סופו לטעות ולכן הוא לא באמת יודע כמו אותם אנשים שלא מדברים... ששטויות עדיף לא לדבר!!

בעיקרון זה יוצא ככה, מי שיש לו שכל לא קונה את השטויות האלה.

ולשאלת הדיון:

כן מלחמת עולם נוספת תגיע ללא ספק. (כמו גם עוד עונה דבילית של הישרדות)

אפשר לומר שאנחנו כבר בשלבים הראשונים של מלחמת עולם שלישית וכל הצדדים מנסים למשוך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סת"ם סופר.

לא מצחיק.

מי כתב את התורה?

לפי היהדות, משה כתב את התורה, היא ניתנה לו על הר סיני ע"י ה' והוא העתיק אותה "כסופר המעתיק מספר קדמון".

הפסוקים האחרונים קצת שנויים במחלוקת שכן מספרים על מותו של משה, על כן ישנן כמה דעות:

דעה אחת היא שיהושע כתב את הפסוקים האחרונים אחרי מות משה, דעה אחרת אומרת כי משה כתב את הפסוקים האחרונים בידיעה של מה שהולך לבוא.

צוטט הרבה מויקיפדיה, כדי להיות מדויק כמה שיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש עוד דעה, שרלטנים לפני משהו כמו 2000-2500 שנה כתבו את התורה ועבדו על העולם כולו.

דעה מטופשת, כי ממתי עם שלם יתחיל להאמין שניתנה לו התורה? בנצרות והאסלם הכל קרה בקבוצות קטנות, אצלינו הדת נוסדה בגלוי לפני מיליונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעה מטופשת, כי ממתי עם שלם יתחיל להאמין שניתנה לו התורה? בנצרות והאסלם הכל קרה בקבוצות קטנות, אצלינו הדת נוסדה בגלוי לפני מיליונים.

הגבתי לזה בדיון המתאים.

כל מי שרוצה להמשיך את הדיון הדתי שיעשה את זה שם:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=374350.new#new

בבקשה לא לסטות מהנושא בדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי שקראתי חלק מהתגובה הראשית אני צריך להגיד זה חירטוט.

אולם כולנו יודעים דבר אחד, בתקופה של שלום צריך רק עם אחד שיחרחר מלחמה.

עד שלא יווצר סטטוס קוו בו כל מדינה מסוגל להשמיד את המדינה האחרת ב"הנף יד", אנחנו ניהיה על

סף מלחמת עולם שלישית. חשבתם שמה שכתבתי תמוהה, לא נורא אתם לא לבד. אולם בעיתות

שלום תעשיית הנשק לא מתפתחת ומספיק שמדינה אחת תתעלה מעל כולם כדי להחריב את העולם

כולו. ערב מלחמת העולם השניה צרפת וברטיניה היו באופוריה של שלום, גם כאשר היטלר עשה מהלכים

"בלתי נסבלים" הם שתקו, ותראו מה יצא. למזלנו ארה"ב כנראה לא ישנה יותר מדי.

בכל מקרה אובמה" אדם של שלום" אכן עלול להוביל אותנו לתסבוכת ומאידך אולי אני עלול למצוא את עצמי מתבדה ואכן העולם יהיה טוב יותר.

מה שאני אומר עכשיו הוא אולי שמחה לעד, אבל אני הכי רוצה שמדינה הראשונה שתפול במלה"ע ה3

תיהיה סקנדינבית, רק כדי שיפסיקו להיות צבועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...