ל4850X2 אפשר להחליף מאוורר? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל4850X2 אפשר להחליף מאוורר?

SuperStyle

Recommended Posts

קירור הסטוק דווקא לא מרעיש במיוחד. כאילו, אתה תשמע אותו מחוץ למארז (במידה והמארז שלך חרישי משו באנז***).

אם אתה לא מתכוון לעשות OC או שאתה ממש ממש לא רוצה לשמוע את הקירור, אין לך צורך להחליף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור הסטוק דווקא לא מרעיש במיוחד. כאילו, אתה תשמע אותו מחוץ למארז (במידה והמארז שלך חרישי משו באנז***).

אם אתה לא מתכוון לעשות OC או שאתה ממש ממש לא רוצה לשמוע את הקירור, אין לך צורך להחליף אותו.

מי אמר שהוא מדבר על סטוק?... הוא בטח מדבר על הקירור פאליט... פותח התרד, אני צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מדבר על ה-4850X2, אין לו גרסא שונה מקירור הסטוק. למעשה, רק השיקה אותו.

המאווררים של הכרטיס רועשים למדי.

תעיין בביקורת למידע נוסף:

http://hwzone.co.il/reviews/hd4800_followup/

אתה מוזמן לשאול שאלות נוספות אם לא הבנת משהו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שהוא מדבר על סטוק?... הוא בטח מדבר על הקירור פאליט... פותח התרד, אני צודק?

לא אתה לא, מכיוון שהכרטיס הינו כרטיס חדש, בעייתי מבחינת גודל וסוג , נכון להיום אין לו מיוחד או סדרת קירורים שונים שאתה יכול להלביש עליו, לא ולא.

נכון להיום ישנו רק הקירור סטוק וזה הכל, לכן, הוא שואל אך ורק על הסטוק כי זה מה שקיים.

הכרטיס מפיק טיפה רעש, עקב היותם של 2 מאוררים די קטנים אשר צריכים להגיע למהירויות גבוהות ולכן מרעישים בדרך כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם במהירות הנמוכה המאווררים די רועשים.

עניין עוצמת הרעש הגבוהה הועלה בכל ביקורת שראיתי על הכרטיס, כך שזו לא תפועה ייחודית לכרטיס הספציפי שעליו עשינו את הביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח... צודקים... זיכרוני הטעה אותי... זה לא היה פאליט... זה ספייר...

http://hwzone.co.il/view-image/reviews-files/hd4800_followup/4850x2_14.jpg

העליון בתמונה... הייתי בטוח שזה לא סטוק... מוזר... (בד"כ הקירור סטוק דיי גרוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את גוף הקירור של כרטיס זה ניתן להגדיר כגוף קירור ייחודי של החברה, שכן למרות העובדה כי כרטיס ה-HD4850X2 עצמו פותח כמובן על ידי -ATI והיה אמור להיות מיוצר על ידי חברות רבות, בפועל היא היחידה אשר החליטה לשווק אותו.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...