מחשב לסטודנט+משחקים, עד 4000-4500שח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לסטודנט+משחקים, עד 4000-4500שח

aribrukman007

Recommended Posts

מחשב של שנרכש באייבורי, אחריות של DELL

מחשב של MSI שנרכש באייבורי, אחריות של אייבורי, כי הם היבואן!

ניידים למשחקים רציניים מתחילים בערך ממחיר של פי 2 התקציב שלך.

ללימודים זה אומר שאתה הולך לנייד את המחשב הרבה, לכן הייתי ממליץ לך על 13.3" או 14.1", המשקל כן חשוב.

‎E310-M.C2B4E T3200 עולה 3590 במזומן 13.3" שוקל 2 קילו חלש אומנם, אבל טוב לניוד.

‎Acer Aspire AS6930G - 644G50MN‎ עולה 4590 במזומן. 16" שוקל 3.3 ק"ג. כ.מסך חזק, טוב יחסית למשחקים, אבל לא טוב לניוד.

יש עוד כל מני בין לבין, אבל כמה שיותר "יתרונות" במחשב, ככה הוא יקר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דיברתי עם החנות "זול", אמרו לי שהאחריות היא בין לאומית והיא תקפה במעבדות בארץ.

מה אתם אומרים על המחשב? (ה XPS) אני אישית ממש אהבתי, גם קראתי ביקורות ממש טובות עליו

ונראה לי מפרט מעולה בקשר למחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם החנות "זול", אמרו לי שהאחריות היא בין לאומית והיא תקפה במעבדות דל בארץ.

בעיקרון, אתה צריך לשאול את מעבדות DELL, לא את החנות "זול". אבל לא משנה.

מה אתם אומרים על המחשב? (ה XPS) אני אישית ממש אהבתי, גם קראתי ביקורות ממש טובות עליו

לי ה-Latitude נראה הרבה יותר מרשים. מחשב הרבה יותר טוב מה-XPS, שהוא צעצוע חמוד וזהו. הדבר היחיד בו שאולי יהווה חיסרו עבורך זה כרטיס המסך. זה של ה-XPS חזק יותר. מצד שני, מדובר בכרטיס מהסדרה הבעייתית של NVIDIA (שנוטה להתחמם). לא בטוח שהייתי רוצה אחד כזה במחשב הנייד שלי.

אבל ללא ספק, גם ה-XPS הוא מחיר טוב למפרט, כשמפקטרים את העובדה שמדובר במחשב קטן וקל. למרות שכבר הייתי מעדיף את ה-MSI EX300:

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=2249

Ivory, לא Ivory, אבל אותו מחיר, מחשב יותר טוב ואחריות לשנתיים.

מה זאת אומרת שהמחשב בא בלי מודם מובנה?

זה אומר שהוא בא בלי מודם מובנה. למה, אתה צריך כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זאת לא הייתה שאלתך. אם זה מה שהתכוונת לשאול, אז לא ניסחת את עצמך טוב.

מודם מובנה, זה מודם מובנה. מה יש פה להבין? זוכר שפעם היה דבר כזה - מודם 56K? אולי אפילו היה לך פעם כזה. אז יש שיש להם כזה, ויש כאלה שאין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאמרתי שזאת הייתה שאלתי התכוונתי שזה מה שרציתי לשאול.. (ניסחתי את עצמי פעמיים לא טוב 8)) מצטער על האי הבנה

זה שלא כולל מודם מובנה קשור ליכולות שלו להתחבר באלחוטי או שאין קשר??

האם יש למישהו ניסיון עם המחשב הנל (DELL XPS133) כי מעניין אותי לדעת מה מישהו שיש אחד כזה בבעלותו חושב

תודה רבה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...