ייעוץ|עיצבתי 2 אתרים, מישהו יכול בבקשה להעריך לי את שווים הכספי של העיצובים? - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ|עיצבתי 2 אתרים, מישהו יכול בבקשה להעריך לי את שווים הכספי של העיצובים?

haim6130

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל למה אתה לא מבין שיש לי מקורי? =/

ותאמין לי שאם אני אפתח חבר'ה יהיה לי מספיק כסף לקנות 10 כאלה עם רשיונות... תהיה בטוח =/

אתה ילד רברבן,

אין לך מושג מה זה לפתוח חברה, לו היה לך מושג אז אולי היית פחות מזלזל במילה של מעצב ותיק.

בנאדם שיודע מה זה לפתוח חברה יודע שהוא חייב עותק חוקי,

ויודע שלא יהיה לו כסף לקנות 10 כאלו עם רישיונות איך שהוא פותח את העסק, עסק הוא לא דבר פשוט.

עם רמת העיצובים שלך והגישה שלך לא הייתי אפילו מעז לדבר על 10 רישיונות, יש לך המון ללמוד ועוד המון ניסיון שחסר לך.

זלזול כמו שלך בחוק רק מעיד על פורענות ובטח שלא לדבר על זה שאתה מעודד WAREZ בפורום חוקי וכשר.

על מנת למכור אתה צריך רישיונות - קבל את זה. לאידיוט שאמר שאני קשקשן תקרא קצת ותשכיל

http://www.bsa.org.il/index1.html?site=0

זה לא משנה מה רמת העיצוב שלך כי שבעל עסק יקנה ממך, ואז יקבל מייל כי יש באתר תכנים לא חוקיים, כמו מברשות, שייפים ושהאתר נעשה דרך תוכנה לא חוקית הבנאדם שקנה ממך את האתר שותף לפשע והוא יכנס בסכום עתק.

ולכן מקפידים על הדברים האלו והכשרות של הדברים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אלה עיצובים יפים!

שנית, מי צריך 10 רשיונות? רשיון אחד לא מספיק?

שום חברה שתקנה ממנו עיצובים לא תבקש לראות רשיונות לפוטושופ, ובכלל בתור התחלה הוא בכלל לא חייב לפתוח עוסק מורשה ולתת חשבוניות וקבלות, אלא פשוט לבקש מהלקוחות שישלמו לו באמצעות תלוש משכורת.

דבר אחרון - שום בעל עסק לא יקבל מאף אחד אימייל על כך שיש באתר שלו מברשות ושייפים לא חוקיים. לאף אחד שגולש באתר אין אפשרות לדעת באיזו תוכנה עיצבו את האתר, ואיזה רשיון יש לו לתוכנה.

אהה, ואומרים "יקנס" - לא "יכנס". אבל, אף אחד לא יקנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אלה עיצובים יפים!

שנית, מי צריך 10 רשיונות? רשיון אחד לא מספיק?

שום חברה שתקנה ממנו עיצובים לא תבקש לראות רשיונות לפוטושופ, ובכלל בתור התחלה הוא בכלל לא חייב לפתוח עוסק מורשה ולתת חשבוניות וקבלות, אלא פשוט לבקש מהלקוחות שישלמו לו באמצעות תלוש משכורת.

דבר אחרון - שום בעל עסק לא יקבל מאף אחד אימייל על כך שיש באתר שלו מברשות ושייפים לא חוקיים. לאף אחד שגולש באתר אין אפשרות לדעת באיזו תוכנה עיצבו את האתר, ואיזה רשיון יש לו לתוכנה.

אהה, ואומרים "יקנס" - לא "יכנס". אבל, אף אחד לא יקנס.

אמרתי 10 רשיונות כי הבנאדם משגע אותי שעכשיו כדי למכור עיצובים אני אצטרך להראות לכל לקוח את רשיונות ואני לא מבין מה הוא רוצה ממני אחי =/

אתה צודק מקווה שהבחור ישמע לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיצובים נראים טוב בכללי

אבל הם דיי חובבניים

כמו הפונטים

הצורות שיש בלוגו

בחירת הצבעים

עיצוב של הפונטים (כי דוגרי סתם BEVAL וצל לא עושים את העבודה).

והפטרנים המיותרים

יש לך פוטנציאל אתה רק צריך להמשיך עם זה עוד ותראה שעוד כמה חודשים התוצאות יהיהו אחרות לגמרי. :xyxthumbs:

עכשיו אני יגיד לך גם משהו בקשר למחיר

המחיר משתנה מכמה דברים

כמה עמודים הלקוח רוצה שתעשה לו(כל עמוד מוסיף עוד לעלות העיצוב)

עם הוא רוצה תיכנות של האתר(במידה ואתה יודע)

זמן עבודה כמובן

פלאש(אם אתה יודע או מכיר מישהו שיכול לעשות לו את זה.

ועוד המון דברים שמשתנים לפי בקשת הלקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לקחת חלק בדיון מכיוון שיש לי עבר קטן בעבודות פרילנס בתחום.

מכיוון שאתה לא מריץ עסק, לא בצורה רשמית כלשהי, אין שום סיבה שתתחיל לרכוש רישיונות לכלים יקרים כגון PHOTOSHOP.

כמו כן, אני גם לא ממליץ לך לפתוח עוסק מורשה בשלב זה (בשביל לחלק חשבוניות לאנשים)

וגם בסכומים שאתה מדבר, אלו לא יהיו הלקוחות שלך.

הדבר הטוב ביותר בשבילך לעשות כרגע, הוא לעבוד בשביל מישהו שכבר כן עשה את כל הכאב ראש הזה של להיות חוקי,

ובזאת להיות ה"פרילנסר" שלו.

הדבר העיקרי שזה פותר, זה שזה מונע ממך את כל ההתעסקויות האדמיניסטרטיביות, ונותן לך חופש לעבוד על מה שבאמת חשוב - וזה העיצובים שלך.

בצורה זאת תוכל לקבל את הכסף בצורת צ'ק עם שמך עליו, או כסף מזומן (כן, יש לא מעט בעלי חברות עם קופה קטנה, שקל להם לשחרר סכומים קטנים כאלה ללא רישום מדויק)

יותר מכך, אני חושב שבעיקר ומכיוון שאתה מעצב סטטי כרגע (יוצר הדמיות של אתרים נפלאים ב PHOTOSHOP), זה לא ממש פרקטי לקבל עבודות של אתרים, ואתה צריך ללכת יד ביד עם מתכנת טוב, שידע להוציא מהעיצובים שלך גם אתרים טובים.

עכשיו קצת ביקורת על העיצובים,

הם מרשימים, אך נראה כי הם באמת לא עברו עין של USABILITY ו ACCESSABILITY, שאלו שתי המילים הכי חמות היום בתעשיית התוכנה/אינטרנט בכלל.

באמת אולי כדאי שתקרא קצת בנושא, יש בלוגים מאד מעניינים בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...