הבעיות באות באמת בצרורות... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבעיות באות באמת בצרורות...

KoM

Recommended Posts

אני מתאבד עכשיו :-/

התקנתי וינדוס אקס פי חדש על מחיצה נקייה, הכל עבר חלק ויפה, זייה הכל קצת בעיות עם האינטרנט אבל סודר, אז ככה יש לי עכשיו שלוש מערכות הפעלה...

סגרתי תמחשב הלכתי לאכול משהו וחזרתי שמח הדלקתי אותו בחרתי באקס פי ומסך כחול עלה, התחלתי מחדש תמחשב הוא עשה סריקה התחיל לעלות את הוינדוס אבל טען כי הוא לא מוצא את ההגדרות שלי ולא הסכים לעלות אותו, עוד התחלה מחדש עוד סריקה ומאז כל הזמן ריסטרטים בלי הגעה לאקס פי, הוא בכלל לא עולה... אני כבר ביאוש לגמרי... חזרתי לוינדוס 2000 שמזל ששמרתי למרות גסיסותו... האם זאת כבר בעיית חומרה ? אני חושד בהחלט בזכרון !

מה עכשיו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודול דפוק

קרה לי בול מה שקרה לך פעם וזה היה בעיית של מודול שנדפק...

אם אין אחריות (לי אני חושב שהיה) אז לפני שמוציאים כסף על מודול חדש, כדאי לבדוק אם זה באמת זה, ולהשתמש באיזה תוכנת בדיקת זיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הוא יריץ תוכנת בדיקה אם המחשב בכלל לא עולה ?

אם יש לך אפשרות לעשות POST ארוך (הגדרה ב-BIOS) אז תבחר באופציה הזאת ואם המחשב ישמיע ציפצופי שגיאה בזמן בדיקת הזיכרון אז תדע שזאת הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודול דפוק

קרה לי בול מה שקרה לך פעם וזה היה בעיית של מודול שנדפק...

אם אין אחריות (לי אני חושב שהיה) אז לפני שמוציאים כסף על מודול חדש, כדאי לבדוק אם זה באמת זה, ולהשתמש באיזה תוכנת בדיקת זיכרון

איזו תוכנה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KOM, תקשיב לי תפרמט את כל פרטישן C, לפני שאתה קופץ למסקנות ותתקין לשם בצורה נקייה, כשהמעבד שלך ולא מהירות האפיק שלך הם על , והכל נמצא אל המתח של DEFAULT(גם VIO גם VCORE), ותתחיל להתקין בצורה נקייה.

כך גם תוכל לראות האם יש שגיאות על הכונן הקשיח שלך(בזמן הפירמוט), כי בכל זאת יש לך 75GXP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KOM, תקשיב לי תפרמט את כל פרטישן C, לפני שאתה קופץ למסקנות ותתקין לשם בצורה נקייה, כשהמעבד שלך ולא מהירות האפיק שלך הם על , והכל נמצא אל המתח של DEFAULT(גם VIO גם VCORE), ותתחיל להתקין בצורה נקייה.

כך גם תוכל לראות האם יש שגיאות על הכונן הקשיח שלך(בזמן הפירמוט), כי בכל זאת יש לך 75GXP.

צודק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...