'iWind Touch' Project - *עדכון* 25.3.09 - DECAL סופי ולוגויים - עמוד 5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

'iWind Touch' Project - *עדכון* 25.3.09 - DECAL סופי ולוגויים

GGuyZ

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מוזר לי שאף אחד לא אמר לך את זה לפניי - זה נראה מדהים כמו שזה!

הייתי בטוח כשראיתי את התמונה שלזה בדיוק התכוונת, ואז התחלתי לקרוא ומסתבר שאתה רוצה להפטר מהלוגו של .. למה?! הרי המבט החטוף הקטן ביותר במראה שלו כרגע ישר גורם לדיסונס ולהבנה שעשית משהו מגניב ביותר (אנשים עדיין לא יידעו עד כמה המוד מדהים, אבל זה יגרום להם לשאול).

ההגיון שלי אומר לי שאחרי קנייה של ועבודה כל כך קשה מצידך - אתה רוצה ללכת ולתת כביכול את הקרדיט לאפל.. אם אתה משאיר את זה כמו שזה, אז לא ברור אם זה באמת באמת של אפל, אבל ברור שבטוח יש לך יד בדבר. הלוגו של בתוך התפוח הנגוס של (לא סתם מדבקה, יש מוד שמגבה אותה).. אין מילים, זה פשוט ענק ומוזר לי שרק אני חושב ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בהצלחה באלגוריתמים!!! (נראה לי)

חן זה אתה?

תודה בכל מקרה, אבל אלגוריתמים זה הסמסטר במסלול שלי :)

----------------------------------------------------------

Jay - העלית נקודה יפה, אבל עדיין זה לא היה הפתרון המועדף עליי.

ובכן, מאז הפעם האחרונה שעדכנתי ניסיתי אינספור פתרונות. לצבוע בלבן את הדיקאל, לשים שתי שכבות של התפוח עצמו, לצבוע בלבן את הלוגו של ועליו לשים את הדיקאל. הכל לא יצא מספק, וגם הזמן שיכלתי להשקיע בנושא היה מועט מאוד בשל המבחנים.

בינתיים הזמנתי עוד דפי דיקאל (הקודמים נגמרו מכל ניסיונות השווא), כולל דפים בעלי רקע לבן, שחיכו לי עד תחילת שבוע זה שבו יכלתי לחזור לשולחן הניסויים.

הפתרון המוצלח בסופו של דבר היה שכבת דיקאל כוללת ושקופה(ה'סטנדרטית') עם לוגו של אפל שמכסה את כל הלוגו של . לאחר מכן נאלצתי לחתוך עוד שתי שכבות מדוייקות רק של האפל. שתיהן בעלות רקע לבן כדי שיוכלו להסתיר הלוגו הלא רצוי שברקע.

כל שכבה כמובן חוזקה ע"י מספר שכבות לקה. בנוסף, הורדתי עם אציטון את שני הלוגויים הפנימיים של (אחד מעל המקלדת, השני מעל המסך בקצה השמאלי עליון), וכעת אין זכר ל'מקור'. במקום, מיתגתי את המוצר כמו שרציתי - כMacBook nano מדגם iWind Touch.

וכעת הזמן לקצת . איכות קצת בעייתית, אך מעבירה את המסר. הטשטוש הוא בתמונות ולא במקור.

finaldec4.jpg

finaldec1.jpg

finaldec2.jpg

finaldec3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איביי.

http://cgi.ebay.com/5-Bels-Inkjet-White-Waterslide-Decal-Transfer-Paper_W0QQitemZ400038999133QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item400038999133&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A50

זה הקישור לדפים הלבנים. על רקעים לבנים\בהירים עדיף להדביק את השקופים. פשוט תחפש את הדגם המקביל מסוג Clear במקום White.

כמו שאמרתי, השכבה שעוטפת את כל הליד הינה שקופה(ולהבדיל מסקין כאן קשה להבחין שמשהו הודבק, בתנאי שההדבקה מתוחה ואיכותית), אך מעליה נאלצתי להדביק עוד שתי שכבות של 'תפוחים' שהודפסו על דפים לבנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מה להוסיף על "התוסופות הקטנות" שביצעת כחזקות ביותר! :xyxthumbs: זה פשוט נראה מדהים וממש טוב! :D

אם רצית שזה יראה באמת של אז היית מוריד את הבחורה האלפית בפינה אבל לדעתי היא רק מוסיפה!

נראה לי כדאי שתשים דיקאל גם על הכפתורי של CMD+ (הכפתור קומאנד הזה באפל..) וזה יהיה ממש טוב מאוד ובנית דבר מאוד מיוחד ומגניב שנדיר ובעתיד אם ימאס לך ממנוצ תוכל למכור אותו בכסף טוב!

אז יהיו עוד עידכונים או שזה הסוף כבר של הלוג? אם כן מה מתוכנן? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה ;)

הכל נעשה באמצעות הדפסה על Decals. את הלוגויים ערכתי בפוטושופ בשימוש עם הפונט המתאים של .

הכותרת אולי מטעה, אך אין הכוונה שסיימתי את המלאכה. אלה התכנונים הנותרים. איני יודע אם אבצע (או אצליח) את כולם:

* הכנסת DOK מהיר של 4 ג'יגה לשימושים נוספים - לינוקס(שעל כן יכולה לרוץ ללא עזרת כונן מכני)\תוכנת האצה Ebooster\ וגיבויים חשובים של הלימודים והעבודה.

* תאורה אחורית למקלדת

* שיפור מנגנון הסטיילוס שיכלול מנגנון נעילה + לד אינדקציה כאשר העט בפנים

* פוטנציומטר לשליטה במהירות המאוורר

* מסך LCD\TFT קטן מעל המקלדת הכולל מד טמפ'.

דברים נוספים שבוצעו\נעשו. לחלקם אעלה בהמשך(כשייצא לי לצלם ;) ):

- ניסיון ראשון לתאורה אחורית למקלדת באמצעות EL WIRE. התאורה עבדה, אך הייתה חלשה מדי לטעמי, ונוצרה בליטה במקלדת. הטרנספורמטור היה גם כן גדול בהרבה מהתמונות באיביי, ולא היה סיכוי להכניסו לתוך הווינד.

- החלפת הביוס באחד פרוץ שכולל, איך לא, סמל של אפל במקום לוגו של .

- החלפה כוללת של פאנל המגע והבקר בחדשים, היות ולמרות ההלחמה העדינה הדבר מנע מסגירה הרמטית של המסך וההולכה הייתה בעייתית. גם זה בוצע השבוע וכעת אני עם מסך המגע החדש רץ ועובד (תפו תפו תפו).

- הכנסת כונן DOK. למעשה המוד הזה גם בוצע, אך נראה כי בקר מסך המגע, שאמור לשמש גם כמפצל , לא ממש עובד כראוי במשימה זו. לכן אאלץ להלחים את הדיסק ישירות על הלוח.

- אחרי מספר בדיקות - מוד הטאצפאד הזוהר לא אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* הכנסת DOK מהיר של 4 ג'יגה לשימושים נוספים - לינוקס(שעל כן יכולה לרוץ ללא עזרת כונן מכני)\תוכנת האצה Ebooster\ וגיבויים חשובים של הלימודים והעבודה.

יש היום DOK קטנים מאד, וכדאי כבר לדעתי 8GB. לא הייתי מכניס DOK בגודל "רגיל"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...