פשוט כואב - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פשוט כואב

ofer_mat

Recommended Posts

x-boy_24- אם התכוונת אלי אז קיבלתי גם כזה של integral פעם רק בלי ה"אם לא תתקן אותה - אאלץ למחוק אותה." הוא פשוט מחק לי אותה.

חתימות ותמונות:

• חתימה טקסטואלית (טקסט) מוגבלת ל-10 שורות בפונט ברירת המחדל.
  • חתימה ויזואלית (תמונה) מוגבלת לגודל של 400x130 פיקסלים, ולמשקל של 100KB לכל היותר.
  • שילוב של השניים לא יעלה על גודל החתימה הויזואלית המותר.
  • ה-Avatar (התמונה מתחת לשם) מוגבל לגודל של 125x150 פיקסלים, ולמשקל של 50KB לכל היותר.

שימו לב שחתימות גדולות וקופצניות פוגעות במראה האסתטי והמקצועי של הפורום וכמו כן הן לא נעימות לעין הגולש. חתימות בעלות משקל רב מכבידות על טעינת עמודי הפורום, ומאטות בצורה ניכרת את הגלישה לבעלי חיבור איטי לאינטרנט ובכלל. יש לזכור שמטרת הפורומים שלנו היא לספק מידע טקסטואלי ברובו ולא תמונות שהן חסרות כל חשיבות מבחינת הגולש.

כמו כן, כל חוקי הפורום הרלוונטים להודעות תקפים גם לחתימות. כלומר, חל איסור על פרסום כל אתר מסחרי (אתר המרוויח כסף מכניסות אליו, או מקניית מוצרים דרכו) או כל מוצר אחר שהוא בחתימה או באווטאר, לרבות מוצר שנמצא במערכת ה-TradeZone. כמו כן, חתימות בעלות תוכן שקרי, משמיץ, לא מדויק, גס, אנטישמי, גזעני, בעל כוונות מיניות, מאיים, פולשני לפרטיות הזולת, או בעלות כל תוכן אחר העובר על חוקי מדינת הן אסורות, ויטופלו בחומרה.

חתימות ו-Avatars החורגים מהגבלות אלו יימחקו ללא אזהרה!

קרא בבקשה את המשפט האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הרבה מים זרמו ושחיתי כמעט בכולם, אני מעריך. למדתי והשכלתי מכל מלמדיי וחשבתי בתחילה שלא להגיב, לא משום שאין לי מה לומר, אלא בגלל העיקרון של "ככל שדשים יותר כך מגלית הגבבה". אולם רציתי להעלות משהו שניתן אולי להגדירו כ"עלות מול תועלת".

אשתמש במקרה פרטי, אך לא אפרט אותו, כדי לגלוש שמניעים אישיים כאילו. שאלתי שאלה בכותרת עם סימן שאלה בסופה. אני חושב שסימון סימן השאלה גבל בחריגה מהכללים, כי קיבלתי הערה על כך ונדרשתי לשנות את הכותרת. מנהל הפרורום שהעיר לי על הכותרת גם השיב לי עניינית על שאלתי וכל הכבוד לו על כך. פעולתי הבאה הייתה להודות לו על התשובה העניינית, הקצרה, העניינית והמקיפה. סך הכול חצי שורה. אכן, לא שיניתי את הכותרת.

התגובה הייתה שהתארד נסגר בגלל כך. והוא נעלם מהמסך בהמשך.

ממה נפשך? אני את תשובתי כבר קיבלתי, אולם אם יש עניין לאחרים (ואני מאמין שיש), הם לא יוכלו למצוא תשובה מבלי לשאול על כך מחדש. כל הנושא הנדון היה בפורום יום אחד בלבד, כך שרבים לא זכו לקרוא אותו.

חוץ מזה איני יודע אם סימן השאלה בכותרת שלי כל כך חמור, כי אני רואה גם היום המון כותרות עם סימן שאלה שלא מזיזות לאף מנהל.

השאלה המסכמת היא: אם באנו להעניש, או באנו להשכיל?

הרשתי לעצמי לעשות חיפוש

יש תראד אחד שפתחת על ג'אמפר בכונן של והוא פתוח..

אז על איזה נושא אתה מדבר?

אנשים, זהו פורום לא איזה רעיון באוויר

אל תדברו/תספרו על דברים באוויר הכל נמצא בפורום ונמחק לעיתים רחוקות (עדיין אפשר למצוא נושאים מ2002) אם באמת הייתה תקרית כזאת תביאו לינקים אלייה

עריכה- מצאתי את הנושא שלך

"OC ללוח אם?"- זו כמובן לא כותרת חוקית

היא לא מכילה את תמצית השאלה/דגם הלוח והיא בכל מקרה כללית מידי

עכשיו, הנושא התפרסם בשעה 23:44 ובשעה 17:20 הגיב לך

לא רק שזה כשלעצמו זמן מספיק בשביל להבין שהכותרת לא לפי החוקים בעצמך+לקרוא את אותם חוקים הוא נתן לך הערה בלבד ולא עשה כלום עם הנושא

ואז בשעה 21:41, 4 שעות ו20 דקות אחרי, שזה כמובן הרבה יותר ממספיק זמן בשביל לערוך את כותרת הנושא למשהו מתאים (מה שלא עשית) אתה שולח לו את ההודעה הבאה

תודה!

קצר, ברור ולעניין.

בלי לגעת בכלל בכותרת הדיון שלך

עכשיו בוא נגיד ובצירוף מקרים מטורף לחלוטין אתה לא ידעת שיש בעיה עם הכותרת של הנושא עד 17:20 ולא ראית את ההודעה של NIKE עד השעה 21:41 בלילה ולכן לא שינית את הכותרת

עכשיו אחרי שענית לNIKE הוכח בלי שום צל של ספק שאתה יודע שהכותרת לא חוקית ולא עשית כלום בשביל לתקן את זה....

אז נתנו לך כמעט 24 שעות להיות עם כותרת לא חוקית מחמת הספק שאולי אתה לא היית ליד המחשב והייתה לך אפשרות לתקן

אבל העובדה שפרסמת הודעה שבה אתה מודיע בגאון שביכולתך לקרוא את תוכן ההודעה של NIKE ולהבין אותה (לראיה:קצר, ברור ולעניין.) מראה לי (ולדעתי גם הראתה לNIKE) את מידת הזלזול שיש לך בשמירה על החוקים

אני בטוח שNIKE מאוד שמח על הביקורת החיובית לכישורי הכתיבה שלו אבל זה ממש לא מעניין אותו כי צריך לשמור על החוקים שלך אין כבוד לשמור

אז אם הנושא לא עומד בחוקים, סוגרים אותו ואם אתה מוכן לתקן את הנושא אז פותחים אותו מחדש (מה שיכלת לעשות... זה רק היה עולה לך הודעה פרטית אחת)

אז נניח שאולי רצית לשאול את NIKE מה לא בסדר בכותרת הדיון שלך ולא ערכת מיידית את הכותרת של הנושא

מאז ההודעה שלך עברה שעה וחצי עד שהנושא ננעל שזה זמן מספק מאוד לקרוא את החוקים ולערוך את הכותרת כמו שצריך...

אני רואה בעניין הזה אשמה גמורה עלייך ושום דבר מלבד התנהלות תקינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OC ללוח אם? - בכוונה תחילה לא רציתי להעלות את הנושא הספציפי שלי אל מעבר להדגמה כללית. גם לא רציתי לפנות ל-NIKE כדי לשנות את רוע הגזירה. הכותרת היא אכן כללית וזאת הייתה גם מטרתה. הסיפור האישי שלי היה הטריגר שהביא אותי לשאלה, כי עד כמה שאני יודע וייתכן מאוד שאני טועה, אין דבר כזה: OC ללוח אם. או אולי, בעקבות הגילוי שלי נולדה אפשרות כזאת וכדאי להתוודע אליה.

באשר לחוקי הפורום, קראתי שוב (לא באמצעות משפטן, כי אני סומך על הבנת הנקרא שלי, יש לי רק MA בלשון וספרות עברית), ואיני מוצא בכותרת שלי פגם כהוא זה. אני משוכנע ש-NIKE מבין במחשבים יותר ממני אולי, אך אני בטוח שאני מבין בניסוח ובקומפוזויציה לשונית ולו במשהו יותר ממנו וממך, עם כל הכבוד,(אני מתפרנס מזה וגם בין היתר מתרגום טכני של Manuals מאנגלית לעברית). אגב, אני גם הודיתי לו בכנות מלאה על תשובתו המקצועית והעניינית.

עכשיו לאחר המקרא התגובתי האחרון אלי, אני מבין שהכותרת צריכה הייתה להיות לדעתכם כזאת:

האם יש אפשרות לעשות ללוח אם של ג'יגבייט GA-G31M-S2L בהקשר של מהירות הזיכרון (עם סימן שאלה או בלעדיו).

בקשר לנושא הכללי: איני חולק לשנייה אחת על תפקידי המנהלים בפורומים לפקח על שמירת החוקים והנהלים, אחרת ניגרר לאנרכיה שבה האתר ייאבד את חיוניותו. ולפי התרשמותי הכוללת, בסך הכול נשמרת רמה גבוהה באתר זה הרבה מעל ומעבר למה שראיתי במקומות אחרים. הלוואי ויכולתי לסכם, כי לדעתי הפותח רצה רק לבקש יותר חמלה. מה עוד, כפי שציינו כאן כמה משתתפים, ראינו גם תגובות של מנהלים שגובלות בזלזול והתנשאות.

אז מה אם זה אתר פרטי? יש פתגם אוניברסאלי שאומר שיותר משהעגל רוצה לינוק, רוצה הפרה להנ יק.

ולבסוף, שוב שאלתי שכבר אחרים שאלא אותה: מתי יתעדכן השעון באתר?

לילה פורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים אותי לראות ת'ראד כזה שעוד ממשיך וממשיך

אני חבר באתר מ18.1.02 כלומר היום כבר יותר מ-7 שנים (HOLY SHIT) אין הרבה כמוני מסיבות שונות ומשונות (כמו חיים אישיים)

הפורום הזה עבר הרבה ב7 שנים האחרונות, אבל כמו שאמרו פה המנהלים זה פורום פרטי וזה חלק מהנושא/בעיה.

לדעתי עדיין פורום די חשוב בזירה הישראלית ואחד הבודדים עם וותק כזה.

אני אישית חבר בעוד פורום ישראלי ועוד כמה בינלאומיים ובאמת הפורום הזה הגיע למצב שונה ממה שהיה וזה בעיקר בגלל משתמשים חדשים יחסית שלא טורחים לבדוק סטיקיים, לבצע חיפושים וכו'...

אבל זו דעתי האישית (זכותי לחשוב ככה) ואני לא אומר שכל מה שאמרתי מכליל את כולם אולם זאת ראות עיני בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איני גולש בפורום הזה לעיתים קרובות, אך אני שמח שראיתי את הת'רד הזה.

איני חבר פורום שנים רבות כמו אחרים, אך יש לי הבנה בסיסית של דרך התנהלות.

הייתי רוצה להפנות שאלה לכל מקבלי האזהרות למיניהן: האם קראתם את חוקי הפורום לפני שהגבתם?

בעיניי, צורת החשיבה לפיה כל אדם יכול להיכנס לפורום ולהתעלם מהכללים בבוטות שגויה מיסודה. תארו לכם שהייתם עורכים הפנינג והייתי מתפרץ לתוכו ומחליט להתנהג בו כרצוני בניגוד מפורש להוראותיכם. מה הייתם עושים?

קשה לי עם הקביעה לפיה משתמשים חדשים לא מכירים את החוקים ולכן יש לסלוח להם. הם לא מכירים אותם כי הם לא מצאו לנכון לקרוא אותם. כנ"ל לגבי חיפוש בפורום. יודעים מה? לא לחפש, לקרוא את 10 הת'רדים הראשונים בפורום (לא כולל סטיקים). כמה פעמים תמצאו מס' בקשות זהות למפרט/ כ. מסך באותו עמוד, לעיתים ממש בהפרש של 2 ת'רדים? איני מבין איך אחרי כל זה ניתן לבוא בטענות לאדם שזלזלו בכל מה שביקש מבחינת סדר ותוכן והתעלמו בבוטות ממאגרי המידע העצומים שהוא עמל להכין, על כך שהוא מתעלם משאלות אנשים או מתנהג איתם בקשיחות. אם כבר, אני חושב שנותנים הזדמנויות רבות מדי לגולשים שחוצים את הגבול פעמים בשיטתיות (מישהו אמר ralph klein amd?) למטב ידיעתי, לא קיבלתי אף אזהרה עד היום ומעולם לא הלכתי על ביצים כשכתבתי כאן.

אישית, אני תומך בשיטה הזו. אולי זה יעזור לאנשים להבין שפשוט אין צורך לקלל כחלק מדיון, שיש צורך להתנהג כאורח בביתו של אדם אחר או סתם שיש צורך להשקיע מעט זמן בכתיבת הודעה אם מצפים לתשובה מפורטת ומלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...