המלצה על USB לתקשורת אלחוטית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על USB לתקשורת אלחוטית

SUB-ZIRO

Recommended Posts

avi3369, אתה עובד במקרה בחנות הנ"ל שאתה כל הזמן מביא לינקים לשם?

הכרטיס EW-7318USg הוא סבבה, אבל טיפה יקר ב160 שקל למה שהוא נותן. אפשר למצוא אותו אפילו ב120 ש"ח.

בכל מקרה, בשביל קליטה מכמה מטרים בלי יותר מידי הפרעות אתה יכול ללכת על הEW7317UG או ה7318UG של אדימקס, DWA110 של D-LINK או כמעט כל כרטיס רשת מפירמה ידועה שעולה בסביבות 100 ש"ח. אפשר למצוא אותם אפילו ב90-80 שקל.

אתה יכול גם לקנות כרטיס בממשק PCI כמו הEW-7128G שאני אישית עובד איתו וממליץ עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול גם לקנות כרטיס בממשק PCI כמו הEW-7128G שאני אישית עובד איתו וממליץ עליו.

לבן-אדם שלא בדיוק יודע להתעסק בקרביי המחשב, ההתקנה/הרכבה של זה לא מסובכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אים אתה לא צריך לחבר אותו למחשב נייד עדיף ללכת על כרטיס PCI

היתרון של מתאם ה מסוג 7318USG הוא שיש אפשרות להחליף אנטנה

דבר שני מה שזול עולה ביוקר , עדיף לשלם עוד כמה שקלים ולקנות ממי שמבין

עוד משהו אים לא חיברת אף פעם כרטיס במחשב, תיקח אותו למישהו שיודע

כבר קרה שאנשים לא הכניסו כרטיס כמו שצריך והרסו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה ,עזוב אותך בתוך הלוח אם,זה עושה את אותה עבודה,וגם אותו מחיר....כמעט כולם עולים 100 שקל ,לא צריך להשקיע יותר.

ולא מסובך להתקין,הוינדוס מתקין אותו לבד ,וכל מה שנשאר לך זה רק לבחור אלחוטית להתחבר אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CLIPSE, אם אתה לא יודע, אל תגיד סתם. ההתקנה של רוב כרטיסי הרשת האלחוטיים לא מתבצעת ע"י הוינדוס ולא תמיד זה חיבור והתקנה (לא שזה הרבה יותר מסובך).

לכרטיס יש יתרונות וחסרונות, יש מידע על זה דרך הסטיקי, כדאי לקרוא.

avi3369, לא חלקתי לגבי טיב הכרטיס, אלא רק לגבי המחיר מהחנות שאתה משום מה מביא לינקים רק ממנה. 160 שקל זה מחיר גבוה לכרטיס הזה, מה גם שבמחיר הנמוך הוא יקר מכרטיסים אחרים שיעשו את העבודה לא פחות טוב בנסיבות הנ"ל. אני הייתי ממליץ עליו רק אם יש צורך בהרכבת אנטנה בשבח גבוה, למרות שגם במקרה כזה ההמלצה הראשונה שלי תהיה הEW7128 בממשק PCI שגם הוא בעל אנטנה מתחלפת.

לגבי המחירים של כרטיסי תקן G, כל הדגמים שרשמתי בהודעה הקודמת אפשר למצוא בפחות מ100 שקל ואני אישית יכול להמליץ על כל אחד מהם. מנסיון מהפורום וממכרים אני יכול להגיד לך שכל כרטיס מחברה ידועה באזור המחיר הזה יעשה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיוני האישי ראיתי שמתאמי רשת קולטים פחות טוב ממחשב נייד שנמצא לידם, לדוגמא. הקליטה שלהם יורדת עוד אם משתמשים בכבל

מאריך דבר שמוביל אותי לחשוב שבגלל שהמתח שהכרטיסים האלה מקבלים מוגבל למתח שUSB מספק, הקליטה שלהם פחות טובה

ממקביליהם המובנים\PCI.

יצא לי לעבוד עם כרטיסי רשת אלוחטיים של EDIMAX,DLINK,3COM וTPLINK. מבין ארבעתם אני ממליץ ללא

היסוס על הEIDMAX - תמיד קלט טוב יותר משאר המתאמים שברשימה, מתאם דק ולא מגושם, לי אישית טבע אחד אחרי שנתיים ו11 חודש

ואחרי שקניתי אחד חדש נזכרתי שהאחריות היא ל3 שנים קפצתי לפיקוק היבואנים (10 דקות נסיעה מהבית שלי) והחליפו לי לאחד חדש מהאריזה

למרות שהאחריות לא מכסה נזק כזה. החסרון היחידי שלו הוא שיש לו קצת נטייה להתחמם אבל לא משהו רציני. כ"כ הוא תומך בINJECTION

(לא שנראה לי שאי פעם תצטרך את זה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CLIPSE, אם אתה לא יודע, אל תגיד סתם. ההתקנה של רוב כרטיסי הרשת האלחוטיים לא מתבצעת ע"י הוינדוס ולא תמיד זה חיבור והתקנה (לא שזה הרבה יותר מסובך).

לכרטיס יש יתרונות וחסרונות, יש מידע על זה דרך הסטיקי, כדאי לקרוא.

avi3369, לא חלקתי לגבי טיב הכרטיס, אלא רק לגבי המחיר מהחנות שאתה משום מה מביא לינקים רק ממנה. 160 שקל זה מחיר גבוה לכרטיס הזה, מה גם שבמחיר הנמוך הוא יקר מכרטיסים אחרים שיעשו את העבודה לא פחות טוב בנסיבות הנ"ל. אני הייתי ממליץ עליו רק אם יש צורך בהרכבת אנטנה בשבח גבוה, למרות שגם במקרה כזה ההמלצה הראשונה שלי תהיה הEW7128 בממשק PCI שגם הוא בעל אנטנה מתחלפת.

לגבי המחירים של כרטיסי רשת תקן G, כל הדגמים שרשמתי בהודעה הקודמת אפשר למצוא בפחות מ100 שקל ואני אישית יכול להמליץ על כל אחד מהם. מנסיון מהפורום וממכרים אני יכול להגיד לך שכל כרטיס מחברה ידועה באזור המחיר הזה יעשה את העבודה.

למכור כולם יודעים השאלה מה קורה שיש בעיה משהו לא עובד צריך תמיכה ?!

ניסתה פעם להגיע למעבדה של איבוריי ? ,אתה צריך לקחת מספר כמו בקופת חולים.

ותמיד צריך לבדוק מי היבואן וזמן האחריות.

דבר נוסף מתאם מהדגם 7318USG הוא מהחזקים באותו רמה ולא כולם שווים.

הסיבה היא האנטנה של 4dBi יכול להיות שמ 10 מטר כולם שווים אבל שהמרחק גדול יותר אז רואים מה שווה המתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לעשות פרסומת לחנות שלך, אתה מוזמן לפנות לגורמים הרלוונטיים באתר. לא על גבי הפורום.

חוצמזה של אדימקס יש תמיכה מהיבואן, לא צריך ללכת לחנות.

מה גם שאולי באיבורי צריך לחכות שעה בתור, בכמעט כל חנות שהייתי בה לא הייתי צריך לחכות יותר מ5-10 דקות שיתפנו אלי.

לגבי החלק השני של ההודעה שלך. אנטנה איזוטרופית בעלת שבח גובה יותר לא תקלוט הרבה יותר טוב, הפקטור החשוב יותר הוא רגישות הכרטיס. זה לא עוזר אם אתה מסוגל לשדר לנתב, אבל לא להצליח לקלוט מה שהוא משדר חזרה.. ה7318USG לא מצטיין בתחום הזה במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...