E6400 מדל OUTLET- עצות וסוגיות קטנות לפני רכישה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E6400 מדל OUTLET- עצות וסוגיות קטנות לפני רכישה

shriki_1

Recommended Posts

ראשית שלום לכולם ותודה על הפורום שמאפשר בכלל לשאול ולדעת...

שנית החלטתי לשתף במידע לאור הבדיקות שלי על מחשב בארץ ובחו"ל בתקופה האחרונה.

אני מעוניין לרכוש מחשב נייד, בהתאם לצרכים שלי ( בקרוב עו"ד ). ביום יום השימושים שלי מהמחשב הם די אנטנסיביים למרות שהתוכנות עצמן ( פי די אף, אופיס, אינטרנט) לא דורשות הרבה, בהיקף שאני משתמש אני רוצה מחשב חזק. לגבי משחקים, אני לא ממש בקטע, למעט משחקי אסטרטגיה כמו C&C וורקראפט ודומיהם וגם בתדירות די נמוכה.

הדילמה העיקרית שלי היתה בין דל E6400 לבין לנובו T400, שהם די דומים אבל לדל יש אחריות באתר הלקוח, גם לגבי מוצר שנקנה בחו"ל ( לפחות הE6400- יש לי אישור במייל כתוב ואני מברר פרטים אחרונים בנושא איתם) ולכן לדעתי אין בכלל על מה להשוות.

הגעתי לאתר דל, וגיליתי את הOUTLET הנהדר. הנה המפרט ( refurbished( שפחות או יותר אני מעוניין בו:

System Price : $1,319.00

--------------------------------------------------------------------------------

Operating System

Genuine Windows Vista Business

--------------------------------------------------------------------------------

Memory

4 GB DDR2 SDRAM 800MHz (2 DIMMs)

Hard Disk Drive

128GB Mobility Solid State Drive

Video

NVIDIA Quadro NVS 160M With PC-Card

Web Camera

No Camera

Certified Refurbished

Certified Refurbished

Base

Latitude E6400 Laptop: Intel 2 Duo T9600 (2.80GHz, 6M L2 Cache, 1066MHz FSB)

Media Bay

8X +/- RW w/dbl layer write capability

Software Upgrade

NO vPro Secure Advanced Hardware Enabled Systems Management

Network Interface Card

Dell Wireless 1510 802.11a/g/n Draft Mini Card

Hardware Upgrade

9 Cell Battery, Primary

90W AC Adapter

Back-lit Keyboard

No Fingerprint Reader

System Color

Brushed Metal Black

Laptop Screen

14.1 inch UltraSharp WXGA+ LED Display - Brush Metal Black

למחיר צריך להוסיף בין 179 ל278 דולר. אחריות באתר הלקוח בישראל (3-4 שנים בהתאמה) + חריטה (100-200). מבחינתי אין לי בעיה ואני אפילו מעדיך מעבד P9500

אבל כרגע עוד לא צץ לו מפרט דומה ואני ממש לא רוצה מעבד "חם" כזה, אין לי צורך. גולת הכותרת היא הssd. המרשים שעולה המון!!!

כרטיס המסך זול מידי מכדי לוותר עליו, 70 דולר חדש וכאן בערך 40$.

לעניינו, דעתכם בנושא הSSD שהוא הרכיב הכי יקר המערכת הזו, האם הוא אמין? מהי ההשפעה שלו על צריכת החשמל? משקל?

מעבד חזק שישאר גם עוד 3 שנים רלוונטי, P9500 יספיק ?

בנוסף, האם כרטיס המסך יספיק למשחקונים בc&c 3 ודומיהם בעתיד? לא נורא אם לא, או בתצוגה נמוכה.

לבסוף אני מתכוון להוציא כרטיס אמריקן אקספרס כדי שאוכל רכוש, עדיין לא מצאתי חבר שמגיע מחו"ל הכי הרבה יש לי כתובת ובחרים ביו-יורק אז ייתכן שאזמין פשוט בדואר.

מילה לסיום על הרשתות בארץ:

יצרתי קשר כמעט עם כל חנות מחשבים אפשרית, כולל יבואנים עסקיים וביקשתי מפרט מדויק, התשובות הגיעו תוך שבוע כשאף אחד לא התייחס למה שביקשתי. בנוסף, לדעתי הם קצת חמדנים ולא ממש פרו-צרכנים. חלקם מציעים מפרטים בסיסיים של הדגם הזה במחיר של 7000 שזה כמעט גניבה. בנוסף, אין כמעט אפשרות לשדרג כלום !!! ואם יש אז תוציאו ארנקים שינוי מעבד מp8400 לp8600 עולה בארה"ב 10$, כאן יותר ממאתיים שקלים בחלק מהאתרים ( תבדו תבדקו). כל רכיב במערכת בדקתי קראתי והשוואתי. אם למישהו יש כח להרים את הכפפה הייתי ממליץ בחום לפתוח שירות רכישה מחו"ל ( לא כמו אלו הקיימים לקניות בכלל) על מנת לפתוח את השוק ואפשר להרוויח לא מעט ולתת שירות נהדר לחברה שרוצים יעיל וטוב עד 1500$ כולל הכל.

זהו אודה לתשובות והארות והיערות מצדכם. ובעיקר תודה על כל הת'ראדים שלמדתי מהם המון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי מופרך מהיסוד האחריות בבית הלקוח למוצר שנקנה מארה"ב ונימצא כרגע בישראל !

אין חיה כזו בוודאי בדל (מכיר היטב את החברה ואת היבואנים ברשמיים בארץ !).

אם אתה שואל האים ללכת על ה או על הלנובו , אני ללא ספק הייתי הולך על הסוס המנצח של T של לנובו.

לגבי פערי המחירים בין לארה"ב ..... זו אכן בעיה שיקח עוד הרבה זמן לפתור אותה אם בכלל.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האחריות לדעתי כן יש בסיס לאחריות באתר הלקוח גם על מחשב שנקנה בחו"ל מדל ארה"ב.

הנה חלק מהתכתובת שלי עם דל ישראל :אורית שלום,

ראשתי תודה על תגובתך המהירה. שנית, ברמה העקרונית האם ניתן לקבל שירות באתר הלקוח על מחשב שנרכש בחו"ל ( בהנחה שיש לכם את החלפים), או לחלופין לרכוש כזו מכם?

Israel_Info@dell.com אל אני

הצג פרטים 20 ינואר (לפני 4 ימים) השב

הי שלומי,

ניתן לקבל שירות באתר הלקוח עבור אחריות INBD.

כמו כן, ניתן לרכוש אחריות בארץ בטל' 09-7639476

--------

לגבי הלנובו, אני אשמח לדעת למה אתה חושב שהוא משתלם יותר. ואני מודע לכרטיס מסך ההיברדי והמשמעות שלו אבל אני לא בטוח שבעלות תועלת הוא כדאי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...