Steam - הדיון הראשי - עמוד 36 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

אם MW2 יירד דרמטית (כיוון ה- 30-35 דולר), יאכלו בראש מכל אלה שקנו אותו לפני חודש בשישים דולר. יש גם את העובדה שהוא מוכר הכי טוב כרגע גם במחיר מלא... ככה ש... אין סיבה למבצע.

היום רק Mass Effect נראה טוב. רציתי לקנות אותו, וראיתי שהוא עלה 15 דולר במקום 20, ופשוט ידעתי שיהיה עליו טוב יותר אז חיכיתי :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע אם לצחוק או לבכות...

Counter-Strike: Source - שהיה כמה ימים לפני המבצע באותו מחיק בדיוק - חמישה דולר

Command & Conquer: Red Alert 3

The Elder Scrolls III: Morrowind® Game of the Year Edition

Trine

הדבר היחיד ששווה פה זה Trine, משחק אינדי מגניב וממכר. מעליב בכלל ששמו את המשחק Elder Scrolls III, משחק טוב, אבל ישן טילים... לפני 8 שנים...

וואי, הוסיפו לפני רגע עוד משחק:

Buy Painkiller: Collectors Pack

לא שזה הופך את הרשימה של היום לשווה עוד יותר... אולי להפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם MW2 יירד אפילו בדולר אני אקנה אותו עכשיו, אחרת אין סיבה כי אפשר יהיה לקנות אותו אחרכך באותו מחיר, וכרגע יש לי הרבה משחקים אחרים לשחק שדווקא כן קיבלו הנחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב בקאנטים או מה? מה זה המבצעים האלה? ואני עוד חשבתי שליום האחרון הם הולכים להפציץ במשהו... באמת באמת אכזבה.

תגידו שווה לקנות בורדרלנדס? נהנים ממנו? עולה 125 שקל היום.

מישהו?

או אולי יש משחקים אחרים בתחום האקשן סינגל פלייר/מולטי פלייר שמוצעים בעסקאות שוות או משהו? אני ממש חושב לקנות את Borderlands, בא לי משחק חדש והוא נראה פשוט טוב. היום הוא היום האחרון למבצעים, אז אם מישהו חודש על משהו שיציע לי :)

קניתי כבר Vegas 2, משחק פשוט מצויין ואין לי מושג איך הוא קיבל 78 במטהסקור :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חג מולד שמח! אני את הקניות שלי עשיתי ועכשיו אני מוריד 15 ג'יגה של דה וויטצ'ר במהדורת הסופר דופר משודרגת עם בונוסיםוקניתי גם לפני כמה ימים את ג'ייד אמפייר ב4 דולר.

ego3us.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...