Steam - הדיון הראשי - עמוד 264 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פי. איזה מטומטם אני חח

חשבתי עליתי על איזה קומבינה של הרצת מניות אבל נראה לי נדפקתי

טיילתי ב http://www.steamcardexchange

מצאתי איזה משחק עם סדרת קלפים של שישה קלפים

וראיתי שהוא יחסית פעיל וכל יום קונים כמה עשרות מהקלפים במחירים של 0.15 בערך

מה גם ששמתי לב למשהו מוזר היו רק שני עמודים של קלפים זמינים לקנייה זתומרת סך הכל איזה 20 קלפים

אז עלה לי רעיון לקנות את כל הקלפים הזמינים שאנשים שונים שמו למכירה במחיר שציינתי קודם בממוצע

ואז לשים אותם למכירה מחדש במחיר 0.35 סנט

אבל כמה בעיות

א. מסתבר שיש איזה בעיה בכלל במערכת

We're currently working on rebuilding the search index. Older listings may not be shown, but will come back soon. Searching in languages other than English, Russian, and Chinese may temporarily show incomplete results.

אז יצאתי חומוס

שנית עכשיו אני במרוץ נגיד אנשים רנדומלים חדשים שמציעים את אותם הקלפים למכירה ומספיק שהוא שם את הקלף סנט אחד פחות 0.34 והוא עולה מעלי ברשימה וכל הסחורה שלי יושבת שם ומתייבשת

אפשר רק לקוות שהמהירות שאנשים יבצעו קנייה תהיה יותר גבוהה ממה שיבואו אנשים ויציעו למכור במחיר נמוך משל ההיצע שלי שיושב שם כרגע

מה גם שאולי הם יתקנו את התקלה ופתאום יתווספו איזה עמודים שלמים של מחירי רצפה שבכלל לא רואים כרגע ואז בכלל אני יעוף לעמוד האחרון חחחחח

איזה הרפתקאות אני מכניס את עצמי הלכו 20 שקל

מקסימום נשים הכל למכירה מחדש במחיר הפסד רק שילך

האמת נראה לי שזה בכלל תכסיס של סטים על מנת להקפיץ ערך של קלפים

פשוט מעלימים את כל הרשימה ואז באים אנשים מנסים למכור גבוה

ואז שהמערכת "מסתדרת" אז הערך כבר עלה וממשיכים למכור מהמחיר שנקבע

sneaky bastards..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

למישהו יש ניסיון עם Steam Mover כדי להעביר משחקים מדיסק אחד לאחר ללא התקנה מחדש? הכלי הזה פשוט וגמיש יותר לשימוש מההנחיות באתר של שמתאימות, אני מבין נכון, רק להעברה משחקים במקרה שכולם בתיקיה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שלום,

1. האם ישראל נמצאת ב GLOBAL או EU מבחינת ה REGION ?

2.אם שני קונה משחק ל בסטים, האם אוכל לשחק אותו ב PC ? ב GETGAMES אמרו לי -

Yes they will – you get both. They are Steamplay meaning you’ll get the version depending on whether you have a PC steam app installed or the . In other words both will work on too.

יש הבדל בין סטים לסטימוורקס ?

תודה למשיבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל לא ב EU.

כל משחק שאתה קונה מ STEAM (או מפעיל דרך STEAM) יעבוד על כל מערכות ההפעלה שהמשחק תומך בהן (WIN, MAC, LINUX). כרגע ל STEAM אין תמיכה במובייל ולכן אם למשחק יש גירסאות ל IOS או בהרבה מקרים עדיף לקנות מ .

STEAM היא התוכנה עצמה, STEAMWORKS מיועד למפתחים וכולל חבילה דיי מכובדת של כלים וקטעי קוד שאמורים להקל על המפתחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. אז מדוע בחנויות מסויימות מוכרים גירסאות ל MAC, אם זה בעצם מתאים להכל ? ייתכן ובשל מיעוט המשחקים תומכי ה MAC, הם מתכוונים לכך שאפשר לשחק את המשחק גם ב MAC, בניגוד לשאר המשחקים ?

כדוגמאות - האם משחקים אלו ירוצו אצלי ב PC כרגיל ? -

http://www.getgamesgo.com/product/call-of-duty-4-mac-steam

https://www.g2a.com/call-of-duty-black-ops-mac-edition-steam-cd-key-global.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD4 לא משתמש בשירותים של STEAM והגירסאות של WIN ו אינן קשורות אחת לשניה.

BLOPS ממש מוזר...אני חושב שזה המשחק היחיד ב STEAM שיש לו גירסה נפרדת ל .

בכללי הדרך הכי טובה לבדוק היא באתר של בדף של המשחק, במלבן של הקניה יופיעו הגירסאות שמופעלות דרך . כמובן שיש משחקים שניתן להפעיל גם בדרכים אחרות (ORIGIN, וכו') ולכן מומלץ לבדוק את העניין לעומק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

גם אצלכם סטים ממש איטי כרגע ובכלל בשוטף?

כאילו אני מחובר דרך דפדפן מטייל בחנות שקונים קלפים ולוקח לעמוד להטען 50 שניות אם בכלל הוא נטען בלי שגיאה

בנוסף שמתי לב לעוד משהו

כרגע יש מבצע של משחקי אקטיויזיון

ורואים בגרפיקה הראשית בסטים תמונה של המשחק PROTOTYPE 2

אבל שאתה מסתכל ברשימה המשחק לא מופיע

אז חיפשתי את הלינק המדוייק למשחק בגוגל ושטוענים אותו מסתבר שהמשחק לא מופיע בכוונה באיזור שלנו

אני לא מבין את זה

http://store.steampowered.com/app/115320/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...