Steam - הדיון הראשי - עמוד 267 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
כן אבל אין לי חברים בסטים אולי בגלל זה
אין קשר לחברים בSteam אתה אמור לראות אנשים שנכנסו בדיוק כמוך לחדרים.

בדקתי הרגע ואני רואה רק 2 אנשים נוספים וכל שאר החדרים ריקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאזל אני מכרתי בטעות קלף FOIL ב 0.25 סנט חלקיק שנייה אחרי הלחיצה על מכירה הבנתי מה עשיתי

והלכתי לבטל ב REMOVE LISTING והקלף כבר נמכר

ועכשיו אני רואה את הבן אדם שקנה ממני מנסה למכור את הקלף ב 4 דולר בא לי לבעוט בעצמי

iK99Y46lLuEB3.jpg

iv2gncvFSvASO.jpg

פשוט קבלתי 60 קלפים כאלו אחרי ששמרתי משנה שעברה סטים של קלפים בדיוק בשביל אירוע כזה

השלמתי עכשיו 60 BADGES והרמתי את החשבון סטים מ 20 ל 37

אמרתי נמכור את כל הקלפים כי ראיתי אותם נמכרים ב 30 סנט לקלף

התחלתי לשים אותם למכירה ובטעות בשוונג ראיתי בשנייה האחרונה שלחצתי שבכלל רשום עליו FOIL יאוו

במחשבה נוספת על מה שעשיתי

היו לי 420 קלפים בחשבון סטים במידה והייתי מוכר את כולם במחיר ממוצע של 10 סנט הקלף זה יוצא 42 דולר כל הקלפים

ונגיד הייתי מוכר בפחות עדיין היה יוצא מעל 30 דולר

אבל החלטתי במקום זה פשוט לעשות CRAFTING להכל ולהשתתף באירוע

קיוותי לקבל כמה FOIL שהייתי מוכר מה שקרה כבר ספרתי :(

בכל זאת אם נמכור את ה 60 קלפים הרגילים ב 0.25 הקלף עדיין יצא הכל 15 דולר

אבל החלטתי שנרד מזה גם ככה הערך שלהם ממשיך לרדת

מה שנעשה זה נחכה עד שהאירוע יתחיל רשמתי הקלפים המסתוריים האלו יהפכו למשהו אמיתי יותר הכל יתייצב

ונחליף את הקלפים הרגילים עם אנשים שיש להם FOIL נתן להם 5 תמורת אחד ואז נמכור את ה FOIL

בעקרון מה שעשיתי זה לזרוק 30-40 דולר על החשבון סטים עצמו במקום למכור את כל הקלפים ולהביא את הארנק סטים לאיזה 30 דולר בול לקראת המבצעים

אבל זה ממכר מידי ללחוץ CRAFT ולראות את העיגול המסתובב הזה :| משהו לא בסדר איתי

עריכה" ובכלל יש מלא בוטים שם במרקט

מזהים אנשים שמוכרים FOIL לדוגמא במחיר מגוחך קונים מייד ואחרי זה מוכרים יקר ועושים רווח

עם מיליונים של משתמשים זה כסף מובטח רק עניין של סטטיסטיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטות? כן

מה עושים איתם? יוצרים badges או מוכרים במרקט (תלוי בסוג הקלף, רגילים כ 20-40 סנט, מיוחדים ראה למעלה)

איך משיגים? משחקים במשחקים שתומכים ב trading cards. אתה יכול לשבת בתפריט איזה שעה ולקבל את כולם... זה נותן לך כמות מוגבל שלהם שלא מספיקה לבאדג, אז אחרי זה אתה מקבל בוסטר פאקס שמכילים כמה קלפים. הבוסטר פאקס מתקבלים רנדומלית בלי קשר לאם אתה משחק או לא (בהפרשים של ימים, שבועות, חודשים...). מה שכן עד היום קיבלתי רק 2 כאלו, ככה שאל תצפה ליותר מידי מהם

ומכאן גם השאלה מה badge עוזר לי? להעלות את הרמה של חשבון הסטים שלך

ומה זה נותן? E-פין...

ובלי קשר לזה, גם כשמשלימים באדגים לפעמים מקבלים רקעים לפרופיל סטים ואמוטיקונים לצ׳אט

אני מקווה שעשה קצת סדר P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקבל קלפים או באדג'ים ומדי פעם מוכר אותם במחיר מינימום כדי להעיף אותם מהעיניים. תמונת הפרופיל שלי בסטים נראית כך:

steam.jpg

אני משחק סינגל פלייר באופן כמעט בלעדי והפרופיל שלי פרטי, כך שאין (ולא יהיה) לנושא הקלפים/תגיות שום משמעות עבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...