הודעה חשובה - עודכנה מערכת המפרטים המומלצים! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הודעה חשובה - עודכנה מערכת המפרטים המומלצים!

biodome

Recommended Posts

חברי הפורום היקרים,

בשעה טובה ומוצלחת, עודכנה מערכת המפרטים המומלצים של האתר!

זאת לאחר חוסר עידכון במשך החצי השנה האחרונה עקב ניסעתי לחופשה בדרום אמריקה, ובעיות עם המערכת לאחרונה - עמכם הסליחה על העיקוב!

למי שלא יצא להכיר את המפרטים לפני כן, מומלץ בחום לבדוק את המערכת, אשר אמורה לחסוך לכם הרבה עבודה, הקלדה, ודמעות! ;)

המפרטים במערכת נועדו על מנת לענות באופן מיידי על הצורך במפרטים עדכניים בתקציבים שונים ולמען צרכים מגוונים.

כעת כאשר החבר/הדוד/הסבתא אומרים לכם שהם רוצים לקנות מחשב חדש, תפנו אותם למערכת המפרטים, ושישברו את הראש בעצמם! ;D

כמובן שכל המערכות עברו שינוי מסיבי עקב הפרשי המחירים לאחר תקופה כה ארוכה, והגעתם של הרבה מוצרים חדשים ומעניינים.

נוספו מספר מערכות חדשות, כמו מסיבות ב-4000 ו-6000 ש"ח, וקולנוע בייתי ב-10,000 ש"ח.

כעת מספר המפרטים במערכת עומד על כ-25 מחשבים.

הינכם מוזמנים לבדוק את המערכת המעודכנת ולחלוק איתנו הערות או רצונות לשינויים:

http://www.hwzone.co.il/specslist

ברצוני להודות ל-Armageddon על עזרתו הרבה בעידכון המפרטים! אז - תודה! :-*

כל הכבוד בחורצ'יק.. מקווה שנמשיך ככה! ;)

כל רעיון לייעול העולה על רוחכם יתקבל בברכה ואתם מוזמנים לשתף איתנו בת'רד זה, כשאנו מבטיחים לשקול את הצעותיכם בהקדם ההפשרי.

תוכניות לקראת העידכון הבא (אוגוסט): מפרטים לעריכת וידיאו ולמשתמש הגרפי.

מעתה ואילך המפרטים יועדכנו באופן חודשי, כלומר בסביבות ה-10 בכל חודש.

Enjoy.. :D

רן מילשטיין ותום חן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מדוע לקחתם את הזכרונות "Geil PC2700 Value" בחלק ממפרטי המשחקים כשיש בהפרש דיי קטן ואף בחלק מהחנויות באותו המחיר יותר איכותיים TwinMOS?

ומאיפה לקוחים המחירים?

עריכה: במפרט לאוברקלוק ב6500 ש"ח מדוע לקחתם geil? הם ידועים בבעיות מתחים ואם זאת בתקציב שכזה (6500) לוקחים Geil?

אפשר לרדת מה9700 משום שתפקיד המחשב ישמש לאוברקלוק ולא למשחקים, ולעבור לRadeon 9600P.

ובכסף שנחסך מירידה זו לקחת איכותיים יותר.

וכמו כן לקחתם במפרט הנ"ל מארז צ'יפטק, מאלומיניום (AH-01SL ) שגודלו הוא פחות מMidi Tower ומה המסקנה הזאת הוא ממש לא מומלץ לאוברקלוק, משום שהוא קטן יחסית לעומת אחרים, והוא יתחמם מהר יותר.

במפרטים של המשחקים, בתקציבים הגבוהים מה הטעם בPC3200 של הזכרונות?, אם לא יהיה OC.

לסיכום, לפי דעתי ברוב המפרטים שלכם יש צורך בתיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במפרט ב-10K למשחקים ללא מסך, מי לעזאזל צריך ג'יגה ? אף אחד לא ירגיש הבדל אם הוא יהיה רק אם

סטיק אחד, או שתיים (DUAL) של 512 סה"כ !, ואת הכסף שחסכתם בירידה בזכרון (שלא תיהיה מורגשת כלל)

תוסיפו ראדון 9800 פרו, שאני בטוח שההבדל בינו לבין ה-9700 פרו יורגש הרבה יותר מהר לפני שבכלל תרגיש את ההבדל

בין 512 מגה , לג'יגה !

עריכה -

אם עדיין יהיה חסר קצת בשביל הראדון 9800 פרו, תוסיפו את זה ע"י קח שתיקחו מארז זול יותר, אחרי הכל המחשב מיועד

למשחקים, וגם HEC 300W יעשה כאן עבודה מצויינת, ז"א שאם תקחו מארז כמו הקומפיוקייס 6919 תחסכו כמה מאות

שקלים ולא תפסידו הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיפו ראדון 9800 פרו, שאני בטוח שההבדל בינו לבין ה-9700 פרו יורגש הרבה יותר מהר לפני שבכלל תרגיש את ההבדל

בין 512 מגה , לג'יגה !

אין כל טעם בראדון 9800P משום שהתוספת במחיר אינה שווה את תוספת הביצועים, התוספת בביצועים לא תיהיה משמעותית ואין טעם בהוספת הכסף על הדבר הנ"ל, מה שאומר שפה ניתן לחסוך כסף וגם אם יש לך 15000 ש"ח זה לא אומר שיש צורך בלבזבז את כל הכסף משום שלא יהיה הבדל מורגש בין ה15000 האלה לבין ה8000 ש"ח.

המחירים הנ"ל הם רק דוגמא.

עריכה: אתה צודק ב100% רוב המפרטים שגואים, וכשמדובר במפרטים בעלי התקציבים הגבוהים, רובם הם ביזבוז כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חבר'ה! :D

עמכם הסליחה אם עורכי המפרטים אינם הכי עדכניים בכל התחומים ובכל מה שקורה בשוק (ביניהם, מה הכי טוב דווקא לאוברקלוק), בדיוק למטרה זאת קיים ת'רד זה, כדי שתעירו ותפקחו את עיניינו. :o

לפעמים שיקול המחיר מוביל למוצר יותר פשוט, שישרת את מטרתו בלבד, ולפעמים בדיוק ההיפך.

עכשיו אני אנסה להתייחס להערות עד כה..

מדוע לקחתם את הזכרונות "Geil PC2700 Value" בחלק ממפרטי המשחקים כשיש בהפרש דיי קטן ואף בחלק מהחנויות באותו המחיר יותר איכותיים TwinMOS?

עריכה: במפרט לאוברקלוק ב6500 ש"ח מדוע לקחתם geil? הם ידועים בבעיות מתחים ואם זאת בתקציב שכזה (6500) לוקחים Geil?

אפשר לרדת מה9700 משום שתפקיד המחשב ישמש לאוברקלוק ולא למשחקים, ולעבור לRadeon 9600P.

ובכסף שנחסך מירידה זו לקחת איכותיים יותר.

וכמו כן לקחתם במפרט הנ"ל מארז צ'יפטק, מאלומיניום (AH-01SL ) שגודלו הוא פחות מMidi Tower ומה המסקנה הזאת הוא ממש לא מומלץ לאוברקלוק, משום שהוא קטן יחסית לעומת אחרים, והוא יתחמם מהר יותר.

במפרטים של המשחקים, בתקציבים הגבוהים מה הטעם בPC3200 של הזכרונות?, אם לא יהיה OC.

באשר לזכרונות - אתה מוזמן להציע שמות ספציפים של חלקים יותר איכותיים שיכנסו בתקציב.

ואתה מסכים איתי ששימוש המחשב העיקרי אינו .. הוא פשוט בנוי עם עתידי בדעותינו, או אולי עם אחד ישיר..

בכל מקרה לא חסרים אנשים שהיו רוצים לקחת R9700 ל-R9700P, למרות שבטח ניתן לעשות זאת גם עם כרטיסים שונים.

האוברקלוק הוא לא רק למעבד ולכרטיס מסך..

ושוב פעם - אם אתה מכיר כרטיסים שהינם יותר מוצלחים לאוברקלוק - אתה מוזמן לציין.

מארז אלומיניום בפני עצמו מאבד חום בצורה יותר יעילה מאשר אחרים, מה שכן אני שוקל אם לא להחליף למארז אנרמקס עם ספק HEC שיצא גם קומבו יותר זול.

באשר למערכות משחקים - בדיוק כמו שמערכת לא נועדה אך לשם שימוש זה, גם למערכת משחקים לא תיקח בימינו מחשב עם איטי יותר כאשר ניתן להכניס בתקציב מהיר שיוכל להחזיק יותר שידרוגים.

חוץ מזה, שמערכת המשחקים מבחינתי הוא שם נירדף למערכת חזקה בכלליות, שהרי המשחקים הם תמיד בעלי הדרישות הגבוהות ביותר מבחינת הכח הבורטאלי של המחשב.

המחירים לקוחים ממספר חנויות . ביניהן בעיקר זיגזג ו-PCH.

במפרט ב-10K למשחקים ללא מסך, מי לעזאזל צריך ג'יגה ? אף אחד לא ירגיש הבדל אם הוא יהיה רק אם

סטיק אחד, או שתיים (DUAL) של 512 סה"כ !, ואת הכסף שחסכתם בירידה בזכרון (שלא תיהיה מורגשת כלל)

בין 512 מגה , לג'יגה !

NoX ענה בצורה נבונה ביותר:

אין כל טעם בראדון 9800P משום שהתוספת במחיר אינה שווה את תוספת הביצועים, התוספת בביצועים לא תיהיה משמעותית ואין טעם בהוספת הכסף על הדבר הנ"ל, מה שאומר שפה ניתן לחסוך כסף וגם אם יש לך 15000 ש"ח זה לא אומר שיש צורך בלבזבז את כל הכסף משום שלא יהיה הבדל מורגש בין ה15000 האלה לבין ה8000 ש"ח.

R9800 לא הולך להיכנס למפרטים שלנו במחיר כזה, הוא פשוט לא משתלם בשום צורה.

באשר לג"ב , אולי אין צורך לכך במשחקים עדיין, אך אני מזכיר לכם שהמערכות הללו הן חזקות באופן כללי ולא רק לצרכי משחקים.

כשאני חושב על דרישות ממערכות חזקות, הרבה היא אחת מהן.

אם אתה חושבים אחרת, אתם מוזמנים לומר זאת ואולי זה ישתנה לקראת העידכון הבא של המפרטים.

לIC7 אין כרטיס ON BOARD...

צודק, שמתי לב לטעות הזאת ושכחתי ממנה, יתוקן.

הלינק ל- ti4200 לא עובד (לפחות במחשב 3500 ש"ח למשחקים)

חלק מהלינקים הם מהבניה המקורית של המפרטים, סביר להניח שחלקם אינם עובדים כיום, אבל מכיוון שנושא זה אינו בעל חשיבות מירבית נעדכן אותם לאט לאט.

אנא המשיכו להודיע לנו על תיקונים והצעות אפשרויות, לאחר אופטימזציה כוללת של המפרטים נביא אותם למצב מושלם שכולנו נהיה מרוצים! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במערכות מבוססות אפשר לחסוך את הDUAL ברוב המקרים:

השיפורי ביצועים מינימלי

חוסכים בערך 60 שקל, זה לא הרבה אבל יכול להיות שיפור למשהו אחר

זה פחות טוב לOC- למרות שזה לא מטרת המפרט אבל תמיד אחרי שנמצאים באתר הזה יותר מחודשיים מתעורר חשק הנסיון

זה מפריע לשדרוגים בעתיד בכך ש2 סטיקים תפוסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההסבר המפורט, אני חושב שיהיה כדי יותר להחליף את מבית Geil בזכרונות מבית TwinMOS, המחירים שלהם דיי זהים.

והמארז Chieftec Aluminium AH-01SL הוא קטן יותר ולא מזמן מישהו התלונן על החום שהוא יוצר, אני חושב שכדאי מארז טוב יותר האנרמקס הוא אפשרות לא רעה, למסיבות אני חושב שהמארז הכי אקטואלי הם הSupertalent למיניהם הם עשויים אלומיניום ובעלי חלון, יכול להיות שהם גם יתאימו למארזים של מפרטי OC, אך הם סבעלי מחיר לא קטן.

אני יסתכל שוב על המפרטים ויראה איפה יש טעויות למיניהם, בכל אופן תודה על ההסבר. ;)

עריכה: אני לא חושב שיש צורך במפרטים אם התקציבים הנמוכים בעכבר מבית מיקרוסופט, עכבר מבית Genius יספיק, ובקשר לפלופי חלק מהמפרטים הם בעלי שחורים ושביל זה לקחת את הפלופי השחור שהוא כלל לא משתלם למרות שאלו רק 50 ש"ח אבל אין כל טעם להוסיף 50 ש"ח על מוצר שעולה 50 ש"ח בשביל הצבע.

כמו כן, אני חושב שבכל המפרטים שזכרונות מבית Geil נמצאים בהם, יוחלפו לזכרונות מבית TwinMOS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...