חייב לשתף - רוע ישראלי - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב לשתף - רוע ישראלי

idofr

Recommended Posts

אני מבין את פותח הת'רד, אנשים היום מגיעים למקום, ומיד מצפים לקבל שירות כאילו שהם מלכים מעובדי המקום, אלא שהם לא לוקחים בחשבון את העובדה, שהעובדים שמשרתים אותם, הזוטרים שבהם בכל אופן, הם אנשים שבסך הכל עובדים כדי להרוויח כסף ללימודים / לפרנסה / לטיול, בדרך כלל לא בונים על התפקידים האלו (התקוה) לקריירה וממש אין סיבה להתחיל להקשות עליהם ו/או להתעלל בהם ולפרוק עליהם את כל התסכולים ו/או מחלות הנפש למיניהן.

לפותח הת'רד, כל הכבוד לך שהתאפקת ולא הגבת, במקסימום זה יכול היה לעלות לך בעבודה שלך, על לא עוול בכפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התמיכה :) והתגובות לא הגבתי כי ממש אבל ממש לא רציתי לרדת לרמה שלו וגם לא נפגעתי אישית פשוט הייתי ממש ממש בשוק שבנאדם מסוגל לדבר ככה בסך הכל אני מכיר המון אנשים וראיתי המון אנשים בחיים שלי אבל אף פעם לא ראיתי דבר כזה. האחראי שלי שהוא באמת גבר הבין שהבנזונה הזה די הכניס אותי לשוק אז הוא פינק אותי באיזה הפסקה נחמדה עם אוכל טוב ונתן לי את השקט שלי עד סוף הערב.

עכשיו בקשר באמת ל08, אני לא אוהב באמת להכליל וזה די ממש רע אני גם מכיר כמה אנשים מהאזור והם ממש נחמדים והכל אבל אני חייב באמת להודות שרוב המיקרים המעצבנים שראיתי קרו באחריות אנשים באותו האזור... אז באמת שאני לא יודע מה להגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרטון שהעלו פה זה דוגמא קלאסית לנושא הת'רד, קצת גלידה וכולם מתחילים להיות חיות, במקום תור מסודר (כמו אצל אנשים תרבותיים)

דוחפים, מרביצים ודורכים אחד על השני, אתם יודעים מה אפילו חיות יותר מתורבתות לפעמים (מנסיון של עבודה עם חיות ואנשים)...

בקשר למקרה שלך Born To Be Dead , טוב מאוד שלא הגבת, לפעמים יותר טוב לנשוך את הלשון מאשר לענות (במיוחד שמדובר באנשים כאלה),

אם היית עוד עונה לו או שופך/שובר עליו משהו זה היה יכול לעלות לך בעבודה שלך (ואם הוא ממש מנייאק אז גם תלונה במשטרע) ואני לא חושב

זה היה מועיל למישהו, הפגנת בגרות, קבל ח"ח וזכור, מה שלא הורג מחשל (ומה שהורג מחשל את אמא אבל זה סיפור אחר ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי עצמי היה מקרה ממש מגעיל לפני כמה דקות... (אולי נעשה מזה תרד של מקרים מגעילים?)

הייתי בפניה ימינה ומאחורי עמד איזה ערס בהאמר. הרמזור לא הספיק להתחלף לירוק והוא התחיל לצפור בכל מקרה פניתי ימינה ובאתי להשתלב בנתיב השמאלי. ההאמר התחיל להאיץ בכוונה למנוע ממני להשתלב. הוא כבר עיצבן אותי מספיק עם הצפירות שלו אז לא נתתי לו והמשכתי לנתיב השמאלי. באותו רגע הבנתי שעשיתי טעות נוראית. לקח לערס פחות משניה לעקוף אותי לעבור לנתיב שלי וללחוץ בכל הכוח על הבלמים. מזלי שבלמתי בזמן. הערס המשיך אחר כך לחסום את הנתיב שלי כמה דקות וזרק עלי ים קללות (במשך יותר מדקה בלי לחזור על עצמו, מיומנות מרתקת) ואז המשיך לדרכו. הוא השאיר אותי עם חברה בטראומה ותהייה: "אם הוא כלכך מיהר.. איך היה לו את ה 10 דקות שהוא ביזבז בלהיות חרא עלי?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואווווו אני שונא את הערסים האלה! איזה אנשים טיפשים אלוהים!

למרות שאני חייב להודות שאני גם פעם שמתי ברייקס למישהו בכוונה שנסעתי ולפני היה אוטו שחיפש חניה אז הוא נסע לאז ומאחורי הייתה משאית שלא הפסיקה לצפצף אז פשוט שמתי ברייקס מרוב עצבים ות'אמת זה עבד, הוא עצר והשתתק

אני בכלל חושב שצריך להוריד מהמכוניות בארץ את הצופר אנשים פשוט משתמשים בזה בצורה וולגרית וחצופה והכי חשוב - מעצבנת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...