חייב לשתף - רוע ישראלי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב לשתף - רוע ישראלי

idofr

Recommended Posts

החלטתי שאני חייב לשתף אותכם במה שקרה לי היום בעבודה בעיקר בעקבות ההלם התרבותי שזה כלל שעד עכשיו למען האמת אני בשוק ולא האמנתי שמישהו מסוגל לדבר אלי ככה.

אז ככה, אני מלצר בגן אירועים באזור השרון (מקום נחמד מאוד, באמת) והיום הייתה לנו חתונה של זוג מהדרום שבא אלינו בהתראה של הרגע האחרון בגלל המלחמה (הם סגרו על האירוע ממש בתחילת הפסקת האש אז הם כבר היו חייבים לקיים אותו אצלנו).

שנגמרה הקבלת פנים וניגשתי לשולחנות שלי (לקראת סוף החופה) ישב שם אדם חובש כיפה בן 25-30 שאיך שהגעתי התחיל לצעוק עלי שהוא חייב סלט רגיל (סלט ערבי - עגבניות, מלפפונים וכל השטויות הרגילות) עכשיו אנחנו מטבח רציני עם מנות איכותיות ואנחנו לא מחזיקים שטויות כאלה שדי מעליבות את השף הפלצן שלנו.

הלכתי למארגן אירועים לדבר שיראה מה אפשר לעשות והוא אמר לי שאין ואין מה לעשות, ביקשתי מהמנהל אירועים שיסביר לו את זה בצורה נחמדה והוא הלך להסביר לו וקיבל צעקות של כמה דקות. (אני מקצר את כל החפירות בדרך) הבנאדם לא מפסיק לצעוק עלי ולהגיד לי שהוא רוצה סלט ולא מוכן לאכול שום דבר אחר קראתי לאחראי מלצרים שהלך לדבר איתו, זה קיבל עוד איזה 5 דקות של צעקות ואז הלך לשף לראות מה אפשר לעשות, כשהוא הלך אחרי איזה 3 דקות ניגשתי לאורח ושאלתי אותו אם האחראי עזר לו הוא השיב שהוא נעלם אז עשיתי סיבוב לראות אם אני מוצא אותו ולא מצאתי, המשכתי עם שאר השולחנות כשאותו האורח שואל אותי בצעקות

"נו! מצאת אותו?!"

-"לא אדוני לא מצאתי אותו אני ימשיך לחפש עוד דקה או 2 אם הוא לא יחזור"

"טוב נו אולי סוף סוף הוא לקח אותו"

-"סליחה? מי? מה? מי לקח אותו לאן?"

"נו, אתה יודע! אלוקים אולי אלוקים סופסוף לקח אותו"

-"חס וחלילה, הוא אחלה בנאדם ובנאדם בריא ואני מאחל לו שישאר ככה"

"בריא אתה אומר?"

-"כן"

"חבל! לאנשים כאלה לא מגיעה בריאות!"

עוד לא הספקתי לעכל את מה שהרגע שמעתי והוא פונה אלי שוב

"אתה, יש לך כבר 18?"

"כן אדוני, אני מתגייס עוד חודשיים"

"אה טוב נו, עוד חייל, פחות חייל טוב שתיהיה עוד מלחמה בקרוב"

פה כבר באמת שהייתי בשוק של החיים שלי ופשוט הלכתי (עד סוף הערב אותו אדם לא קיבל שירות חוץ מהמנה שלו שהבאתי לו רק כדי שיסתום כבר וישב לאכול)

באמת שאין לי מושג מה להגיד על דבר כזה, ראיתי הרבה סוגים של אנשים בחיים אבל את האנושיות בשפל כזה בחיים לא ראיתי.

תודה על הזמן שהקדשתם ליקרוא ואני ישמח לקבל תגובות :)

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו

לא להאמין, האנשים שיושבים איתו בשולחן לא אמרו מילה?

בואנה אני כמה שאני יכול לשתוק היתי מעיף עליו את כל הצלחות שיש לי על המגש.

במיוחד אם היה שם משהו רותח, פשוט חתיכת אפס הבן אדם!!

לא היתי מביא לו כלום היית נותן לו להחנק!@!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלפינו, אני בדיוק במחשבה שלך.. עשיתי דבר כזה פעם אבל פיטרו אותי מעבודתי בגלל זה... הרפלקס להגיב היה חזק ממני... עדיף לשתוק לפעמים ולתת חיוך תוך כדי ידיעה שהבן אדם אוטוטו מתאבד גם ככה מאומללות אז צריך לעזוב אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בין הכותרת לנושא האשכול, הבנאדם קיבל חינוך דפוק, אין פה שום קשר לאם הוא ישראלי או לא.

לגבי מה שאתה אומר, תמיד יש אנשים כאלה, שחושבים שמגיע להם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב בדרום לא קל, יש לאנשים חובות קשים והמציאות מוציאה מהם את כל התסכולים.

אז קורה שאנשים נשברים, זה לא תירוץ אבל אפשר קצת להבין.

לא זה לא תירוץ ולא הסבר משכנע למה להתרככך כלפיו.

וכן, הכירו את איזור חיוג 08 :smile1:

גילוי נאות: אני בהחלט יודע על מה אני מדבר, אני עצמי מאיזור חיוג זה :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר פה לאיזור חיוג 08

בכל איזור יש חראות כאלה וזה סוג של חרא של אנשים שלא משנה מאיפה הם הם תמיד יחשבו שמגיע להם הכל כל מה שהם רוצים.

אני גם מאיזור 08 ועוד מאשקלון אז בכלל אנשים מחשיבים אותי קודם כל לבובליל ואחר כך רואים שזה לא נכון אבל הזילזול נשאר אותו הדבר.

לפותח התרד אני רק רוצה להגיד כל הכבוד איך שהתנהגת ואל תתיחס לחראות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי מה הקשר לאיזור דרום, שכחתי שכולם מסתובבים פה עם כובעים של טימברלנד בשעה 22:00.

:screwy:

שונא את דרך החשיבה על הדרום כאילו הצפונבונים של תל אביב יותר טובים (האלוווו?? כאילו יו?? דההה!)

אני אישית, לא איכפת לי לאבד את מקום עבודתי כמו מקום מלצור, תמיד אפשר למצוא עוד מקומות שכאלה.

הייתי שופך עליו. ;D

אף זבל לא שווה שידברו אלי ככה.

ואם היתי במצב רוח טוב זה היה מזל בשבילו שיפול עליו רק המגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיקח את זה קשה ידידי. ככה זה בשירות לקוחות. תנשום עמוק ואל תחזיר. תתנחם בעובדה שאותו אדם אידיוט וסמרטוט רצפה. אני מרחם על האנשים שצריכים לצרוח כמו בהמות כדי שמישהו ישים עליהם ז*ן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...