שיפור קליטת הWi-Fi? ראוטר דגם BR6204WG - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפור קליטת הWi-Fi? ראוטר דגם BR6204WG

nnfyrbsnss

Recommended Posts

שלום,

יש לי את הראוטר Edimax BR-6204-WG ואשמח לדעת אילו דרכים קיימות כדי להגביר את העוצמה.

אני מתחבר לראוטר דרך Touch 2G, ככה שאם יש פתרונות ברמת המחשב שמקבל אל חוטית זה לא נוגע אליי.

בנתיים מה שאני יודע לעשות זה רק מרכז אות שעשיתי עם כמה שכבות של נייר כסף והצבתי על האנטנה של הראוטר עם דף אחר.

האם יש פתרונות ברמת תוכנה-Custom firmware, חיפשתי בגוגל את השילוב של הדגם + Custom firmware ולא מצאתי תוצאות מתאימות, האם אני מפספס משהו?

האם יש פתרונות ברמת חומרה - אנטנה חדשה גדולה יותר או משהו כזה?

תודה לעוזרים :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנתב הזה אין קושחות צד שלישי. אם מרכז האות שבנית אינו עוזר, יכול להיות שאנטנה מסחרית בעלת שבח גבוה יותר תעזור לך. לחילופין אתה יכול להגביר את האות האלחוטי על ידי נתב נוסף -- ככה -- http://www.netcheif.com/Articles/RouterAsAP/RouterAsAP.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפת אנטנה בראוטר לאנטנה חזקה יותר יכולה לפתור את הבעיה

תבדוק ב http://www.dipole.co.il/show_details.asp?part_number=2

מתחבר לרואטר

לנתבים זולים החלפת האנטנה תדרוש הלחמה מחדש ללוח עם כבל קואקס מתאים ברוב הנתבים האנטנה לא מתפרקת כמו שצריך עם חיבור BNC תקני כלשהו..

ובד"כ האנטנה גם מולחמת ישירות לPCB שעליו בנוי המקלט עצמו ככה שזה מקשה עוד יותר על העבודה, מה עוד שאם אין לך מושג מה אתה עושה כמו באיזה קואקס צריך להשתמש ואיך בדיוק להחלים את האנטנה אתה תגרם לניחות אות גדול בהרבה ממה שיש לך עכשיו, החלפת אנטנה יעזור להעצים AP איכותי לא בשקל תשעים.

אם פתרון של חצי שקל בצורת יתושים לא עוזר עדיף כבר להשקיע כסף בנתב נורמאלי או AP טוב מאשר אנטנה חדשה.

איך בידיוק הקליטה לא מספקת אותך?

אני עם אותו ראוטר בידיוק

והשכנים מתחתי ב 2 קומות הצליחו להתחבר אלי

אני מציע לך לעבור דירה הבניין שלך כנראה בנוי מחול ומלט, האדימקסים משדרים בעוצמות נמוכות למדי בגלל תקן ירוק ארופאי הזוי(להבא תקנו נתבים בתקן אמריקאי להם לא אכפת אם הhillbillies שלהם יגדלו עוד זוג עיניים. בלקין, 3COMים ולינקסיסים עם קושחות אמריקאיות משדרים בעוצמות מעקרות..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לכולם על התשובות.

אכן, נכון, האנטנה מתחברת לראוטר שלי בחיבור הברגה, אז חשבתי לקנות משהו כזה:

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.8777

שיתאים לנתב שלי ויגביר את הקליטה.

הבעיה היא פחות בנתב ויותר בiPod ממנו אני מתחבר, במרחק של 3 מטרים בדיוק, בקוו אווירי ללא שום קיר או אפילו דף, שהראוטר ממש מולי, הקליטה בIPOD צונחת ל30-40 עדיין יש (ומקבל מהירות מאוד גבוהה), אבל זה דיי מבאס.

אחרי שלקחתי את המרכז עוצמה הסופר-מאולתר שלי, הוספתי עוד כמה שכבות של נייר כסף והקליטה השתפרה, בסלון, אחרי קיר וכ10 מטרים לפני המרכז הייתה קליטה מאוד לא יציבה ונחותה מאוד השתפרה לקליטה של כ30-40.

כך שהבעיה פחות או יותר נפתרה, כי בסה"כ אני רק גולש באינטרנט בIPOD ומוריד דברים קלים מאוד, אין טעם להתעסק בזה כי גם המשחקי אונליין שלו לא כבדים במיוחד.

ושוב תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנתבים זולים החלפת האנטנה תדרוש הלחמה מחדש ללוח עם כבל קואקס מתאים ברוב הנתבים האנטנה לא מתפרקת כמו שצריך עם חיבור BNC תקני כלשהו..

ובד"כ האנטנה גם מולחמת ישירות לPCB שעליו בנוי המקלט עצמו ככה שזה מקשה עוד יותר על העבודה, מה עוד שאם אין לך מושג מה אתה עושה כמו באיזה קואקס צריך להשתמש ואיך בדיוק להחלים את האנטנה אתה תגרם לניחות אות גדול בהרבה ממה שיש לך עכשיו, החלפת אנטנה יעזור להעצים AP איכותי לא בשקל תשעים.

אם פתרון של חצי שקל בצורת רשת יתושים לא עוזר עדיף כבר להשקיע כסף בנתב נורמאלי או AP טוב מאשר אנטנה חדשה.אני מציע לך לעבור דירה הבניין שלך כנראה בנוי מחול ומלט, האדימקסים משדרים בעוצמות נמוכות למדי בגלל תקן ירוק ארופאי הזוי(להבא תקנו נתבים בתקן אמריקאי להם לא אכפת אם הhillbillies שלהם יגדלו עוד זוג עיניים. בלקין, 3COMים ולינקסיסים עם קושחות אמריקאיות משדרים בעוצמות מעקרות..)

אחי אין לך מושג למה שאתה מדבר ברוב רובם של הנתבים ישנם אנטנות מתפרקות עם חיבור סטנדרטי של RP-SMA עם הברגה וההחלפה פשוטה ביותר.

כל חדש שתקנה לא תקבל הגבר של 9dBi אז אל תדבר שטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...