חיבור טלוויזיה לasus deluxe? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור טלוויזיה לasus deluxe?

ybe

Recommended Posts

אני מעונין לראות סרטי DVD באמצעות המחשב על גבי הטלוויזיה, איך אני מחבר בינהם?

כניסות בטלויזיה:

- כניסה רגילה(75 אום)

- כניסה של 21 PIN

יציאות בכרטיס v8200/deluxe:

- svhs/tv output

- composite/tv output rca

תודה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך מתאם שאולי קיבלת עם הטלויזיה או עם כרטיס המסך שלך שמעביר מה-21 פינים (מה שנקרא SCART) ליציאות נורמליות יותר (בד"כ אודיו+וידאו קומפוזיט ולפעמים גם S-VIDEO) ואז אתה מחבר חוט שבשני הקצוות שלו יש תקע RCA מיציאת ה-COMPOSITE של כרטיס המסך שלך לכניסת ה-COMPOSITE במתאם שחיברת ל-SCART בטלויזיה, מעביר לערוץ ה-AV המתאים בטלויזיה, מפעיל את ה-TV OUT (או DUAL VIEW) בכרטיס המסך וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך מתאם שאולי קיבלת עם הטלויזיה או עם כרטיס המסך שלך שמעביר מה-21 פינים (מה שנקרא SCART) ליציאות נורמליות יותר (בד"כ אודיו+וידאו קומפוזיט ולפעמים גם S-VIDEO)

את המתאם דווקא יש לי(קיבלתי בזמנו עם המצלמה) יש לו כניסת וידאו ואודיאו, אבל כבל שיתחבר בין הcomposite בכרטיס מסך ל2 הכניסות למתאם אין לי ואני קופץ עכשיו לקנות.

דרך אגב , על איזה תוכנה לעריכת וידאו אתם ממליצים?(קיבלתי עם כרטיס המסך wincoder, שלא נתמך על ידי win xp) ובכלל מדובר בשערורית ענק כמעט אף תוכנה (ומדובר בהרבה) שקיבלתי עם הכרטיס מסך לא תומכת בwin xp (גם באתר של אין גרסאות התומכות בwin ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדיסק הקשיח שלך מפורמט NTFS ויש לך הרבה מקום (עשרות ג'יגה פנויים) אז הכי טוב שתעבוד בפורמט AVI לא דחוס, תשתמש ב-VIRTUAL DUB לצורך חיתוך , עריכה וחיבור של קטעים ואחרי זה תדחס לפורמט החביב עליך ותצרוב.

אם לעריכה אתה מתכוון בהכנסה של אפקטים , כיתוביות וכל מיני כאלה אז ADOBE PREMIERE או ULEAD VIDEO STUDIO PRO הן בשבילך . אני רק מקווה שיש לך מספיק סבלנות ללמוד איך עובדים איתן ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדיסק הקשיח שלך מפורמט NTFS ויש לך הרבה מקום (עשרות ג'יגה פנויים) אז הכי טוב שתעבוד בפורמט AVI לא דחוס, תשתמש ב-VIRTUAL DUB לצורך חיתוך , עריכה וחיבור של קטעים ואחרי זה תדחס לפורמט החביב עליך ותצרוב.

הדיסק שלי מפורמט FAT32 , האם עדיין אתה ממליץ על VIRTUAL DUB ? ושאלה נוספת איזה פורמט דחיסה יאפשר צפיה בDVD ביתי רגיל(האם VCD?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסק שלי מפורמט FAT32 , האם עדיין אתה ממליץ על VIRTUAL DUB ? ושאלה נוספת איזה פורמט דחיסה יאפשר צפיה בDVD ביתי רגיל(האם VCD?)

ב-FAT32 פורמט ה-AVן מוגבל לעד שני ג'יגה. בדחיסה אתה יכול להקליט הרבה דקות בנפח הזה וקצת יותר בעייתי לערוך את זה למרות ש-VIRTUAL DUB עדיין יתאים למשימה. הפורמט שמתאים ל- בייתי הוא VCD (שזה MPEG1) ו-SVCD (שזה MPEG2) ובשני הפורמטים הללו לא תכניס הרבה יותר משעה אחת על דיסק צריבה רגיל אז קח את זה בחשבון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-FAT32 פורמט ה-AVן מוגבל לעד שני ג'יגה. בדחיסה אתה יכול להקליט הרבה דקות בנפח הזה וקצת יותר בעייתי לערוך את זה למרות ש-VIRTUAL DUB עדיין יתאים למשימה.

כרגע הדיסק הקשיח שלי מחולק ל2 מחיצות, 10G ו-30G .האם אני יכול לפרמט רק מחיצה אחת(הגדולה כמובן) לNTFS?ואם כן איך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול גם להמיר את אותה מחיצה ל-NTFS (אני לא יודע את הפקודה מ-WINDOWS) כמובן שזה בתנאי שאתה על חלונות 2000 או .

אתה יכול גם לפנות את אותה מחיצה מכל מה ששמור עליה, ואז קליק ימני עם העכבר על אות הכונן, שם אתה בוחר לפרמט ובתפריט שיפתח פשוט תבחר NTFS וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול גם להמיר את אותה מחיצה ל-NTFS (אני לא יודע את הפקודה מ-WINDOWS) כמובן שזה בתנאי שאתה על חלונות 2000 או .

אני משתמש בwin pro (אכן, קליק ימני), האם לצורך ההמרה אני צריך "לפנות" את הדיסק הקשיח? והאם בכלל עדיף פורמט NTFS על פורמט FAT32 (למעט הטיפול בקבצי דחוסים שלא מהווה את השימוש העיקרי במחשב)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני יודע וקראתי גם פה בפורומים, עדיף NTFS במערכות כמו חלונות 2000 ו- אלא אם אתה חייב גישה מ"דוס" (תקליטון איתחול של 98 למשל) לדיסק הקשיח ועבודה ב-COMMAND PROMPT. אם אתה לא עושה את זה ועובד רק בחלונות (XP במקרה הזה) אז אתה יכול בשקט לעבור ל-NTFS. והכוונה היא לא לעבודה בוידאו דחוס אלא להיפך-בוידאו לא דחוס שיותר קל לערוך אותו.

המרה של כונן לא דורשת את פינוי החומר שעליו למרות שאם אתה יכול לעשות גיבוי זה מצוין. פירמוט של הכונן כדי להפוך אותו ל-NTFS מוחק את כל החומר שעליו (או לפחות את טבלת התכולה TOC שמבחינתך זה איבוד החומר ששמור על אותו כונן) ואז חייבים להעביר את מה ששמור על הכונן שמיועד להמרה למקום אחר באופן זמני לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-FAT32 פורמט ה-AVן מוגבל לעד שני ג'יגה. בדחיסה אתה יכול להקליט הרבה דקות בנפח הזה וקצת יותר בעייתי לערוך את זה למרות ש-VIRTUAL DUB עדיין יתאים למשימה. הפורמט שמתאים ל- בייתי הוא VCD (שזה MPEG1) ו-SVCD (שזה MPEG2) ובשני הפורמטים הללו לא תכניס הרבה יותר משעה אחת על דיסק צריבה רגיל אז קח את זה בחשבון..

זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה.

אתה יכול להסביר את התשובה הזו ?

SVCD זה MPEG2 אבל זה בהחלט לא הפורמט בו מוקלטים תקליטורי אורגינליים (עם סרטים) כי איכות ה-SVCD לא מגיעה לאיכות של פורמט ה- (ה-BITRATE נמוך יותר והרזולוציה גם כן נמוכה מזו של ה- המקורי וזה משפיע לרעה על האיכות). אם מתעקשים לחקות את הפורמט של DVD אחד לאחד אז לא יכנסו יותר מכמה דקות מסכנות של על מדיה של 800 מ"ב, בטח לא סידרה או סרט שלם.

בכל מקרה גם VCD הוא פורמט שפועל במכשירי DVD ביתיים, הוא מבוסס על MPEG1 וזה דוקא מצוין בשביל לצרוב משהו כמו 20 -קליפים לדיסק שמנוגן ברצף מההתחלה ועד הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול בשקט לעבור ל-NTFS. .

המרה של כונן לא דורשת את פינוי החומר שעליו למרות שאם אתה יכול לעשות גיבוי זה מצוין. פירמוט של הכונן כדי להפוך אותו ל-NTFS מוחק את כל החומר שעליו (או לפחות את טבלת התכולה TOC שמבחינתך זה איבוד החומר ששמור על אותו כונן) ואז חייבים להעביר את מה ששמור על הכונן שמיועד להמרה למקום אחר באופן זמני לפחות.

מה עדיף המרה או פירמוט? והאם לצורך המרה אני אזדקק לתוכנה ייעודית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול בשקט לעבור ל-NTFS. .

מה עדיף המרה או פירמוט? והאם לצורך המרה אני אזדקק לתוכנה ייעודית ?

המרה פשוט משנה לך את שיטת הקבצים מ-FAT32 שיש לך עכשיו ל-NTFS. פירמוט מוחק את כל התכולה של המחיצה שבחרת (או פירמוט מהיר שמוחק רק את טבלת התכולה-TOC). כמו שאמרתי , יש איזו פקודת CONVERT שאפשר להשתמש בה בחלונות 2000 ו- מתוך COMMAND PROMPT (חלון "דוס" שחור). אני לא יודע את התחביר של הפקודה הזו מהסיבה שאני משתמש ב-PARTITIO MAGIC (גירסה 7 שתומכת ב-XP) כדי לבצע פעולות בכוננים הקשיחים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אתה צריך מתאם שאולי קיבלת עם הטלויזיה או עם כרטיס המסך שלך שמעביר מה-21 פינים (מה שנקרא SCART) ליציאות נורמליות יותר (בד"כ אודיו+וידאו קומפוזיט ולפעמים גם S-VIDEO) ואז אתה מחבר חוט שבשני הקצוות שלו יש תקע RCA מיציאת ה-COMPOSITE של כרטיס המסך שלך לכניסת ה-COMPOSITE במתאם שחיברת ל-SCART בטלויזיה, מעביר לערוץ ה-AV המתאים בטלויזיה, מפעיל את ה-TV OUT (או DUAL VIEW) בכרטיס המסך וזהו.

2 שאלות..

1. אין צורך לחבר את הכרטיס קול?

2.יש לי רק מצב של tv out , אני חושש ממצב שבו אני אחליף את הmonitor לtv ואז הטלוויזיה הישנה שלי לא תצליח לקלוט את התמונה ובמקביל אני לא אוכל לראות את התמונ ה בצג המחשב ואז מה אני אמור לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...