מדור המפרטים המומלצים מעודכן לתחילת מאי 09! דיון מלא בפנים. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדור המפרטים המומלצים מעודכן לתחילת מאי 09! דיון מלא בפנים.

Dr. n00b

Recommended Posts

תומך ברעיון הצ'קבוקס. אתן דוגמא לרעיון שעולה בראשי:

1. בחר שימוש: גיימינג, עריכה גרפית דו-מימדית, עריכה גרפית תלת-מימדית, עריכת ווידאו, עריכת סאונד, עבודה משרדית, . (נבחר גיימינג)

2. מעבדים מומלצים: א. E8400, מעבד בעל יכולות OC מעולות וביצועים מצוינים במשחקים אך מחירו בעייתי לבעלי תקציב נמוך. ב. Q6600, למשתמשים בעלי תקציב גבוה מהממוצע אשר מרגישים כי הם חייבים להתכונן לעתיד, מומלץ בעיקר לאנשים המתכננים OC. ג. E5200, מעבד כפול-ליבה בסיסי עם יכולות OC מדהימות, מעולה לבעלי תקציב נמוך ול-Overclockers.

3. לוחות אם מומלצים: EP43-D3SL, לוח-אם בסיסי אשר מגיע עם כל האפשרויות שמשתמש ממוצע ואפילו יותר צריך, מאפשר OC בינוני. P5Q, מעולה ל-OC אשר הינו עתיר תוספות כגון RAID ו-FIREWIRE.

וככה זה ממשיך וממשיך.. עד למארז, לספק וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 184
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תתעוררו . I7 כבר נושק למחירי Q6600 כשהוא יצא לראשונה.

כל הרכיבים שמוזלים עכשיו זה בגלל שהם עומדים בקרוב מאוד להיות לא

רלוונטיים. חייבים לתמחר לפי זה.

שאלה : האם מפרט לעריכת לא מקצועית[ללא 3D]

באמת דומה לדרישות ביתי ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הם לא מצוינים

i7-920 הוא 3 רמות מעליהם בכל דבר. זה שבגיימינג לפעמים הוא מציג ביצועים פחות טובים זה עניין ש-OC פשוט יכול לסדר, עד שיפתח צוואר הבקבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפנומים לא אמורים ולא מיועדים להתחרות בCI7 אלא בC2Q ואת זה בשילוב מחיר אטרקטיבי הם יכולים לתת.

בכלל, אין "מצויין" או "חזק" בלי תוית מחיר ליד כי הכל ביחס למחיר ולשימוש. בהקשר הזה הI7 עדיין לא תחרותי בגלל הלוחות היקרים והזיכרון היקר, ומהמון בחינות עדיף לקנות C2Q או פנום II

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CrossFireX and the Phenom II X4 940 Competitive or Not?

http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=3506&p=1

We set out to answer the question, Is the Phenom II competitive with a similar Platform in CrossFireX? Based on our results today, we would have to answer a resounding yes to that question.

מי שרוצה מוזמן לקרוא את כל הביקורת. אני אקרא אותה בעצמי מאוחר יותר היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לזיכרון גדול (8GB), אני רוצה להמליץ לבקש ולהאיר נקודה מסוימת:

יש דרישה להרבה בהרבה מצבים!

ואני אסביר:

מתחילה מגמה בזמן האחרון להשתמש במכונה וירטואלית שבה אפשר להשתמש להמון דברים.

אני מתכוון ל- vmware או ל- virtual או ל- virtual box וכדומה.

יש לזה שימושים אדירים, רבים ומגוונים.

החל מבדיקת תוכנה על מכונה סגורה לפני שמתקינים אותה על המכונה הראשית,

דרך ניסיון ושימוש בלינוקס או מערכת אחרת ללא צורך בסיכון המכונה הראשית,

דרך גלישה מוגנת לחלוטין באתרים שונים ומוזרים

ועד נסיון 7 Beta בלי להתקין אותה על המכונה הראשית.

אמולטור כזה דורש הרבה לעצמו כדי לרוץ, במיוחד אם רוצים להריץ יותר מאחד באותו זמן.

ולכן, יכולים להיות הרבה מצבים שבהם המשתמש ירצה אפילו 8GB למכונה.

נא לא לשלול את הצורך הנ"ל.

בתודה, ציבור משתמשי המכונות הוירטואליות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתודה, ציבור משתמשי המכונות הוירטואליות :)

שמהווה כמה? 0.0001% מהמשתמשים? ;)

לא לזה מיועד המדור וברוב המכריע של המקרים אלו משתמשים שירצו מפרט CUSTOM ולא מן המוכן. רובם גם די מתמצאים גם כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמהווה כמה? 0.0001% מהמשתמשים? ;)

לא לזה מיועד המדור וברוב המכריע של המקרים אלו משתמשים שירצו מפרט CUSTOM ולא מן המוכן. רובם גם די מתמצאים גם כך...

לא בדיוק. eleshem כזה, ואני כזה, ואם יש שניים אז גם בטח יש עוד אחד - שלשה.

אז סביר שזה יותר מ-0.0001% מהמשתמשים (אתה צריך יותר מ-3,000,000 ;D)

אבל לנושא: אני אישית מריץ שלש ארבע מכונות וירטואליות במקביל על E6600 עם 4 ג'יגה. מה שכן - שקלתי וכראה אעלה לשמונה ג'יגה, אם כי אני חושש מבלגאן שזה עשוי לעשות ל-DFI Infinity 975X/G שלי (אפילו לא בדקתי אם זה נתמך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק. eleshem כזה, ואני כזה, ואם יש שניים אז גם בטח יש עוד אחד - שלשה.

אז סביר שזה יותר מ-0.0001% מהמשתמשים (אתה צריך יותר מ-3,000,000 ;D)

אבל לנושא: אני אישית מריץ שלש ארבע מכונות וירטואליות במקביל על E6600 עם 4 ג'יגה. מה שכן - שקלתי וכראה אעלה לשמונה ג'יגה, אם כי אני חושש מבלגאן שזה עשוי לעשות ל-DFI Infinity 975X/G שלי (אפילו לא בדקתי אם זה נתמך).

תודה רבה על התמיכה.

אני יודע שכל האנשים שעובדים איתי ומשתמשים במכונות וירטואליות כל יום - מודעים ליתרונות הרבים שיש להן.

חוץ מזה, שימוש נוסף: משחקים ישנים. אתה מעלה מכונה ישנה עם DOS או עם 98 ומשחק

להנאתך במשחק ישן שעדיין לא נס ליחו - אבל שלא ניתן להריץ אותו ב xp .

שימוש נוסף: יש לך ילד שבדיוק לומד איך משתמשים ב- , איך מוחקים תיקיות ואיך מזיזים קבצים חשובים שאבא צריך.

במקום לחשוש לגורל המערכת הראשית שלך, מכינים עבורו מכונה וירטואלית שבה ניתן לעשות כמה נזק שרוצים, שוב ושוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל משחקי DOS או כדי שהילד ילמד "להזיז תיקיות" ודאי שאין כל הצדקה ל-8GB , נכון?

אני האחרון שיטען ששימוש במכונה וירטואלית הוא ליחידי סגולה.

עדיין, שימו דברים בפרספקטיבה הנכונה - יש רק קומץ מזערי של משתמשים שבאמת זקוקים לכזו כמות והם ממש לא קהל היעד של מדור ה"מומלצים".

לשם כך יש פורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל משחקי DOS או כדי שהילד ילמד "להזיז תיקיות" ודאי שאין כל הצדקה ל-8GB , נכון?

אני האחרון שיטען ששימוש במכונה וירטואלית הוא ליחידי סגולה.

עדיין, שימו דברים בפרספקטיבה הנכונה - יש רק קומץ מזערי של משתמשים שבאמת זקוקים לכזו כמות והם ממש לא קהל היעד של מדור ה"מומלצים".

לשם כך יש פורום.

התשת אותי. יאללה בסדר. לא נעשה על זה מלחמה :2gunsfiring: .

דבר נוסף, מדור זה הוא היחיד הרציני בארץ (וגם הכי גדול).

ולכן, מכיוון שאתם פונים לכל האנשים בארץ (בערך 7 מיליון :o ), אתם חייבים להוסיף עוד קצת פירוט.

כלומר עוד מערכות (עם / בלי ציוד היקפי) או עוד רמות מחיר, וכו'.

לפי דעתי האישית, מערכות ללא ציוד היקפי הרבה יותר חשובות מאשר עם. זה מאפשר הרבה יותר גמישות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאנשים בארץ לא מבינים שהציוד ההקפי הוא מה שקובע כמה תהנה מהמחשב הזה. אתה יכול לבנות מערכת מפלצת: GTX 285, i7 920, ועוד כהנה וכהנה, אבל אם אתה יושב על 17 אינצ' CRT ורמקולים ג'נריים, אתה פשוט לא תהנה מהמחשב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאנשים בארץ לא מבינים שהציוד ההקפי הוא מה שקובע כמה תהנה מהמחשב הזה. אתה יכול לבנות מערכת מפלצת: GTX 285, i7 920, ועוד כהנה וכהנה, אבל אם אתה יושב על 17 אינצ' CRT ורמקולים ג'נריים, אתה פשוט לא תהנה מהמחשב הזה.

לא רק שאני מבין, אני גם לגמרי מסכים. בדיוק בגלל זה הצעתי להפריד את המפרטים לקופסה לחוד ולציוד היקפי לחוד:

אני מנצל את ההזדמנות ומציע לשנות קצת את הפורמט: להבדיל בין הקופסה (מארז, ספק, לוח אם, מעבד, כרטיס מסך, קירור), להקיפי (רמקולים, עכבר, מקלדת) ולמסך.

נגיד למשל למשחקים, יש טעם לשלש קטיגוריות של קופסה, 3 קטגוריות של היקפי ושתי קטגוריות של מסך (24" או 22").

או, בצורה עוד יותר גמישה:

אני אגיד לכם מה אני עשיתי כשרציתי לקנות מחשב חדש, ואני מציע את עזרתי לעשות את זה בצורה ציבורית.

אני עברתי על כל המפרטים (פחות או יותר) והוצאתי מהם רשימה: את כל לוחות האם המומלצים, את כל המארזים המומלצים, את כל כרטיסי התצוגה המומלצים וכו'.

אח"כ כל מה שצריך זה לדעת אם יש דברים שלא יעבדו אחד עם השני (למשל לוח אם מסוג מסוים עם זיכרון DDR3) ואם יש דברים שהולכים טוב ביחד (למשל צמד כרטיסי תצוגה חזקים מחייבים ספק חזק ומארז גדול ומאוורר) ואז יש גמישות רבה מאוד בהכנת המפרט.

אז אם אתה רוצה, ירון, אז לפחות לסביבת אני מוכן לקחת על עצמי להכין את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...