מחפש מסך מחשב wide מעל 20 אינצ' לצפיה בסרטים (תקציב ~2000) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך מחשב wide מעל 20 אינצ' לצפיה בסרטים (תקציב ~2000)

drmwvr

Recommended Posts

היי,

מסך ה CRT שלי החל לגסוס ותוך כדי גם הורס לי את העיניים.

אני מחפש המלצה למסך. עדיף עד 2000 שקל, אבל אם ממש איכותי אז אפשר להתפשר בתחום הזה.

השימוש שלי בו יהיה ברוב רובו צפיה בסרטים (ולכן אני מעוניין גם במסך רחב). אני לא משחק בכלל במשחקים כך שזמן תגובה (נראה לי) פחות חשוב.

בנוסף אני קורא הרבה וגם מתכנת ואני מחפש מסך שרואים בו כמה שיותר חד על מנת לשמור על העיניים.

המחשב שלי הוא ישן למדי ויש לו כרטיס מסך 9550 עם יציאת VGA בלבד.

מסכים שראיתי עד עתה (מסכים די סטנדרטיים אני מניח- 931,943 וכו) לא מצאו חן בעיני בלשון המעטה. הצבעים בהם היו הרבה יותר מדי בהירים ובוהקים, לא הייתה חדות בקריאת טקסטים (כמו שיש למשל בניידים החדשים) ובכל הסרטים שראיתי הצבע השחור נראה במקרה הטוב כאפור בהיר וזה גרם לסרטים להיראות מוזר. מאד חשוב לי שבמסך שאני אקנה זה לא ייראה ככה.

ועוד שתי שאלות (לא לצחוק עלי):

1. יש איזה חנות שמוכרת עדיין מסכי CRT? אני ממש מרוצה מהטכנולוגיה הזאת אבל אני רוצה מסך גדול וחדש יותר..

2. איפה אפשר לצפות במסכים טובים (מומלצים)? ברוב החנויות שביקרתי ההיצע לא מרשים במיוחד

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במוצ"ש נסעתי לביג בוקס לראות כמה מסכים, ביניהם המסך הזה.

אני לא יודע אם זאת בעיה בחיבורים בחנות (לא נראה לי, נראה שהם די רציניים) אבל המסך הזה לא נראה טוב.

היו שם כמה של Chimei וכשהוינדוס הציג גרפיקה של דולפינים קופצים (מן שומר מסך כזה) אז הם נראו פחות או יותר לא רע

אבל כשיצאתי מהשומר מסך ופתחתי קובץ וורד הכתב היה ממש מטושטש, כמעט מה שיש לי עכשיו ב CRT שלי.

בנוסף הצבעים היו שוב מרוחים כאלה, קשה לי להסביר.

המסך היחיד שנראה בסדר שם היה מסך של BENQ (שאשמח לשמוע את דעתכם עליו).

אני לא יודע אם יש מסכים כאלה למחשבי PC, אבל יש עכשיו מחשבים ניידים של למשל שמגיעים עם מסך שנראה אחרת לגמרי:

כל הצבעים הרבה יותר מלאים וחיים ויש הרבה הרבה יותר חדות בקריאת טקסטים.

אולי מישהו מכיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה איזה בחור בפורום שלא מזמן קנה את ה CHEMEI הזה והיה מבואס ומהחיים ,אמר חרא של מסך חח ,בסוף הוא קנה LG לזכרוני 22 משהו ,תבדוק תא התראד ,

יש מסכים מאוד טובים של HP ,לזכרוני לאלכס יש ,ממליץ לקנות מסך SIPS יש של PHILIPS LG ו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...