כרטיס של ATI-AMD על מחשב של אינטל - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס של ATI-AMD על מחשב של אינטל

nesber

Recommended Posts

אוקי תודה. בכל אופן-

אני מתכוון לקנות את הכרטיס הזה:

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=2576&CatCode=400

האם ידוע למישהו אם המאוורר של הדגם הזה יחסית שקט? על פניו המאוורר נראה "תמים", אבל מי יודע

עריכה: עכשיו אני רואה שיש לכרטיס הזה עוד גרסא הרבה יותר יקרה, עם גוף קירור מאסיבי. מה הסיפור של זה?

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=25_732&products_id=7664

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום קיימות מעל ל15 גרסאות של HD4870 שמוכרים רק בארץ ;D

השאלה היא האם אתה באמת צריך כרטיס כזה והאם הוא מתאים לך.

יש כמה דברים שיעזרו מאוד לכוון אותך

1 - במידה ואתה מתכנן לקנות כרטיס עדכן את הכותרת לאינפרומטיבית שתכיל גם את התקציב שלך

2 - ציין את מפרט המחשב המלא שלך לרבות לוח אם, מעבד, וספק כח (במידה ואינך יודע את הדגם המדוייק של ספק הכח, תצלום ברור של המדבקה על גבי הספק יעשה את העבודה)

3 - מהו המסך שברשותך, כאמור למסכים ברזולוציה שונה צריך להתאים כרטיס שונה על מנת לחסוך כסף ולקבל ביצועים אופטימאליים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד core2dou 7400

לוח מבוסס p45

4gb זכרון 800

ספק כוח של אנרמקס, 525 פרו

אני מתכוון לשחק במשחקים רק ברזולוציה צנועה של 1024*768. המסך שיש לי הוא CRT 17 ואני לא עובד על רזולוציות גבוהות

לפי התגובה שלך נוצר לי הרושם שכרטיס 4870 אולי "חזק מדי". אתה אומר שלרזולוציה נמוכה אפשר להסתפק בכרטיס חלש יותר? האם 9600gt יעשה את העבודה?

אציין שאני מדבר על המשחקים הכבדים ביותר, כמו קרייסיס ופאר קריי 2. אני מעוניין בביצועים אופטימליים, על הרזולוציה שציינתי.

התקציב גמיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה 9800? אתה מדבר על GT, או GTX?

לגבי GT: ראיתי שאין הבדל משמעותי בין 9600 לבין 9800, גם מבחינת הנתונים הגולמיים וגם הביצועים בפועל. האם 9600GT יספיק להרצה חלקה של קרייסיס על הרזולוציה שציינתי? מדובר כמובן על דיטייל גבוה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור איזה כרטיס יאפשר לי להריץ חלק לגמרי את המשחקים הכי כבדים על ההגדרות הכי גבוהות, אבל רזולוציה נמוכה? 9600GT באמת יעשה את זה?

חוץ מהכרטיס, האם core2dou 7400 מספיק בכלל לעניין, או שצריך מעבד מהיר יותר, כמו 8500 נגיד?

עוד משהו: מאד רצוי שהכרטיס לא יתחמם מאד. לא מעניין אותי וכל מיני שטויות כאלה, אני פשוט לא רוצה לחמם את החדר יותר ממה שהמחשב גם ככה מחמם אותו בקיץ........

לפי נתוני צריכת החשמל של הכרטיסים של ATI שציינתם, אני מסיק שהם גם פולטים המון חום. נכון? האם הכרטיסים המהירים של נבידיה(9800GTX) פולטים פחות חום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור איזה כרטיס יאפשר לי להריץ חלק לגמרי את המשחקים הכי כבדים על ההגדרות הכי גבוהות, אבל רזולוציה נמוכה? 9600GT באמת יעשה את זה?

חוץ מהכרטיס, האם core2dou 7400 מספיק בכלל לעניין, או שצריך מעבד מהיר יותר, כמו 8500 נגיד?

1 - ברזולוציה הזאת אפילו 8600GT הספיק לי... 9600GT יעשה עבודה נאמנה בהחלט

2 - ההבדל בין E7400 לבין E8500 הוא לא שמיים וארץ בגיימינג, וכן E7400 גם כן יספיק בהחלט.

עוד משהו: מאד רצוי שהכרטיס לא יתחמם מאד. לא מעניין אותי וכל מיני שטויות כאלה, אני פשוט לא רוצה לחמם את החדר יותר ממה שהמחשב גם ככה מחמם אותו בקיץ........

שום דבר לא יתחמם כל עוד יש לך את הסירקולציה המינימאלית במארז.

3 - OC זה ממש לא שטויות :nono: אני קניתי מעבד בשביל המטרה הקדושה הזאת, וכל עוד עושים א תזה בבטחה, מרוויחים עשרות אחוזי ביצועים

לפי נתוני צריכת החשמל של הכרטיסים של ATI שציינתם, אני מסיק שהם גם פולטים המון חום. נכון? האם הכרטיסים המהירים של נבידיה(9800GTX) פולטים פחות חום?

4 - לא, 9600GT פולט ממש מעט חום, בזה מצתיינת הליבה החדשה יחסית שלו (G94)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...