צימרים (באזור הכינרת) - עזרה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צימרים (באזור הכינרת) - עזרה

idofr

Recommended Posts

הייי טוב בחיים שלי לא ידעתי איזה סיוט זה לחפש צימר! מכה! למה יש כל כך הרבה מהם?

טוב לא משנה אז ככה

אני והחברה היקרה רוצים לסוע לאיזה סופ"ש נחמד לפני שאני מתגייס ובגלל שהיא כבר התגייסה אז אני אחראי על החיפוש (תהרגו אותי למה, לה יש יותר זמן פנוי טוב נו אבל אין לה מחשב בבסיס)

קיצר החלטנו על משהו שיהיה נחמד (לא קמצני) אבל גם לא מפואר מידי במטרה לחסוך את הכסף ולסוע לאיזה צימר ממש מטורף ברגילה

אז חשבנו שאזור ה1000 (גמיש אבל בכמה מאות כלפי מעלה) ל2 לילות לזוג יהיה נחמד

למישהו יש המלצות במיקרה? (בהתחשב בזה שדי נסגרנו על איזור הכינרת)

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק הכנרת אבל די בסביבה (חצי שעה מהכנרת באוטו) אניעם

אני ואשתי היינו בצימר הספיציפי שני לילות כולל ארוחת בוקר 1200 שח

http://www.zimmer.co.il/galil.asp?site_id=2283

אחד המפנקים והנקיים ביותר (אנו נמצאים בערך 3 פעמים בשנה בצימר)

מאוד נהנהנו שם ואנו מאוד ממליצים (יש לה ארוחת בוקר נחמדה מאוד)

חוצמזה שזה המקום הכי שקט שהיינו בו והנוף סביב הישוב הוא מדהים

בקיצור לכו על זה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדיוק באותו מצב שלך! חחחחחחחחחחחחחח ממש בדיוק

אמ... כן זה סיוט לחפש לדעתי שני לילות זה שעמום במיוחד שתהיו שם שניכם לבד

אני וחברה שלי כבר היינו פעם אחת יחד בצימר והזמנו עוד זוג איתנו אני משאר שעם היינו לבד היינו דיי משועמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה :) הצימר יבדק בכפידה וזה באמת נשמע ממש טוב

שיעמום אני לא מאמין שיהיה לנו אבל תודה על הדאגה (שמע אחי, שאתה רואה את חברה שלך פעם בשבועיים~ (היא התגייסה ואני עוד מעט) רק הלהיות ביחד הוא יחסית מרגש ולא משעמם)

ובקשר לסחנה תודה על ההמלצה אבל די ננעלנו והחלטנו על אזור הכינרת ומה שהגיברת רוצה הגיברת תקבל...(חייב לציין שגיליתי מסיבה לא ברורה נחרצות רבה בקביעת המיקום ??? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה :) הצימר יבדק בכפידה וזה באמת נשמע ממש טוב

שיעמום אני לא מאמין שיהיה לנו אבל תודה על הדאגה (שמע אחי, שאתה רואה את חברה שלך פעם בשבועיים~ (היא התגייסה ואני עוד מעט) רק הלהיות ביחד הוא יחסית מרגש ולא משעמם)

ובקשר לסחנה תודה על ההמלצה אבל די ננעלנו והחלטנו על אזור הכינרת ומה שהגיברת רוצה הגיברת תקבל...(חייב לציין שגיליתי מסיבה לא ברורה נחרצות רבה בקביעת המיקום ??? )

ואו בן אדם אנחנו באותו במצב בא לי לדפוק לעצמי כדור בראש למה בנות צריכות לסגור שבת :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוראי פשוט! באמת שנוראי! אבל ת'אמת שזה לא כזה קריטי כי היא בחפיפה ושהיא תסיים זה יהיה 8/6 הבעיה היא שעד שהיא תסיים חפיפה אני יתגייס ואז.... כל הזין בתותחנים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוראי פשוט! באמת שנוראי! אבל ת'אמת שזה לא כזה קריטי כי היא בחפיפה ושהיא תסיים זה יהיה 8/6 הבעיה היא שעד שהיא תסיים חפיפה אני יתגייס ואז.... כל הזין בתותחנים :)

פרופיל 72 הא? גם אני אותו דבר :bash:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

97 אחי, פשוט שהיה לי טייס וטייס מבטל מיונים אחרים ואז שהבנתי שאני אידיוט וחתמתי ויתור כבר היה מאוחר מידי =\

אבל זה לא ממש נושא הדיון ואני עדיין מחפש צימרים אז אם למישהו יש עוד המלצות הן יתקבלו בברכה :)

גבריאל אחי איך החדר עצמו? כי זה ניראה נחמד לאללה אבל טיפה מצומם אני ממש שוקל את הצימר שהמלצת בסך הכל יש לי עוד כמה צימרים אבל המלצה טובה יש לי רק על אחד :) - תודה רבה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החדר עצמו נהדר (קיבלנו את הסוויטה הגדולה יותר בתור שדרוג ON HOUSE ) כי הזוג השני הבריז

יש מסך LCD ו- למרות שאני בצימר אני מתעניין בדברים אחרים...

יש אפשרות לעשות טיול בוקר\ערב סביב הישוב מדובר באחד המקומות היותר יפים

יש שם מקרר, וגם בר מים ובעלת הבית (שרה) מרעיפה מכל טוב (הריבות שהיא עושה זה משהו מדהים)

במרחק נסיעה קצרה יש את מבשלת הבירה של קצרין - אני מאוד ממליץ על הבירה והוויסקי שם (בבשר הם לא מבינים גדולים אך בשתיה כן)

עוד הערה אחרונה - סע לאט בסביבה בלילה - אני לא אומר את זה סתם (הכבישים מפותלים וחשוכים ויכולות להיות הרבה הפתעות)

יאללה - צא כבר,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...