מחפש כרטיס קול 0-750. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כרטיס קול 0-750.

danielzy

Recommended Posts

שלום, כרגע יש לי מערכת G51, של לוג'יטק ואוזניות IceMat Siberia של .

יש לי כרטיס קול שבא עם הלוח EX38 של ג'יגאבייט.

איזה כריס קול כדאי לי והאם אני ארגיש הבדל.

תקציב : עדיף שיהיה עד 500

למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב מר בחור שרוצה כרטיס קול...

אם כבר אתה לוקח את הטיטניום ...לא שווה לך לשקיע אקסטרה רק בשביל הכיסוי פלסטיק שחור ואקסטרה 64 מגה של X- שלא תורמים כלום..חוץ מבמשחקים מאוד מסויימים.. ואת מספר המשחקים שעושים שימוש ב X- אני יכול לספור על יד אחת...

כך שאתה תחסוך לעצמך כ-370 שקל בערך אם פשוט תקנה את גרסת הטיטניום הרגילה..שאומנם אין לה גם את הסימון של Fatal1ty אבל חוץ מזה היא זהה ...מכל הבחינות...חומרה/כניסות ,יציאות ..תוכנה ודרייברים .

אני מדבר כמובן על זה

Creative X-Fi Titanium 7.1 PCI-E

לכאן או לכאן לא תתאכזב מהכרטיס בהנחה שאתה לא מהאנשים שיש להם לוחות אם בעייתים (: (מה שעשוי להוות בעיה עם הדרייבר)...

אני לא נתקלתי בשום בעיה בהתקנה תחת SP1 64BIT על לוח GA-EP45-UD3P

אני רכשתי לפני כשלוש שבועות את הכרטיס.

במעבר מכרטיס קול מובנה ..אין מה להשוות בכלל... שמים וארץ בייחוד אם אתה מאזין להרבה ..תרגיש בהבדל.

על משחקים אין מה לדבר כמובן...הוא תומך בגרסה האחרון של EAX והסאונד במשחקים בהחלט חוויתי.

הדבר היחידי שאולי לא תרגיש בו הבדל זה בסרטים... אני לא הרגשתי הבדל..אבל קח בחשבון שאני עובד עם רסיבר של הרמן קרדון ורמקולים איכותיים למדי...

מה גם בסרטים אין כל כך מה לשפר בייחוד אם עובדים עם רסיבר (לא חלילה שאני בא לגמד באיכות ועוצמת הכרטיס),

אם אין לך רסיבר אז גם בסרטים תרגיש הבדל כי הכרטיס יודע לפענח DTS וDOLBY DIGITAL ..בלי צורך מפענח חיצוני.

ולאוזניות לבטח תרגיש בהבדל .

בקיצור... מומלץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון : אני יכול לקנות את להזמין את הכרטיס Titanium Fatality ב 780 מחנות לידי :bash:[br]פורסם בתאריך: 15.01.2009 בשעה 14:25:40

תקשיב מר בחור שרוצה כרטיס קול...

אם כבר אתה לוקח את הטיטניום ...לא שווה לך לשקיע אקסטרה רק בשביל הכיסוי פלסטיק שחור ואקסטרה 64 מגה של X- שלא תורמים כלום..חוץ מבמשחקים מאוד מסויימים.. ואת מספר המשחקים שעושים שימוש ב X- אני יכול לספור על יד אחת...

כך שאתה תחסוך לעצמך כ-370 שקל בערך אם פשוט תקנה את גרסת הטיטניום הרגילה..שאומנם אין לה גם את הסימון של Fatal1ty אבל חוץ מזה היא זהה ...מכל הבחינות...חומרה/כניסות ,יציאות ..תוכנה ודרייברים .

אני מדבר כמובן על זה

Creative X-Fi Titanium 7.1 PCI-E

לכאן או לכאן לא תתאכזב מהכרטיס בהנחה שאתה לא מהאנשים שיש להם לוחות אם בעייתים (: (מה שעשוי להוות בעיה עם הדרייבר)...

אני לא נתקלתי בשום בעיה בהתקנה תחת SP1 64BIT על לוח GA-EP45-UD3P

אני רכשתי לפני כשלוש שבועות את הכרטיס.

במעבר מכרטיס קול מובנה ..אין מה להשוות בכלל... שמים וארץ בייחוד אם אתה מאזין להרבה ..תרגיש בהבדל.

על משחקים אין מה לדבר כמובן...הוא תומך בגרסה האחרון של EAX והסאונד במשחקים בהחלט חוויתי.

הדבר היחידי שאולי לא תרגיש בו הבדל זה בסרטים... אני לא הרגשתי הבדל..אבל קח בחשבון שאני עובד עם רסיבר של הרמן קרדון ורמקולים איכותיים למדי...

מה גם בסרטים אין כל כך מה לשפר בייחוד אם עובדים עם רסיבר (לא חלילה שאני בא לגמד באיכות ועוצמת הכרטיס),

אם אין לך רסיבר אז גם בסרטים תרגיש הבדל כי הכרטיס יודע לפענח DTS וDOLBY DIGITAL ..בלי צורך מפענח חיצוני.

ולאוזניות לבטח תרגיש בהבדל .

בקיצור... מומלץ

כנראה שאני אזמין אותו. שמעתי אין שום הבדל -.-"[br]פורסם בתאריך: 15.01.2009 בשעה 15:04:52

הבעיה שאני לא מוצא עליו אף לא ביקורת אחת :s05:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ביקורת אתה צריך? זה אותו כרטיס בדיוק...כמו הTitanium Fatal1ty כך שכל ביקורת שתקפה לגביו..תקפה לגבי הTitanium הרגיל...

ואם אתה חלילה מטיל ספק...

הנה לך

http://www.techspot.com/review/115-creative-xfi-titanium-fatal1ty/page4.html

תקרא למטה את ה update..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...