שאלה בנוגע ל-dv5 1179 (לא בעיה טכנית) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע ל-dv5 1179 (לא בעיה טכנית)

LI

Recommended Posts

אם אתם במקרה זוכרים את הת'רד שלי אז אתם יודעים שקניתי את המחשב הנ"ל.

אחד הדברים שמפריעים לי בו זה המקלדת- הדפס לבן על גוון ברונזה (בהיר על בהיר) גורמים לכך שרוב הזמן קשה מה הוא מה במקלדת.

בכל אופן, אם תכנסו לקישור למטה ותבחרו במחשב (מצד שמאל) תראו שכתוב ש:"לוח הבקרה מואר באופן קסום באפקט "כרום"".

ואני אומרת- WTF??

התחושה שלי שהם מתכוונים לפס המתכת הרגיש למגע, היכן שמשנים ווליום וכד', אבל מה דעתכם? יש מצב שהכוונה למקלדת? (אין סיכוי, נכון? :-\)

מה אפשר לעשות כדי לראות מה כתוב במקלדת? זה קצת בעייתי העיניין.

ואגב, הסוללה של המחשב הזה די מאכזבת לטעמי. בדקתי את הביצועים של ואלו התוצאות:

לאחר טעינה מלאה היא נגמרת לחלוטין (מחשב נכבה) לאחר 51 דקות ו-28.52 שניות של משחק ב-BioShock.

ממצב זה לקח לסוללה כשעתיים וחצי להיטען לחלוטין.

בשימוש רגיל (למעשה זה די היה רק גלישה פשוטה באינטרנט), גם לאחר טעינה מלאה, הסוללה נגמרה לאחר כשעתיים.

אין צפצוף או הודעת אזהרה לפני שהמחשב נכבה. לאחר עיון במדריך למשתמש גיליתי שהאזהרה היא נורת הבטריה שמהבהבת כשהבטריה חלשה ומתחילה להבהב יותר מהר 10 דקות לפני שהבטריה נגמרת. אבל מי לעזאזל שם לב לנורית כזו קטנה במיקום שגם כך הידים מסתירות אם משתמשים במקלדת, ועל אחת כמה וכמה בזמן משחק?

ליז

הקישור:

http://h41123.www4.hp.com/design/hpdesignphilosophy.html?jumpid=in_rm_r1970_il_he_l_hho_dv5bronzeq1fy09

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין המקלדת

דפקה צבע ברונזה על גבי לבן אפשר לראות יותר טוב משחור על גבי לבן

ובמיוחד באור אפלולי או חשוך

שחור על גבי לבן עושה כאב עיניים אחרי עבודה ממושכת על המקלדת

לפי דעתי עדיף מקלדת בצבע בהיר

לגבי הסוללה בטח שהיא לא תספיק לכרטיס מסך כמו ניוואדא 9600 וזה אחד החסרונות של הנייד הזה

שמסופק עם שלא תספיק לביצועים שלו

הפטרון היחיד למשחקים הוא שהנייד יהיה תמיד מחובר לחשמל

גם ככה אי אפשר לנצל את כל הכוח של כרטיס המסך שהסוללה מחוברת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 לגבי המקלדת אתה צודק יש לי את אותו הדגם בדיוק מאוד קשה לאתר את המקשים למרות שזוכרים אותם בעל פה אם לא נראים כלל באור מהומהם

לגבי הסוללה תראה 50 דקות במשחק כבד זה אומנם גבולי אבל אל תשכך שהמכונה הזו מריצה משחקים על 35-40 FPS נא לא לזלזל

לגבי המגיב האחרון

תראה אולי באמת הפתרון היחיד הוא חיבור תמידי אבל ניתן לקבל אותם ביצועים של הכרטיס מסך והמעבד

על ידי שינוי הגדרות והתקנת דריבר מתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשבים מסוג זה לא נועדו לספק זמן ארוך, בטח ובטח שלא בזמן משחק. הזמן שאת מקבלת מתאים לנתונים.

על מנת לשפר את ביצועי הסוללה שלא בזמן משחק ניתן להוריד את רמת בהירות המסך ולנטרל אלמנטים שאינם בשימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשאלך אותך שעלה על הדרך..

אתה רואה עוד חסרונות של המחשב חוץ מהסוללה והמקלדת?

אני פשוט מתלבט בין זה למחשב קטן 10 אינצ' עם ביצועים נמוכים יותר בשביל שאני אוכל ללכת איתו ללימודים.

אתה רואה את עצמך לוקח אותו איתך ללימודים?

ד'א אתה תמיד יכול לקנות מדבקות שקופות ואלגנטיות שעליהן יש הדפס של האותיות (אני לא מדבר על המדבקות הצבעוניות הפשוטות...)

ולגבי הסוללה יש תמיד סוללות יותר גדולות של שמתאימות לזה.

אני ביררתי ויש של 12 תאים אז אני די בטוח שיש גם קטנים יותר..

תדה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שקלתי לקנות עוד , אבל הצטברות ההוצאות הרתיעה אותי. כנראה בעתיד.

חוץ ממה שפירטתי ומהמסך המבריק, הבלתי נמנע, אני כרגע לא רואה עוד דברים שממש מפריעים לי בו (רק קצת עיניינים תוכנתיים, אבל זה ממש אינדיווידואלי וניתן לטיפול).

אני ידעתי שהסוללה לא תספיק להרבה זמן (אני זוכרת שמישהו ציין שעתיים של משחק) אבל כמה קצת זמן זה מה שהפתיע אותי. בייחוד ציפיתי ליותר זמן בזמן גלישה בנט. אני אשנה הגדרות ואבדוק שוב כמה זמן הסוללה מחזיקה בגלישה וכד'.

ליז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...