האם קיימים צורבים שמגיעים כ-RPC1 ללא שימוש בקושחה חלופית? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קיימים צורבים שמגיעים כ-RPC1 ללא שימוש בקושחה חלופית?

rangerman

Recommended Posts

• 1 חודש מאוחר יותר...

עריכה: אם לא ציינתי את זה קודם, קניתי אתמול את ה-Asus למרות הנושא הזה.

ואיזו טעות זו הייתה. ה-2014L1T הוא קופת שרצים אמיתית ומוטב היה אם לא היה מופיע ברשימת הצורבים המומלצים. הפורומים בחו"ל מלאים בתלונות על בעיות תאימות ואמינות של הצורב הזה. לצערי גיליתי אותן רק לאחר הקנייה. תר'ד טיפוסי שמפרט בעיות שונות ומשונות לגבי הצורב הזה אפשר למצוא כאן, ויש רבים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה בעיות:

1. הצורב לפעמים "נעלם" ולא מופיע אפילו ב-Device Manager. אני צריך לאתחל את המחשב כדי שיופיע מחדש.

2. טעינה של (במיוחד ווידאו) לוקחת הרבה מאוד זמן, עד כדי כך שלעיתים אני צריך להרוג את DVDFab, את ה-Disk Management או כל תוכנה אחרת שמנסה לגשת לצורב. לעיתים קרובות המחשב הופך להיות איטי מאוד, כאילו שפרוסס מסויים צורך 100% זמן מעבד.

3. כשהצורב כן מתפקד, אחוז הנפלים גבוה, ומגוון השגיאות גדול. אני משתמש גם ב-Nero 8 (שהגיע עם הצורב) וגם בתוכנות אחרות כגון InfraRecorder ו-BurnAware.

הבעיות מופיעות גם תחת וויסטה וגם תחת , שתיהן בגירסת ה-32 ביט ועם כל העדכונים. כמו כן, קניתי לאחרונה צורב נוסף (פיוניר DVR-116DBK) ואיתו אף אחת מהבעיות שלמעלה לא מופיעה. אם זאת, גם הוא לא מציאה גדולה. יש לו יותר מדי וויברציות לטעמי. לפחות הוא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית קונה את מה שהמלצתי לך לקנות, אז כנראה שלא היית חוזר לכתוב כאן ;)

1. אמרת את מה שאמרת אחרי שכבר קניתי.

2. בהחלטה לקנות את ה- הסתמכתי על רשימת המומלצים, וקניתי צורב שהתברר כנפילה.

3. גם הצורב שהמלצת עליו בת'רד הזה (הפיוניר) רחוק מלהרשים אותי. יש לו כל כך הרבה וויברציות, שאין לי ספק שהוא מקצר את החיים של הדיסקים הקשיחים שלידו, ואולי גם של רכיבים אחרים.

בקיצור, עברו חלפו הימים שבהם קנייה של צורב LiteON או (ולפני כן Ricoh ו-Yamaha) הייתה כל כך בטוחה שהסיכוי להתאכזב היה אפסי. כנראה שאין ארוחות חינם. כשצורב עולה כיום 150 ש"ח (בהשוואה לפי כמה וכמה בעבר), חייבות להיות פשרות. מעניין אם גם ב- יש ירידה כל כך חדה באיכות, כי באופן אישי הייתי מוכן לשלם יותר אם הייתי יודע בוודאות שאני מקבל יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא.

אז זהו שכן. אולי זה לא היה ברור, אבל קניתי את ה- לפני שהמלצת על הפיוניר.

3. אני לא אמרתי על איזה דגם אני ממליץ, ה116 לא היה הדגם הזה.. בכל מקרה.

קודם כל ה-116 מופיע ברשימת המומלצים, ומעבר לכך ההמלצה שלך על הצורבים של פיוניר נראית לי די גורפת, כך שלא ברור לי אך פתאום הוא הפך להיות צורב לא מומלץ (מה שכן, אני באופן אישי לא הייתי ממליץ עליו לאף אחד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שמתי לב שאמרת בהודעה שקנית לפני כן ולא באותו יום.

- ההמלצה שלי על הצורבים של פיוניר אינה גורפת, ישנם כוננים פחות טובים שלהם וישנם טובים יותר.

- הוא לא הפך לצורב שאינו מומלץ, אבל ישנם מומלצים יותר.

(לצורך העניין אתה צודק שלא ציינתי דגם ספציפי, אבל זה בגלל שלא שאלת. כלומר שאני הצעתי באופן כללי את הצורבים שלהם ושאלתי מה רע בהם, ואם הייתי רואה לנכון אז לאחר מכן הייתי ממליץ על דגם ספציפי. זו הייתה הנקודה שלי, שכן אמרת שאני המלצתי על הצורב הזה, כשאני לא.)

אשמח אם תפרט למה אתה לא ממליץ עליו לאף אחד.

(לא הבנתי את עניין הויברציות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח אם תפרט למה אתה לא ממליץ עליו לאף אחד.

(לא הבנתי את עניין הויברציות)

פשוט מאוד. כשהצורב עובד במהירות מלאה כל השולחן רועד. הוא אמנם לא משמיע הרבה רעש, אבל הוויברציות מאוד מורגשות. די ברור לי שהן מקצרות את החיים של רכיבים שרגישים לרעידות, כמו הדיסקים הקשיחים והמסך (CRT). בקיצור, מוצר מעפן, אבל לפחות הוא עובד באופן עקבי. לא כמו הדרעק של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...