מחשב חזק,לכל הדברים,מולטימדיה + משחקים,תכנות,עריכת וידאו וכו',בתקציב של עד 4500 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חזק,לכל הדברים,מולטימדיה + משחקים,תכנות,עריכת וידאו וכו',בתקציב של עד 4500

potpockey

Recommended Posts

מעבדי אינטל Core 2 Duo E8400, 1333Mhz, s775, 6MB

לוחות אם למעבדי אינטל GIGABYTE EP43-DS3L s775 C2Q 1333Mhz, Intel P43, DDRII 1066, PCI-E

זכרונות DDR II 800Mhz - Life Time Warranty 2x2GB OCZ EL Platinum XTC Dual Channel

זכרונות none

זכרונות none

דיסקים קשיחים Seagate 500GB 7200RPM, 32MB, SATA II

כרטיסי מסך Sapphire HD 4870 512MB GDDR5 DX10.1 HDTV 2xDVI PCI-E

כרטיסי קול none

צורבים Samsung SH-S223B DVD±RW x22 Black Sata

ציוד רשתות none

מאווררים וגופי קירור Cooling Freezer 7 Pro (LGA775)

מארזים CoolerMaster CM 690 Black (No PSU)

ספקי כוח VX 550W Active PFC 12cm Fan

מקלדות none

עכברים none

none

מסכים none

תוכנות none

כוננים- ‏‎1.44, CD-ROM, DVD‎ none

מחירון עבודות במעבדה הרכבת מחשב חדש עד 4000 שקל

מחיר 4020 ¤

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטומס לא רשום שום דבר כזה. בחייך, הבאתי לך את עמוד הסיכום מהכתבה. גם במבחנים שם הוא מתעלה מעל הQ9440 ולמעשה טוב ממנו בכל ארבעת מבחני המשחקים שם. מה שהם רושמים בסיכום זה שהוא לא טוב כמו בI7 אך הוא זול ממנו. גם זה דבר שמופיע במרבית הביקורות.

אתה לא קורא נכון. שים לב מה הוא אומר גיימר אני לא,אבל בהחלט אשמח לשחק פה ושם, רצוי מעבד עם ארבע ליבות,4 ג'יגה זיכרון,וכמות סבירה של מקום אכסון(500 ג'יגהבייט לפחות). והנה עוד, ."הכל מהכל,אני מתכוון לשחק עליו,לבצע עליו עבודה משרדית,לקמפל עליו הרבה דברים כבדים,עריכת וידאו וכו'.."

צריך לדעת להתפשר. היות והמחשב מיועד לכל כך הרבה מטרות צריך לבחור חלקים שידעו לעשות את העבודה כמו שצריך. במקרה הזה צריך גם מעבד מוצלח. יש אפשרות לקחת Q6600 וכרטיס GTX260 ואז הוא יהנה יותר בשחקים. אך בעבודה מדובר על מעבד חלש יותר וזו עובדה שאתה יכול לראות בביקורות. אפשרות שניה היא ללכת על הקומבינציה שאני נתתי. מדובר בכרטיס מסך שווה כמעט לחלוטין ל4850 והזכרון הנוסף אמור לעזור לו לשחק ברזולוציה הזאת כל עוד הוא לא מתכון לשחק על רמת פירוט גבוהה במשחקים. למיטב ידיעתי אין שום אפשרות אחרת. הוא דורש והGTX260 פשוט יקרים מדי.

הספקים של HEC בסדר גמור. הם לא שיא התחכום אבל הם זולים ועושים את העבודה. אל תשכח, לא מדובר כאן ברכיבים זוללי חשמל. מעבר לזה לדעתי ספק 400 יהיה קצת קרוב מדי לגבול שהמחשב הזה צריך.

יש 4870 ב1170 בפנדה. אם הוא יהיה מוכן ללכת על זה מדובר בפתרון הטוב ביותר. אבל בדרישות הוא ביקש בלבד.

בנושא הזכרון של כרטיס המסך. בנתיים אני לא היחיד שאומר לך את זה, אין לי עניין להתווכח איתך על זה. תשאל בפורום או חפש ביקורות בעצמך.

לי נמאס ללכת איתך ראש בקיר, תעשה אתה את הבירורים שלך. אני אחכה בשקט למישהו כמו Xtract שיעשה פה קצת סדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית,תודה לכל מי שעזר עד עכשיו.

מעבד מרובע ליבות חשוב לי,כרגע יש לי כפול ליבה Core2duo 2.2ghz... והוא מקרטע לי בהרבה פעולות כבדות יחסית שאני עושה.?

הייתי הולך על ה 4870 בשניה,אני יודע שהוא הרבה יותר טוב ומשתלם מבחינת מחיר. הבעיה היא שכנראה על המשחב תותקן Leopard או בתקווה Snow leopard שיוצאת בעתיד הלא רחוק כלכך.. וכרגע אין תמיכה בכרטיס.

אני בטוח שתהיה תמכיה בעתיד - אחרי הכל ה Mac pro הוא בעל חריצי PCIE וניתן לשים בו איזה כרטיס שרוצים,אני בטוח ש רוצים שגם משתמשי המק יהנו מהכרטיס ויוציאו בסופו של דבר דריוור,אז נתתי לזה קצת מחשבה?,ואוכל להסתדר עם ATI,נחייה עם Ubuntu/Windows כמה זמן...

אני אערוך גם בראשי,כדי שמי שיכנס לתרד לא יתבלבל וילך רק על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חקרתי עוד קצת וגיליתי שה X38 מיותר,תקנו אותי אם אני טועה...

אז חשבתי על P45,ואז ראיתי שיש גם א תP43 וההבדל היחיד ביניהם הוא ש P45 תומך ב Crossfire שאני לא מתכוון להשתמש בו,ולכן קיצצתי בלוח אם... וגם בזכרונות קצת,והוספתי היטסינק מכובד,החלפתי א תהכרטיס ב 4850.

וזה מה שיצא:

Q6600 Box - 884NIS

Gigabyte EP43-DS3L - 479NIS

GSkill 4GB RAM - 294NIS

Seagate 500GB HDD - 298NIS

Palit Radeon 4850 512MB - 780NIS

Antec P182 Case - 823NIS

Enermax Modu82+ 425W - 469NIS

ThermalRight Ultra 120 - 249NIS

Scyte Flex 1200RPM - 72NIS

TOTAL : 4348

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שקצת הגזמת במארז. לך על מארז טוב וזול כמו CoolerMaster 690 שהוא מארז פופלרי במיוחד וגם די זול ובשאר הכסף תשדרג ל4870 1GB. אתה כל כך הולך להנות יותר ממשחקים איתו. אל תשכח, צריך גם ספק חזק יותר עבור כרטיס זה. צירפתי קישור לספק 600 מוצלח שיותר מיחזיק את המפרט שלך

הQ660 הוא מעבד טוב. אבל כדי להגיע לרמה של הביצועים של הפנום 2 והQ9400 או Q9550 צריך לעשות לו המהרה. זו פעולה די בטוחה אם אתה יודע מה אתה עושה. ככה שאם אתה לא בטוח כדאי שתתיעץ לפני ואל תשחק סתם עם הגדרות בביוס.

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_281_1647&products_id=18759

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...