צריך המלצה לרמקולים למחשב בתקציב של 2200 שקל - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לרמקולים למחשב בתקציב של 2200 שקל

Danny6

Recommended Posts

חח

אתה משווה בין תפוזים לתפוחים.

הגודל שלהם - הם ממש לא כאלו גדולים, יחסית כמובן.

לגבי השואה מול Z5500, הZ נועדו לקולנוע ביתי, כלומר לסראונד וכו'.

אלו נועדו למוסיקה איכותית.

הבדל די רציני.

וגם הבדלים באיכות כמובן זה שמיים וארץ (פה האיכות שתשמע טובה יותר כמובן)

תחשוב ששם יש לך 5 רמקולים, וסנטר, וסאב וכו' וכולם צריכים להתחבר אחד לשני ולהשמע טוב וכל זה, וכמובן שיש בעיה של גלים מתנגשים ועוד דברים

שלא לדבר על כך שכל מוסיקה שהיא, מוקלטת במקור ב2 ערוצים (אתה לא הולך להופעה רוק ושומע את הלהקה מאחוריך, נכון?!)

ככה שפה אתה משקיע גם יותר כסף פר רמקול, כי כל הכסף מושקע בשניים ולא באיזה 5-7 יחידות שונות.

ומדובר במוצר שונה לחלוטין, שנועד לדברים שונים (פחות קולנוע ביתי וסראונד, יותר מוסיקה נטו)

ולגבי עוצמה, שם הם בודקים לך עוצמה כללית ועוד מחשיבים את הסאב וכו'.

פה עוצמה פר רמקול.

הם מאוד חזקים.

אני אישית לא מסוגל גם במגבר דיגטלי שנותן "רק" 10-15W לכל ערוץ להגיע לחצי מן העוצמה שלו, אז לא יודע אם יש מישהו משוגע מספיק כדי להשתמש בהם ואפילו להתקרב לשיא העוצמה שלהם.

אולי רק אם יש לו איזה דיסקוטק בבית ענק או משהו כזה ;D

אוקיי, אפשר להגיד שהבנתי אותך.. רק נשארה הבעיה של הגודל..ועוד משהו, אני שומע בעיקר הארדסטייל, היפהופ/ראפ, ורוק ומטאל, סוגי שמצריכים באס, לפי מה שהבנתי הA5 לא באים עם באס אלא רק מערכת של 2.0 זה ישפיע הרבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח יש להם באס יותר חזק מהרבה מדפיים.

כמובן שזה לא רצפתיים בגודל של איזה מטר+ גובה.

אבל אם תקרא בביקורות ותשאל אנשים שיש להם, ממש לא חסר להם באס!

אני עצמי שומע מטאל, רוק כבד, רוק וקלאסית.

תראה, אני מבין הראשונים שהיבואן יביא לו אותם (ימכור כלומר), אז אם יש לך סבלנות, תמיד תוכל לחכות ולבוא לשמוע אצלי לדוגמא.

או אצל היבואן

או בחנויות שימכרו בהם.

וגם תקרא ביקורות, לא סתם שמתי לינקים, תראה מה אנשים רושמים ואיך מתרשמים מהם :)

(אפילו היה מקום שהשוו בינהים לבין הZ5500, והZ5500 ממש לא התקרב בכלל לרמה הזאתי בבדיקה ההיא)

דרך אגב, רצוי רק "מקור" טוב

כלומר או קומפקט דיסק טוב

או כרטיס קול איכותי וטוב

או כל דבר אחר, כי בסופו של דבר טובים ישדרו לך מה שאתה שם.

תשים כרטיס קול על הלוח האם שהוא זבל, עם איזה באיכות זבל, אז בטח שתקבל זבל - גם אם תקנה ב100 אלף, עדיין שאתה מכניס זבל, אתה מוציא זבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח יש להם באס יותר חזק מהרבה מדפיים.

כמובן שזה לא רצפתיים בגודל של איזה מטר+ גובה.

אבל אם תקרא בביקורות ותשאל אנשים שיש להם, ממש לא חסר להם באס!

אני עצמי שומע מטאל, רוק כבד, רוק וקלאסית.

תראה, אני מבין הראשונים שהיבואן יביא לו אותם (ימכור כלומר), אז אם יש לך סבלנות, תמיד תוכל לחכות ולבוא לשמוע אצלי לדוגמא.

או אצל היבואן

או בחנויות שימכרו בהם.

וגם תקרא ביקורות, לא סתם שמתי לינקים, תראה מה אנשים רושמים ואיך מתרשמים מהם :)

(אפילו היה מקום שהשוו בינהים לבין הZ5500, והZ5500 ממש לא התקרב בכלל לרמה הזאתי בבדיקה ההיא)

דרך אגב, רצוי רק "מקור" טוב

כלומר או קומפקט דיסק טוב

או כרטיס קול איכותי וטוב

או כל דבר אחר, כי בסופו של דבר טובים ישדרו לך מה שאתה שם.

תשים כרטיס קול על הלוח האם שהוא זבל, עם איזה באיכות זבל, אז בטח שתקבל זבל - גם אם תקנה ב100 אלף, עדיין שאתה מכניס זבל, אתה מוציא זבל.

הם עדיין לא זמינים? ???

כי די דחוף לי לקנות, חוץ מזה בקשר לכרטיס קול , יש לי כרטיס סביר מאוד X-FI XTREMEGAMER שאמור להספיק לאודיופיל ממוצע מינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר עם היבואן.

הם עדיין לא זמינים, ותאמין לי שאני גם כן מחכה מאוד מאוד :-[

אבל הוא כבר מקבל כל האישורים וכו', פשוט יש תערוכה עכשו בעולם באודיו, וכל האנשים נמצאים שם וכו', ולא שלחו לו וכל זה.

ממש בקרוב ישלחו לו כל המלאי, ויהיה לו מלא ושאר ציוד למכור.

לטעמי שווה לך להשתמש באיזה משהו "פשוט" ג'נרי כזה אפילו בנתיים, ולחכות נניח גג עוד חודש ואז כבר יהיה בחנויות ותוכל לקנות, או לפחות להאזין ולהחליט אם רוצה או לא.

חבל שתקנה משהו עכשו, תוציא 2000 שקל ועוד חודש תתחרט ותרצה שוב לקנות את הA5 נניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר עם היבואן.

הם עדיין לא זמינים, ותאמין לי שאני גם כן מחכה מאוד מאוד :-[

אבל הוא כבר מקבל כל האישורים וכו', פשוט יש תערוכה עכשו בעולם באודיו, וכל האנשים נמצאים שם וכו', ולא שלחו לו וכל זה.

ממש בקרוב ישלחו לו כל המלאי, ויהיה לו מלא ושאר ציוד למכור.

לטעמי שווה לך להשתמש באיזה משהו "פשוט" ג'נרי כזה אפילו בנתיים, ולחכות נניח גג עוד חודש ואז כבר יהיה בחנויות ותוכל לקנות, או לפחות להאזין ולהחליט אם רוצה או לא.

חבל שתקנה משהו עכשו, תוציא 2000 שקל ועוד חודש תתחרט ותרצה שוב לקנות את הA5 נניח.

אני רואה שכבר כמה חודשים אתה מנסה לשכנע אנשים לקנות אותם, אין לי זמן לחכות..חיכיתי יותר מדי זמן, השבוע הזה אני כנראה אקנה, הMINI 101 די קורצים לי, העניין הוא אם אני אצליח לפנות מקום בשבילהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש MINI-101 של אומגה אודיו(חדשים מהנילון - כ1000 ש"ח) + סאב אקטיבי 10" עם מגבר הרמן קרדון

עלה לי כמו התקציב שלך ואני מרוצה מכל רגע וזה לא סופר שום מערכת שמיועדת למחשב.

חבל על הכסף שלך בשביל קופסאות אשל של לוג'יטק... ולזה שחי בסרט על העוצמה של הרמקולים האלה, בטח גם כל הרחוב שומע את הדיסטורשן שיוצא מהם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...