מפרט כמעט גמור למשחקים ואינטרנט ב 5000+ שקל - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט כמעט גמור למשחקים ואינטרנט ב 5000+ שקל

galz

Recommended Posts

1) אכן זהו לא ספק ג'נרי.

2)2.6 - 3.7, זה אמור לכלול העלאת מתח לא קטנה, וזה הסיבה שצריכים ספק איכותי ובעל כמות נכבדה של וואטים.

לפני שאתה שואל איזה ספק, אני חושב שהenermax 350W יספיק.

אם כבר ענית אז עוד לפניש אני הולך, אם הספק שיש במארז הראשון שלי, של קומפיוקייס שלי הוא לא של ג'נרי, אז מה רע בו? עדיין לא הבנתי מה רע בו:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במארז הנבחר של Compucase ישנו הספק 300AR-T של Heroichi. כפי שאמר Nox, הספק אינו ג'נרי. אבל בניגוד למה שהוא אמר, הוא יספיק בהחלט.

אף אחד לא צריך מעבר ל300-350Watt אלא אם כן לא מחזיקים במספר מופרז של רכיבים. למשל, שרתים אשר להם מספר כשכל אחד יצרוך 30Watt בקירוב ב-FullLoad. מערכות אשר נועדו לגיבוי קבצים אשר בהן מספר צורבים גם כן עשויות לדרוש יותר הספק מצד ספק הכח. העובדה שבמערכת יהיה 2.8GHz אינה משמעה כי 300Watt לא יספיקו. כלומר, המעבד הזה בהחלט שדורש יותר מp3-500MHz, אבל עדיין לא יותר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במארז הנבחר של Compucase ישנו הספק 300AR-T של Heroichi. כפי שאמר Nox, הספק אינו ג'נרי. אבל בניגוד למה שהוא אמר, הוא יספיק בהחלט.

אף אחד לא צריך מעבר ל300-350Watt אלא אם כן לא מחזיקים במספר מופרז של רכיבים. למשל, שרתים אשר להם מספר כשכל אחד יצרוך 30Watt בקירוב ב-FullLoad. מערכות אשר נועדו לגיבוי קבצים אשר בהן מספר צורבים גם כן עשויות לדרוש יותר הספק מצד ספק הכח. העובדה שבמערכת יהיה 2.8GHz אינה משמעה כי 300Watt לא יספיקו. כלומר, המעבד הזה בהחלט שדורש יותר מp3-500MHz, אבל עדיין לא יותר מידי.

אוקיי, אז אני אשאר עם המארז ושלי ועם הספק שבא איתו

אני אקח ראדון 9700 רגיל ומאוורר, מה אתם הכי ממליצים לי?, אבל זכור את הבטחת שהוא יעבור את הפרו בביצועים!

כל שאר חקלי המפרט נשאיר אותו דבר מלבד הזכרונות של גייל שאני מעביר לגולדן דרגון

אוקיי איך זה?

אני חייב לסגור הכל הכל עד היום ב12 בלילה כי מחר אני נפגש עם החבר לש אבא שלי שאני קונה ממנו את המחשב בעבודה

ועוד שאלה חשובה, המעבד יכול באמת להגיע ל3.7 בלי תוספת קירור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם SMSM הגיע אם ה2.4 ל3.5 בקירור האורגינלי של אני משאר שתוכל להגיע ל3.7 גם אם הקירור האורגינלי של .

אני חושב שתיצדקק לקירור קצת טוב יותר במארז.

עכשייו בקשר לכרטיס מסך-

המהירויות שעון של ה9700:

מהירות ליבה: 275MHz

מהירות זיכרון: 540MHz (בערוץ בודד 270MHZ)

Radeon 9700 PRO -

מהירות ליבה: 325MHZ

מהירות זיכרון: 620MHz (בערוץ בודד זה 310MHZ)

כדי להגיע לביצועים של ה9700P אתה צריך לעבור את המהירויות שעון שלו ואז כתוצאה מכך תקבל ביצועים טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם SMSM הגיע אם ה2.4 ל3.5 בקירור האורגינלי של אני משאר שתוכל להגיע ל3.7 גם אם הקירור האורגינלי של .

אני חושב שתיצדקק לקירור קצת טוב יותר במארז.

עכשייו בקשר לכרטיס מסך-

המהירויות שעון של ה9700:

מהירות ליבה: 275MHz

מהירות זיכרון: 540MHz (בערוץ בודד 270MHZ)

Radeon 9700 PRO -

מהירות ליבה: 325MHZ

מהירות זיכרון: 620MHz (בערוץ בודד זה 310MHZ)

כדי להגיע לביצועים של ה9700P אתה צריך לעבור את המהירויות שעון שלו ואז כתוצאה מכך תקבל ביצועים טובים יותר.

1)כדי להגיע לביצועים של ה9700P אתה צריך לעבור את המהירויות שעון שלו ואז כתוצאה מכך תקבל ביצועים טובים יותר.

וזה בר ביצוע בלי לשרוף לו את האמא אחרי חודש של שימוש?

2)מה אתה ממליץ לקירור המארז?

אנחנו ממש קרובים לסגור את העסק:)

אה ובבקשה תביאו לי הכל מ-

pch כי אני מרכיב משם את המפרט כדי לקבל מחר הצעת מחיר...........^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) תעשה את החישובים שלך אם אתה מוכן לקחת סיכון ולעשות OC לכרטיס, שוב אני מזכיר שאתה תזדקק לקירור דיי חזק כדי לעבור את ה9700P.

2)לקירור המארז, המארז מגיע אם מאורר 120מ"מ אחורי, ויש עוד מקום ל120 מ"מ מקדימה תוסיף עוד איזה 120 מ"מ וזהו.

אם יש לך הכוח להתחיל לקדוח חורות זה יהיה מצוין, אני ממליץ לפנות למסגריה שיעשו לך חורים למאררים במארז במיקצועיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) תעשה את החישובים שלך אם אתה מוכן לקחת סיכון ולעשות OC לכרטיס, שוב אני מזכיר שאתה תזדקק לקירור דיי חזק כדי לעבור את ה9700P.

2)לקירור המארז, המארז מגיע אם מאורר 120מ"מ אחורי, ויש עוד מקום ל120 מ"מ מקדימה תוסיף עוד איזה 120 מ"מ וזהו.

אם יש לך הכוח להתחיל לקדוח חורות זה יהיה מצוין, אני ממליץ לפנות למסגריה שיעשו לך חורים למאררים במארז במיקצועיות.

1)אתה היית ממליץ ללכת על ראדון 9700 פרו של גיגהבייט בלי נוסף ובלי שטויות?

2)לקדוח חורים לא נראה לי

אתה יכול לתת לי להמלצה על מאוורר טוב למארז שגם נמצא ב

pch

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) המאורר של הכרטיס של ג'יגהבייט נוטה להיתקלל הייתי ממליץ ללכת או על כרטיס מחברה שונה או לקנות את אחד מהקירורים התחלופיים למאורר של הכרטיס מסך/צ'יפסט.

2)מPCH יש שתי אפשרויות:

או ה - Vantec Stealth 120mm fan.

או ה - Enermax 120mm 2 Ball Bearing Fan Kit.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) המאורר של הכרטיס של ג'יגהבייט נוטה להיתקלל הייתי ממליץ ללכת או על כרטיס מחברה שונה או לקנות את אחד מהקירורים התחלופיים למאורר של הכרטיס מסך/צ'יפסט.

2)מPCH יש שתי אפשרויות:

או ה - Vantec Stealth 120mm fan.

או ה - Enermax 120mm 2 Ball Bearing Fan Kit.

דווקא בהרבה ביקורות הוא קיבל מחמאות על הקירור כולל באתר הזה, והרבה אנשים אמרו לי שהוא עובד להם טוב

כן אני חושב שאני אלך עליו

איזה מהמאווררים נראה לך איכותי יותר?

זכור שאני הולך על רציני

דא

אני אסיר תודה בצורה בלתי רגילה

אולי נדבר באייסיקיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...