שיפור הסירקולציה והשקט עדכון עמוד 4 - 5/02/2009 - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפור הסירקולציה והשקט עדכון עמוד 4 - 5/02/2009

Jules Winnfield

Recommended Posts

עדכונים:

לא עדכנתי הרבה זמן כי לא היה לי את המחשב, רק השבוע הוא חזר מתיקון (אחרי חודש שהיה במעבדת החנות).

נתחיל,

100dp8.jpg

108lt0.jpg

114tn4.jpg

120rs5.jpg

מה שאתם רואים בתמונות מעל בניתי אתמול ומסתבר שזה לא התאים למארז מסיבות שונות כמו: פוגע בברזל הזה שדרכו עוברות כל הכניסות של הלוח, הברזלים שתומכים בספק מפריעים לו ולא רציתי לשבור את החלק הזה של המארז שיהיה מותאם אישית לספק הנ"ל במידה ואחליף ספק בעתיד.

אז בניתי אחד חדש, שלצערי שחכתי לצלם אותו לפני שחיברתי אותו, אבל אצלם אותו פעם הבאה כשאחליף את המאוורר הפנימי.

102fr9.jpg

108uv6.jpg

114bk0.jpg

119ll3.jpg

127gd1.jpg

130fn9.jpg

משהו מצחיק, בזמן העבודה פירקתי את הלוח אם וכשהחזרתי אותו, תאמינו או לא, הטמפ' עלתה מ 30 ל48 מעלות במנוחה למעבד :screwy:

מאוד מוזר במיוחד בהתחשב בהוספת מאוורר, אבל חשבתי מה יכלתי לעשות שדבר נוראי כזה יקרה :silly: ונזכרתי שהרמתי את הלוח אם בעזרת הפריזר והחזקתי אותו ככה במשך מספר שניות, יכול להיות שהלוח היה טיפה כבד בשבילו והוא התנתק טיפה?

*את הלוח הרמתי כאשר גם הכרטיס מחובר.

כמה שאלות ששחכתי לשאול,

אם הספק מתחמם יתר על המידה, יש לו איזה מנגנון או שהוא יכול להישרף בלי להודיע לפני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הפיוז נשרף לפני הספק עצמו, ככה שאם הפיוז נשרף פשוט צחליף פיוז בכמה שקלים.

והספק יכבה הרבה לפני שהוא ישרף אל תדאג ואם מאוורר כמו שלך לא נראה לי שהוא יתחמם ממש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני זוכר יש לך HEC הספק הזה דיי איכותי אין סיבה שהוא ישרף לך !

רק מה שחבל עכשיו אין לך עליו אחריות לא חבל ...

על תתעלל בו יותר מידי ואין סיבה שהוא יתן את נשמתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...