שיפור הסירקולציה והשקט עדכון עמוד 4 - 5/02/2009 - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפור הסירקולציה והשקט עדכון עמוד 4 - 5/02/2009

Jules Winnfield

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה קורה יש התקדמות ?...

יצא לי לדפדף במוד שלך .. עבודה לא רעה רק תחילף תקומבינה עם הגומיות לא יצא ממש יפה או עדיף כבר שתעשה את הזה במקום שפחות רואים לדוגמא בפאנל הקידמי

אז מה קורה עם הלוח יצא לך להחיף אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה יש התקדמות ?...

כרגע המחשב במעבדה אז אין לי לאן להתקדם, רק לחכות

יצא לי לדפדף במוד שלך .. עבודה לא רעה רק תחילף תקומבינה עם הגומיות לא יצא ממש יפה או עדיף כבר שתעשה את הזה במקום שפחות רואים לדוגמא בפאנל הקידמי

אתה מתכוון לגומיות שמחזיקות את המאוורר נכון?כן אולי אעביר אותם אחורה, כי מקדימה אני מחליף את המאוור למשהו מפלצתי, ואני לא מאמין שהגומיות יצליחו להחזיק אותו (לרגע חשבתי לגומיות שמחזיקות את הקשיחים, לא הבנתי) :silly:

אז מה קורה עם הלוח יצא לך להחיף אותו ? את הלוח החליפו ואתמול בצהריים הייתי צריך ללכת לקחת אותו, אחרי שהוא היה

בבדיקות בחנות ומסתבר שגם הלוח הזה עושה בעיות ובחנות אומרו שמנסים לברר כרגע מה בעיה אחרי שגם הלוח הזה(השני) גם לא עושה פוסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע... נחמד מאוד הפרויקט עד כה ואני חייב לציין שסידור הכבלים במארז מופתי ממש :xyxthumbs: (איך זה שאף אחד לא שם לב ולא העיר על זה :nixweiss:)

הערותיי הם :

כדאי לך לקנות ערכת SLEEVING היא עולה בין 30 ל 40 ש"ח והיא ממש תורמת למראה הכללי (אתה יכול לעיין במוד שלי ולראות) הרבה יותר אסטטי מאיזולירבנד (על אף שזה הרבה יותר עבודה)

בקשר לכרטיס המסך..אממ...הלוח משמיע ביפים או משהו או שהוא רק נדלק והמאווררים דולקים וזהו? תנסה לבודד כמה שפחות חלקים במחשב כלומר להשאיר רק HDD אחד ולבודד גם כמה שפחות (לא הסתכלתי כמה שי לך שם) זאת הדרך הכי טובה לפתור בעיות במחשב מניסיון. ;)

אם הלוח משמיע ביפים תחפש את החברה שיצרה הביוס שלך ומה כל ביפ אומר (זה כמו שפת סימנים שמעידה על תקלות בפוסט)

בקשר לגומי קבל ח"ח ענק!! יצא דיי טוב....וגם רעיון מקורי על אף שאני מכיר מארז שמגיע ככה מהמפעל נראה לי של LIAN LI

בקשר למאוורר האחורי יש לי מילה אחת להגיד...פצירה.... :lol:

איך חיברת את המאוורר העליון לא ממש קלטתי מה עשית שם נראה מוזר מאוד...

נ.ב. אם כבר אז כבר...אני מוכר גומיות למאוורר שמתלבשות על החורים שאומנם מצריכות את הגדלת החור הקטן מעט אבל הם ממש משקיטות אותו וגם זה נראה יותר אסטטי ומקצועי ;D

http://hwzone.co.il/tradezone/showproduct.php/product/9926/cat/48

בהצלחה בהמשך וכל הכבוד! :xyxthumbs:

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע... נחמד מאוד הפרויקט עד כה ואני חייב לציין שסידור הכבלים במארז מופתי ממש :xyxthumbs: (איך זה שאף אחד לא שם לב ולא העיר על זה :nixweiss:)

תודה, נחמד לקרוא :xyxthumbs:

הערותיי הם :

כדאי לך לקנות ערכת SLEEVING היא עולה בין 30 ל 40 ש"ח והיא ממש תורמת למראה הכללי (אתה יכול לעיין במוד שלי ולראות) הרבה יותר אסטטי מאיזולירבנד (על אף שזה הרבה יותר עבודה)

האמת שחיפשתי אבל טרם מצאתי חנות, תוכל להמליץ לי מאיפה לקנות? אם יש באזור הדרום אז עוד יותר טוב (אני מאשדוד)

בקשר לכרטיס המסך..אממ...הלוח משמיע ביפים או משהו או שהוא רק נדלק והמאווררים דולקים וזהו? תנסה לבודד כמה שפחות חלקים במחשב כלומר להשאיר רק HDD אחד ולבודד גם כמה שפחות (לא הסתכלתי כמה שי לך שם) זאת הדרך הכי טובה לפתור בעיות במחשב מניסיון. ;)

אם הלוח משמיע ביפים תחפש את החברה שיצרה הביוס שלך ומה כל ביפ אומר (זה כמו שפת סימנים שמעידה על תקלות בפוסט)

תודה על העיצה אבל זה לא משנה כרגע, המחשב בחנות, וכבר החליפו לי ללוח השלישי במספר ובחנות חושדים שגם הוא נשרף, עודכנתי בטלפון שהזמינו מעבד חדש על מנת לבדוק אם הבעיה במעבד

בקשר לגומי קבל ח"ח ענק!! יצא דיי טוב....וגם רעיון מקורי על אף שאני מכיר מארז שמגיע ככה מהמפעל נראה לי של LIAN LI

תודה :) ואת הרעיון לקחתי מהמארז P-150 של ANTEC

בקשר למאוורר האחורי יש לי מילה אחת להגיד...פצירה.... :lol:

עשיתי קצת ונמאס :-\ אולי בהמשך אם יהייה רצון

איך חיברת את המאוורר העליון לא ממש קלטתי מה עשית שם נראה מוזר מאוד...

לחץ כאן

נ.ב. אם כבר אז כבר...אני מוכר גומיות למאוורר שמתלבשות על החורים שאומנם מצריכות את הגדלת החור הקטן מעט אבל הם ממש משקיטות אותו וגם זה נראה יותר אסטטי ומקצועי ;D

http://hwzone.co.il/tradezone/showproduct.php/product/9926/cat/48

תלוי איפה אתה גר :silly:

בהצלחה בהמשך וכל הכבוד! :xyxthumbs:

תודה אחי

עידו

החיווט באמת יצא טוב, אבל תמיד יש מה לשפר :cool2:

שחצן :cool2:

עריכה:

שחכתי לגבי משהו, אני צריך עיצות לגבי פתרון לקשיחים, אז מה אתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...