Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 73 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

התקנתי את ושמתי לב שהוא לא עובד בכלל... הכוונה לא מעלה אתרים, פעם ראשונה שאני מנסה להכנס לאיזה אתר אני מקבל הודעה שהיתה שגיאה בטעינת הדף, ואחר כך אם אני מנסה לגלוש לאנשהו כל מה שאני מקבל זה דף לבן וריק...

מישהו עוד חווה את זה ואולי יודע איך לפתור את הבעיה?

compatibility mode לויסטה/XP לא עוזר.

אצלי אין בעיה עם כרום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התאריך הרישמי היחיד שיש הוא Q1 2010 אבל כולם חושבים שזה יצא יותר מוקדם מזה.

הבעיה היא שהשחרור תלוי בתהליך הפיתוח, אם יצוצו בעיות שלא ציפו להם אז לא יקדימו את זה.

הגורם הכי משמעותי פה זה DX11 שעוד לא יצא לבטא הפומבי וגם אין חומרה שמנצלת אותו כרגע.

יתכן מאוד שבעיות בDX11 יעקבו את השחרור של המערכת כולה (למרות שהוא בעצם בנוי על DX10 כדי לאפשר תאימות לאחור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה שטוענים שהפיתוח הולך נהדר, ואין הבעיות גדולות עם הBUILDים האחרונים (7000-7025).

ד"א אני היחידי שהSnipping tool מופיע בTASKBAR לומרות שסוגרים אותו? לומרות שלא נעצתי אותו לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה שטוענים שהפיתוח הולך נהדר, ואין הבעיות גדולות עם הBUILDים האחרונים (7000-7025).

ד"א אני היחידי שהSnipping tool מופיע בTASKBAR לומרות שסוגרים אותו? לומרות שלא נעצתי אותו לשם.

DX11...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שמועות שרוצים לשחרר אותו כבר ב-2009, סתם בגלל לחץ כמו שאינטל היו לחוצים לשחרר כמה שיותר מהר את ה- 2 Duo בשביל שיכפר על הזוועה שנקראה "פנטיום", ככה לחוצה לשחרר את 7 בשביל שיכפר על ויסטעעע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בגלל לחץ כמו שאינטל היו לחוצים לשחרר כמה שיותר מהר את ה-Core 2 Duo בשביל שיכפר על הזוועה שנקראה "פנטיום"

ואוו ואוו ואווווו

KEEP YOUR LANGUAGE בחור צעיר...

פנטיום זו משפחה מכובדת ביותר, זה שהיה להם בן סורר בשם פנטיום-4 זה לא אומר שאתה צריך להכפיש את שם כל המשפחה המכובדת הזאת...

(אם כי מאז תקופת הפנטיום 3 מול ה-Athlon אני באופן אישי כבר עברתי ל-AMD..)

http://hwzone.co.il/news/1137382662/86160/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון הדבר הצודק לעשות יהיה לשחרר את 7 בתור SP לויסטה או לפחות לשדרג את משתמשי בחינם.

אתה רוצה שהם ישחררו שנתיים של שבו הם השקיעו מאות מיליוני דולרים בפיתוח בחינם?

גאוני, לא יודע למה חברות אחרות לא משתמשות בטקטיקה הזאת! :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו ואוו ואווווו

KEEP YOUR LANGUAGE בחור צעיר...

פנטיום זו משפחה מכובדת ביותר, זה שהיה להם בן סורר בשם פנטיום-4 זה לא אומר שאתה צריך להכפיש את שם כל המשפחה המכובדת הזאת...

(אם כי מאז תקופת הפנטיום 3 מול ה-Athlon אני באופן אישי כבר עברתי ל-AMD..)

http://hwzone.co.il/news/1137382662/86160/

המ... כן... היה לי פעם איזה Pentium III 700MHz עם 256 SD-RAM בשלושה מקלות, היה תענוג :-\

רציתי להגיד משהו על יכולות האוברקלוק המדהימות של ה-Pentium D אחרי כמה גרסאות, אבל זה כבר לגמרי לא קשור לנושא.

ולסיכום: http://hwzone.co.il/reviews/965EE/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...