Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 66 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שציינתי לפני 20 אלף דפים, הPRE BETA אפילו של 7 הייתה יותר טובה מכל מערכת הפעלה קודמת של MS, על כמה וכמה . הבטא עוד יותר משפרת את זה, אני יכול לומר אחרי שניסיתי XP במשך שנים וVISTA במשך שנה, שWINDOWS 7 הוא הדבר שהכי קרוב לשלמות וזה אפילו מהבטא.

יש שני משחקים ששבאופן ודאי עובדים לי טוב יותר ל 7, והם: RED ALERT 3, FEAR 2 DEMO. הBOOT מאוד מהיר, הרבה יותר משל , פעולה שוטפת עם המערכת הרבה יותר מהירה מVISTA ויותר נוחה תודות לTASKBAR החדש, ואפילו שזה BETA זה לא מורגש בכלל, עד היום טפו טפו טפו לא חוויתי שום קריסות שום BSOD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי בטיב המחשב שלך - אצלי המחשב ישן יחסית והוא עולה באותה מהירות כמו ב-XP. התפריטים נפתחים מאוד לאט, יש תקיעות מדי פעם ויש כמה באגים מרגיזים במיוחד (לדוגמה, הסאונד לא צלול - יש בעיות עם הדריברים של זה).

במחשב החדש שלי, אני בטוח אלך על 7. בנוכחי? .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי בטיב המחשב שלך - אצלי המחשב ישן יחסית והוא עולה באותה מהירות כמו ב-XP. התפריטים נפתחים מאוד לאט, יש תקיעות מדי פעם ויש כמה באגים מרגיזים במיוחד (לדוגמה, הסאונד לא צלול - יש בעיות עם הדריברים של זה).

במחשב החדש שלי, אני בטוח אלך על 7. בנוכחי? .

מה שיש לך זה מחשב מאוד ישן, אין טעם לנסות להתקים 7 עליו, בכל המחשבים של היום כולל הLOW END שבאים כבר עם 2GB, יתאימו ל7 בלי שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

netscape navigator 2 שולתתת

וואי, איך אני זוכר את ההתרגשות כשיצאה החבילה של Netscape Communicator 4...

אח, אלו היו ימים... (אני מרגיש כמו סבא), אני זוכר שהורדתי את גירסה 2 באינטרנט שהיה מחובר לאוניברסיטת בר-אילן (לפני שמשרד התקשורת

אישר את פתיחת הרשת ללקוחות פרטיים ולא אקדמאים בלבד)ץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעלם לי ה language toolbar מהשורת משימות, איך אני מחזיר אותו?

ניסיתי למחוק את העברית ולהוסיף אותה שוב וזה לא עשה כלום. ניסיתי לכבות את הטולבאר הזה לגמרי ואז להחזיר אותו, וגם זה לא עזר.

ואין לי אותו בקליק ימיני על השורת משימות > toolbars

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הוא על docked in the taskbar.

ניסיתי גם לשחק עם זה, להעביר לhidden, לאשר ואז להחזיר ל docked,

ניסיתי להעביר אותו ל floating, ואז לhidden ואז docked וכו'...

לא משנה מה אני בוחר שם, הוא לא מוצג בשום דרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני מודע לזה שזה גרסת ביטא של , אבל אל תגיד שזה לא קורה גם במערכות הפעלה בגרסאות הסופיות שלהן.

תעשה חיפוש בגוגל על המילים "language toolbar missing" תראה כמה תוצאות תמצא, הרוב מגיע מXP וחלק מויסטה... אז אל תגיד שזה בגלל שזה ביטא.

אבל לא ראיתי פיתרון לזה במקרה שלי, לXP ראיתי פתרון עם פאטץ' ממיקרוסופט, לויסטה ו-7 לא ראיתי פתרון...

יש ב7 עדיין ctfmon? :P

אולי תנסה...

וואלה, עובד!

איך שהפעלתי אותו הטולבאר הופיע...

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...