Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 155 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האם גם לכם דפדוף מהיר בין תמונות בעזרת ה PHOTO VIEWER גם לו להתקע?

לא.

רצתי עכשיו על תיקיה של 200 (פלוס מינוס) פעמיים ברצף הכי מהר שיכולתי, לא נתקע לרגע. (למרות שלא הספיק לטעון עד הסוף שום תמונה, נשאר במצב המטושטש עם Loading)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין !

=============================================================

טוב' date=' גם אני יושב על Win 7 64 ביט כרגע לאחר שהתקנתי אותה כמערכת הפעלה ראשית וחיכיתי ל-RC.

צריבה על דיסק והתקנה על ויסטה 64 לא עברה בהצלחה כי מייד לאחר ההתקנה ולחיצה על תמונת המשתמש שלי הופ']יעה שגיאת can't open AsIO.sys

כנראה שבגלל ששכל התוכנות ללוח האם P6T DELUXE שהיו ברשותי היו מותקנות כוללך PROBE זה עשה בעיות.

מי שרוצה לשדרג - למחוק כל מה שקשור לASUS !

אחרי זה הכנסתי את התקליטור לכונן שוב פעם והפעם עשיתי התקנת UPGRADE מה BOOT.

WIN7 הותקנה בהצלחה ובתיקיית C יש תיקייה חדשה בשם WINDOWS.OLD עם כל הפרופיל מהמערכת הישנה והתוכנות PROGRAM FILES והכל.

אח"כ הלכתי לאתר של ועדכנתי BIOS ללוח האם (על הדרך) ולקחתי DRIVERים שיצאו לגרסה V2 של לוח האם שלי והתקנתי על ה DELUXE הרגיל והכל עבר בשלום כולל זיהוי ה RAID 1 עליו נמצאת מערכת ההפעלה שלי.

כרגע הואלא זיהה עדיין מנהל התקן של ה RAID (מה שהתקנתי זה של אינטל, MATRIX). אעדכן ברגע שאמצא משהו של שעובד על 7.

המערכת סה"כ מאוד מוצאת חן בעיניי ב LIVE ואנימרוצה מאוד מהשדרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעוד מישהו עם win7 לא עובד האתר "וואלה"?

התקנתי בבית על שני מחשבים win7 והאתר לא נפתח אצלהם.

ובמחשב עם הxp האתר כן עולה.

עוד מישהו נתקבל בבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי צרב לי על דיסק את גירסת ה 64 וממש בתהחלה של העתקת הקבצים בשלב ה Installing זה עושה וי על CopyFiles ואז בשלב השני ב

Expanding Files זה נשאר הרבה דקות על 0 אחוז ואז בסוף אחרי מספר דקות, זה מוציא שגיאה ERROR משהו - אני חושב שזה הדיסק כי הוא דיי שרוט ונראה מעפן - כרגע אין לי ( ואפשר להזיז את העכבר )

דיסקים לצריבה - אבל עד שאני אצרוב ואני אנסה , משהו נתקל בזה או חושב שזה משהו אחר?

עדכון : לפי גיגול קטן ראיתי שהבעיה קצת נפוצה - אז כנראה שזה לא הדיסק - עדיין לא הצלחתי למצוא פתרון - עזרה? ( המחשב חדש )

עדכון נוסף: האם מישהו עשה שדרוג ( ) במקום התקנה מהירה? האם כדאי לשדרג או התקנה מהירה? שדרוג נותן הרגשה שזה לא "טוב ונקי" - :s05: משהו?

install_step11.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעוד מישהו עם win7 לא עובד האתר "וואלה"?

התקנתי בבית על שני מחשבים win7 והאתר לא נפתח אצלהם.

ובמחשב עם הxp האתר כן עולה.

עוד מישהו נתקבל בבעיה?

אני עובד עם גרסא של 64 ביט והאתר וואלה נפתח ללא כל בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה היישום של המדיה פלייר 12 לוקח לי 50 אחוז מהמעבד

וזה בלי שאני מפעיל אותו :nixweiss:

הנה תמונה:

http://img36.imageshack.us/img36/4614/problemavf.jpg

קוראים לזה שם media player network

מישהו יודע איך מפסיקים את הדבר הזה? אני מיואש :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

לאחרונה התקניתי את הוינדוס 7 (7100) rc. ברשותי מסך 22 אינץ' של chimei , אף אחת מן הרזולוציות לא מתלבשת טוב עם המסך כלומר על רזולוציית 1680x1050 התמונה יוצאת מהמסגרת בחצי ס"מ (בצד שמאל) . ברזולוציות נמוכות יותר התמונה קטנה ונשארת בתוך מסגרת שחורה במקום לתאם את עצמה לגודל של המסך.

ממה זה נובע? האם אפשר לסדר את זה איכשהו?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר להריץ סרטים בפורמט MKV?

הורדתי FFDSHOW והWMP פותח אותו אבל הסרט עצמו לא עובד כמו שצריך, ובנוסף WMC בכלל לא מצליח לפתוח את הקובץ

אתה צריך את המקודד מאטרושקה (זה רוסי?) בשביל המחשב שלך ידע איך להתמודד עם הקבצים

תציץ פה שמתי לכם שם את הקישורים:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=408200.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...