Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 153 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, אתה תמחק אותה דרך התקנת XP/VISTA או WHAT EVER

מז"א?

אני מתכוון לפרמט את המחיצה של ה"Build 7000" ל "Build 7100 RC" ולא לויסטה \XP, האם המחיצה המדוברת תיעלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שאני אקנה, למרות שזה הוצאה לא קטנה.

ומה עדיף OEM או מלאה?

OEM זה רק בקנייה עם מחשב חדש, הכי מומלץ לקנות גרסאת UPG, אבל עד כמה שאני רואה אין לך גרסא קודמת ככה שתצטרך לקנות RETAIL (אלה אם כן אתה קונה את המערכת עם מחשב חדש וככה תוכל פשוט לקנות OEM).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים צפויים להיות זהים לאלה של ויסטה לשוק הביתי.

http://www.dailytech.com/Dell+Reveals+Windows+7+Much+More+Expensive+Than+Vista+Worries+about+Price/article15177.htm

אם זה נכון - באמת לא מסוגלת לעשות דברים כמו שצריך לאחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.dailytech.com/Dell+Reveals+Windows+7+Much+More+Expensive+Than+Vista+Worries+about+Price/article15177.htm

אם זה נכון - באמת לא מסוגלת לעשות דברים כמו שצריך לאחרונה.

אתה מצ'עצ'ע

אתה מריץ כרגע WIN7 ואני לא ממש רואה שאתה סובל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OEM זה רק בקנייה עם מחשב חדש, הכי מומלץ לקנות גרסאת UPG, אבל עד כמה שאני רואה אין לך גרסא קודמת ככה שתצטרך לקנות RETAIL (אלה אם כן אתה קונה את המערכת עם מחשב חדש וככה תוכל פשוט לקנות OEM).

אני מתאר שגם המחיר של ה-Retail יהיה בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסרות חנויות שמוכרות OEM בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מצ'עצ'ע

אתה מריץ כרגע WIN7 ואני לא ממש רואה שאתה סובל

אתה צודק, קיצרתי מדי. הכוונה שלי הייתה, שעד שהם עושים טובה ועובדת (כן, אני משתמש עכשיו ב7- וכן, אני נהנה :)), הם חייבים למכור אותה במחיר שבו אף אחד לא יקנה אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לשדרג את ה-Visata 64bit שלי ל -Win7 64bit.

פשוט לקחת ISO, לזרוק על ולעשות ממנו BOOT בלי מחיקת שום דבר, ישר להלביש אותה על הויסטה.

השאלה פשוטה.

מה קורה לאחד השדרוג לכל הקבצים של מערכת ההפעלה הקיימת ?

מה קורה למשל לכל התיקיות תמונות ,FAVORITES ומוזיקה תחת תיקיית האם הראשית של הפרופיל ?

מה קורה לכל הקבצים תחת C ?

שמעתי ש"הכל" נזרק לתיקייה של "OLD OS" או משהו כזה ב C לאחר השדרוג אבל אני רוצה לשמוע דעה מבעלי ניסיון בשדרוג שכזה להקדים תרופה למכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משדרג, אתה חייב להפעיל את הDVD מהווינדוס ויסטה, לא בבוט, הכל ישאר, כל ההגדרות, כל התוכנות, תיקיות פרופיל וכו'.

אבל שאתה משדרג זה אורך הרבה יותר זמן, תלוי בכמות התכונות והקבצים בכונן הויסטה, משך שדרוג ממוצע 1 ורבע - שעתיים.

לא יווצר שום תיקיית "Windows OLD" אבל זה רק במידה אם אתה מריץ את ההתקנה דרך הויסטה, אם תפעיל את ההתקנה דרך הBOOT לא תהיה לך אפשרות שדרוג והאפרויות היחידות שיהיה לך זה לפרמט את הכונן ולהתקין נקי או לא לפרמט את הכונן ואז זה יעביר הכל ל"Windows OLD".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אני מתכוון לשדרג את הוינדוס לגרסה 7100 שנתנו להורדה חינם, ב 64 BIT.

אני כרגע עם 32 BIT כלומר אני יצטרך לפרמט.

יש דברים שצריך לעשות / לשמור לפני שאני מעיף את הוינדוס לגרסה החדשה יותר?

תודה :)

אגב עוד לא צרבתי את הוינדוס, יש איזשהם דגשים שצריך לבצע לפני??

שמתי לב שאנשים מתלוננים על בעיות בצריבת הוינדוס והתקנתה...שלבסוף אני לא יתקע עם תוכנה כושלת :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...