Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 128 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק בשביל לדעת - האם יש עוד אנשים שסובלים מאיטיות בפתיחת החלונות?

כל דבר שאני פותח יפתח איזה 4-5 שניות אחרי שאני לוחץ עליו. FUCKKK זה כלכך אדיש ומעצבן אלוהים בא לי לשבור משהו.

והיום המדיה פלייר החליט למות לי והווינדוס החליט להוריד את כל הגאדג'טים מהדסקטופ.

מה יש לווינדוס הדפוק הזה?!?! פאקינג מקולל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תוהה האם הבוכים מבינים משמעותה של המילה BETA ואיך הבכי נראה מהצד.

מתקינים משהו, כועסים על מייקרוסופט ועוד לא מרוצים אח"כ שמערכת ה PRODUCTION (המונח המקצועי למערכת עבודה) שלכם מתרסקת/לא עובדת ובחוסר תאימות וכל זה בגלל שאתם, אתם עצמכם בחרתם להתקין אותה במודע ?

עכשיו תסתכלו רגע על בערך ה10 עמודים אחרונים ותחשבו לרגע האם כל זה היה שווה כל כך הרבה עצבים בחינם ?

אני מכיר אנשים שעושים בדיוק את מה שאתם עושים ובוכים בדיוק את הבכי שאתם בוכים רק שהם מחייכים בסוף כל יום כי בסוף החודש נכנסת להם משכורת של 15-20 אלף שקל והם נקראים QA ENGINEER שעושים את זה למחייתם וכל עוד יש באגים יש להם עבודה.

אז במקום להתקין גרסאות לא מאושרות (כי יש לזה סיבה) שנועדו למפתחים כאלה תחכו לגרסת ה RETAIL ואל תהרסו לעצמכם את היום.

*הנ"ל מופנה למי שגירד לו והתקין עשרות גרסאות BETA על מחשבו הראשי ולא על איזה מחשב שני שלא מעניין אף אחד סתם לניסוי וטעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תוהה אם במקום לכתוב עוד שטויות לא מועילות אתה יכול ללכת לישון או לחפש חברים חדשים בפייסבוק או לחפש לך מקצוע אמיתי.

עוד לא הבנת שאתה קרצייה בת'רד הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לשפוך תסכולים פה אחרת זה יהיה על המסך.

הסיבה שאני משתמש בה זה כי נמאס מויסטה.

לטעמי מערכת מצוינת, אבל צריך שינוי.

וכן, התלונות אונליין פה נועדו הרבה ובעיקר כדי לראות אם עוד אנשים סובלים. מה שמראה לי כל פעם מחדש שאני אחד מהיחידים שסובלים מתקלות טכניות על המע' הפעלה הזו. גרסאת בטא או לא בטא, זו גרסאת RC שלפי הצהרת ולפי אלפי משתמשים, יותר יציבה מויסטה SP1. מה שלצערי אני לא רואה בשטח.

ממש לא בא לעשות TROLLING או משהו. סתם תוהה אם עוד אנשים סובלים מזה או שבאמת יש הצדקה שאני אתקין מחדש את הווינדוס 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ תפסיק לבלבל את השכל.

אני תוהה האם הבוכים מבינים משמעותה של המילה BETA ואיך הבכי נראה מהצד.

מתקינים משהו, כועסים על מייקרוסופט ועוד לא מרוצים אח"כ שמערכת ה PRODUCTION (המונח המקצועי למערכת עבודה) שלכם מתרסקת/לא עובדת ובחוסר תאימות וכל זה בגלל שאתם, אתם עצמכם בחרתם להתקין אותה במודע ?

עכשיו תסתכלו רגע על בערך ה10 עמודים אחרונים ותחשבו לרגע האם כל זה היה שווה כל כך הרבה עצבים בחינם ?

אני מכיר אנשים שעושים בדיוק את מה שאתם עושים ובוכים בדיוק את הבכי שאתם בוכים רק שהם מחייכים בסוף כל יום כי בסוף החודש נכנסת להם משכורת של 15-20 אלף שקל והם נקראים QA ENGINEER שעושים את זה למחייתם וכל עוד יש באגים יש להם עבודה.

אז במקום להתקין גרסאות לא מאושרות (כי יש לזה סיבה) שנועדו למפתחים כאלה תחכו לגרסת ה RETAIL ואל תהרסו לעצמכם את היום.

*הנ"ל מופנה למי שגירד לו והתקין עשרות גרסאות BETA על מחשבו הראשי ולא על איזה מחשב שני שלא מעניין אף אחד סתם לניסוי וטעייה.

כל מילה בסלע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לשפוך תסכולים פה אחרת זה יהיה על המסך.

הסיבה שאני משתמש בה זה כי נמאס מויסטה.

לטעמי מערכת מצוינת, אבל צריך שינוי.

וכן, התלונות אונליין פה נועדו הרבה ובעיקר כדי לראות אם עוד אנשים סובלים. מה שמראה לי כל פעם מחדש שאני אחד מהיחידים שסובלים מתקלות טכניות על המע' הפעלה הזו. גרסאת בטא או לא בטא, זו גרסאת RC שלפי הצהרת ולפי אלפי משתמשים, יותר יציבה מויסטה SP1. מה שלצערי אני לא רואה בשטח.

ממש לא בא לעשות TROLLING או משהו. סתם תוהה אם עוד אנשים סובלים מזה או שבאמת יש הצדקה שאני אתקין מחדש את הווינדוס 7.

תעשה חקר של כל התכונות אותן התקנת לראות מה בדיוק מביא את הבעיה ותמצא לכך מחליף... רק לאחר שמצאת את הבעיה תתקין מחדש...

בגדול, אני מתפלא שהתקנת בכלל את ה7 לפני לבדוק אם יש לך את כל התוכנות המתאימות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכרגיל אתה שחצן שחושב שיודע יותר טוב מכולם אבל בעצם לא מבין כלום מהחיים שלך.

נו, מה חדש..

כן - רוב האנשים שמתלוננים פה על בעיות לא קולטים שזה בטא. הם יכולים לדעת את זה, אבל הם לא קולטים.

הם מתלוננים על בעיות ממש בכעס, ומתעצבנים על זה שהמערכת קורסת להם - כאשר הם מראש התעלמו מהאזהרות והאמירות החד-משמעיות של שהכריזו באופן שלא משתמע לשתי פנים שההתקנה של המערכת הזאת היא לא מומלצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

או שהתגובה של OMRIJ מעליי היתה ממש מתוחכמת וצינית מדי כדי שאני אבין אותה, או שהיא פשוט הייתה מטופשת להפליא.

יש לך איזה משהו נגדי? עשה טובה וצא לי מהוריד. לא צריך לפתוח ויכוח פה.

בכל אופן, בדקתי, ולמעט הדרייברים של לוגיטק, שמסתבר שעובדים מצוין, הכל תואם. קיימת אפשרות שההתקנה מבסיסה פשוט דפוקה? או שמחייב שמדובר בהתנגשות באפליקציה כזו או אחרת?

אגב, הנחתי שיהיו בעיות, אבל יש דברים בסיסיים, בייחוד בשלב כזה מתקדם של המע' הפעלה שלא אמורים לקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF

192 עמודים עם עשרות אנשים שונים, ואתה החלטת שאני מפנה את הדברים שלי דווקא אליך ספציפית?

מי אתה בכלל? פעם ראשונה שאני רואה אותך.. לא כל העולם סובב סביבך אתה יודע..

כן, יש לי משהו נגדך, אני שונא אותך ואני עושה ואעשה הכל בשביל שתסבול בחיים העלובים האלה עד שתחליט להתאבד ::):screwy: מה לעזאזל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TOXIN, תמצא ב LOGים מה בדיוק קורס או מה נופל. תשווה עם פורומים אחרים, חפש בגוגל שגיאות בהן אתה נתקל, בדוק באתר יצרנית לוח האם יש בכלל מנהלי התקן ל 7 לכל הערכות שבבים והרכיבים השונים ורק אחרי זה תחשוב שהכל אבוד.

*רק תזכור שאם אין, זה בסדר, כי גם לא אמור להיות שחרור כזה בפומבי מהסיבה הפשוטה שרשמית - עדיין אין 7 והיא רק "מפותחת לה לאיטה"..

ועוד משהו. קראתי עכשיו שמייקרוסופט מודה לכל החבר'ה שעוזראים בפורומים. נו ברור, זה כי הם צוחקים עליכם שהורסים מערכות ועוברים ל7 כשהיא בחיתולים, בדיוק אותו קהל שבכה הכי הרבה על ועכשיו חוסך למייקרוסופט לשכור עובדי QA במאות אלפי $ בחודש כי אתם אלו שעושים בשבילה את העבודה.

כבוד חברים :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...