Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 104 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הבנתי את הקטע שהם מדליפים ככה שטויות, איזה חוסר אחריות זה, לבנות מערכות כל כך חכמות, לייצר יש מאיין ,

תאמינו לי מייקרוסופט האלה מתנהגים כמו ג'אנט ג'קסון ש "בטעות" חשפה את השד שלה. :bash::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור, לא הכחשתי את העובדה, הרי אני משתמש בWIN7 כמערכת יחידה, ז"א אין לי בכלל XP / כמערכת ראשית או מישנית, וגם אותי זה מעניין ,אבל אני מייחס את הטענה למייקרוסופט, ז"א להם זה עושה רע (ככה אני חושב לפחות) ,זה לא לפי התכנונים ולא בטיימינג הנכון כל הפרסום של הRC ,זהו, פרקתי את זה. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור, לא הכחשתי את העובדה, הרי אני משתמש בWIN7 כמערכת יחידה, ז"א אין לי בכלל XP / כמערכת ראשית או מישנית, וגם אותי זה מעניין ,אבל אני מייחס את הטענה למייקרוסופט, ז"א להם זה עושה רע (ככה אני חושב לפחות) ,זה לא לפי התכנונים ולא בטיימינג הנכון כל הפרסום של הRC ,זהו, פרקתי את זה. :cool2:

למה רע? יצרניות מדליפות דברים כאילו בטעות כבר שנים, וזה עשה להן יופי של הייפ עיתונאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי כמה שינוים במערכת..אני כרגע עם WIN 7 גרסת 7057 שמותקן על RAPTOR 150GB והמערכת מהירה בכל מובן שהוא..

את כל השאר העברתי למערך של RAID 0 עם WD 160GB X2..וגם שם הכל מתפקד מצויין..

אני משתמש בגירסה 181 של לכרטיס המסך..הכל עובד כרגיל נכון לעכשיו..

יש איזה שינוי ספציפי (לטובת מהירות כמובן) שצריך לשנות במערכת...אם כן אני אשמח לעצות.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7057 זה בוילד למפתחים בלבד ולא למשתמשים ביתיים ;)

כן, אבל הכוונה שלי עד כמה זה קרוב לגירסה הרשמית? ובמה זה שונה מה- BETA?

חח לא הייתי כ"כ ברור מקודם..

אני מניח שאת הנושא של התרד' עוד לא קראת, ומה זה שונה מהבטא? שיפורים ותיקונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...